Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Pc

Aliens vs. Predator (8)

Lisas: Metallok , kontrollis: Metallok

Tuntud action-multiplayer mängu Aliens vs. Predator remake (nö. uuendatud versioon).
Taaskord on sul valida 3 klassi vahel, kas inimene, predator või alien - kui tuntud tegelased varasematest mängudest ja ka filmidest.

Inimene- oled raskelt relvastatud, aga igati ohustatud liik, kelle ülesandeks on ellu jääda.Ükski koht pole sinu jaoks turvaline ja sul ei jää ainsatki hingetõmmet, ilma et su vastane su selja taha oleks luuranud.

Alien- Oled luuramisel ja phüüsilisel rünnakul põhinev liik.Oled kõikidest liikidest kõige kiirem ja ka vaiksem, mis teeb sinust mängu ühe ohtlikuma tegelase.

Predator- Oled tulnukate kõrgtehnoloogia omanik.Pole ühtegi olendit, mis suudaks sulle üksi vastu seista või põgeneda, ilma et lõpuks elu kaotaks.Sa oled loodud küttima kõike, ilma, et sinu kohalolekust keegi midagi teada saaks.

Aliens vs. Predator 2010 remake-is on tehtud kõvasti arendusi tegelaste animatsioonidest, relvade mitmekesisuses ja mängu graafikas.Lisatud on palju uusi mängutüüpe ja võimalusi.

Olemas on ka single-player mode.

Hinne: 4.88
Vaatamisi: 2357
Ilmumise aasta: 2010
Vanuse piirang: alates 18 eluaastast
Mängu tootja: SEGA
Video: Vaata »
Mängu ametlik koduleht: Vaata »

Pildid


  oman (1) » tahan (3) » olen mänginud (1) » soovitan (0) » ei soovita (0) »


Kommentaarid


StubidGamer123

Hea mäng ilmselt tõmban.
 

kristjan231

see on alien vs predator 3 täpsemalt
 

Metallok

Kuid niimoodi seda ei nimetata.
 

Kevin400

see on SIIIIIIITAKS HEA MÄNG DIRCTX 11 HAHAHAHA MA TÕMBAN SELLE KOHE KUI SAAN SEST SEE ON UUSIM JA ÖAHEDAIM MÄNG SELLEL SAJANDIL
 

j0ss

avp 3 on superhemänglaavinsajagamegasup...
 

karlegert123

see mäng on mu sõbral tra nii hea mäng #!?!#
 

LordVonArx

Kunagi sai esimest os mängitud siis oli karp lahti. See kord, ei ole just palju uut lisatud. Sisu 4/5 ehk siis ''kärab küll'', graafika, 4/5, ehk siis, võiks parema mootori peal tehtud olla ning 2010 aasta mängult ootasin enamat. Üldkokkuvõttes paneks tugeva 4, minu jaoks on see esimese AVP koopia, kuid soovitan proovida ära. (nõrganärvilistele pole soovitatav)
 

donda

ammu läbi