Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Pc

IGI 2 Covert Strike (16)

Lisas: Glow. , kontrollis: Glow.

David Jones on asunud taas võitlema terrorismi vastu, rännates mööda Ukraina, Liibüa ja Hiina valdusi, et peatada kurjamid, kelle seekordseks sihtmärgiks on saata USA idarannikule võimas massihävitusrelv. Kuidas meie relvakangelasel asi seekord õnnestub, on kõik sinu kätes.

See, kes on mänginud esimest osa, tunneb end kui kala vees. Lisatud on hulgaliselt uusi relvi, kuid oli ka rõõmus äratundmine vanadest headest relvadest, nagu Jackhammer, Dragunov, ja Kalashnikov. Lisaks on muudetud ka suurt abimeest Map´i, lisandunud on termobinokkel, millega näitab, kus asuvad soojust kiirgavad kehad. Mängu on püütud teha veidi reaalsemaks, näiteks snaipriga püsti sihtides käsi kõigub jubedalt, lamades aga on kõikumine palju väiksem. Ka vastased on vahepeal midagi juurde õppinud, näiteks heidavad nad sulle ennem granaadi ja alles siis tulevad su peale tormi jooksma.. Võrreldes esimese osaga on siit kadunud Medipackid. Ega see eriti loogiline pole, kui tegelane saab kuuli rinda, jalga või pähe, siis aga endale mingit elueliksiiri sisse süstib, ja jälle triksis-traksis lahinguvalmis on. Minu arust päris hea muudatus, et see ära võeti. Ja üks peamine muudatus – juurde on lisatud multiplayer, mis eelmises mängus puudus. See annab ikka palju sellele mängule juurde. Praegu oli saadaval 5 mapi, kuid umbes samapalju uusi map´e sai ka netist tõmmata. Tubli samm edasi igastahes.

Missioone on seekord kokku 19 ning need pidavat leidma aset ka päriselt eksisteerivates kohtades, mine tea, võibolla-tõesti. Sel korral puutud sa kokku nii venelaste, araablaste kui ka hiinlastega, kes sulle otsa peale üritavad teha. Kohtud ka vanade heade sõprade Anya ja Jach Priboiga. Nii nagu ka esimeses osas, on sinu ees piiritu avarus. Lähed laagriplatsist esimese ettejuhtuva künka otsa, vaatad et eespool samasugune küngas ning otse võidki edasi kõndima jääda. Keegi olevat isegi kolm tundi järjest otse edasi kõndinud, kuid lõpuks lõi temagi käega. Samuti saab siingi häkkida vastaste arvutisse, külvates viirust või lülitades välja turvakaamerad, mis võib osutuda väga kasulikuks, sest siin on olemas ka soomustatud kaameraid, mida ei saa katki teha ning sinu märkamisel käivitub häire, mis ajab terve vaenlaste leeri jalule. Ei puudu ka mitmesugused lülitid ja kraanid, ka saab sõita liftiga. Samuti saab siin kihutada mitmete masinatega, nagu rong ja helikopter. Liigutakse ka näiteks lennuki ja autoga, aga ainult videodes. Videod on üldiselt hästi tehtud ja mõned neist isegi üsna kaasahaaravad. Üldiselt on terve mäng väga kaasahaarav – sa võid kas käivitada alarmi ja terved vaenlaste hordid kohale kutsuda ning oma kuulipildujast viimse kui meheni kõik julmalt maha nottida, või hoopis neid tasakesi hiilides ükshaaval maha koksata. Pealegi on sul ju kasutada nuga, millega võid vaenlasi nülgida. Imelikul kombel piisab aga mõnikord ühest noatorkest jalga ja juba on vastasel sussid püsti.

Vigu siin mängus nagu poleks olnudki, vähemalt esialgu midagi häirivat küll silma ei hakanud. Missioone oleks võinud minupoolest olla rohkem, aga ega kõike head korraga saada tohigi, muidu pole järgmine kord enam huvitav mängida.

Soovitaks seda mängu proovida. Nupud saab kah kiiresti selgeks ja mängulusti ikka jätkub ning ega seda ühe päevaga läbi teegi, kui just mõni vilunud virtuaaltapja pole.

Mängu nõuded arvutile »


Pentium III 700 Mhz,
128 MB Ram,
32 MB video kaart,
1.9 GB kõvaketta ruumi.

 

Hinne: 4.22
Vaatamisi: 3759
Ilmumise aasta: 2002
Vanuse piirang: alates 16 eluaastast
Mängu tootja: Codemasters
Video: Vaata »
Mängu ametlik koduleht: Vaata »

Pildid  oman (2) » tahan (2) » olen mänginud (1) » soovitan (0) » ei soovita (1) »

Kommentaarid


Heix10

kle ta nagu ise teab palju ta teeb neid mänge
 

heros901

kuule glow ära pahanda aga mu teated saavad su mängidest täis!
 

Glow.

Kui sind segab siis võta teadetest maha, et ei taha saada teadet sellest kui keegi lisab arvutimängu!
 

Destroyer312

Olen mänginud, päris lahe
 

girss9

ära lisa arvutimänge nii palju
 

bloom9

Natuke poistekas!
 

musklimees4

äge tahan väga
 

kollitaja2000

suht lahe ma mängida ei saa isa ei luba alla laadida
 

klaviir

mina nõustun griss9-ga
 

ESTboy

ma armastan glow mänge need nii lahedad et kes glow mängudele ei soovita paneb see on lihtsalt loll peast

hihih
 

ESTboy

täitra armastan


... armastan väga väga
 

ESTboy

tatrapudru armastan


... väga väga
 

ESTboy

iiiiiiiiiiiioooooooooooooooooo... kui lahedad


... gihihih
hihihi
ihii
 

ESTboy

goeqyit2b+4 uy2409 n6yuwr+b24+624b65
 

mac-10

raske m2ng kui oled kaugel
 

kiisukiisu1279

mul kodus IGI JA SEE ON LAHE!ja ka IGI 2 on lahe
noh see mäng!