Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Kambad

Kambavaim
0%  

♥ » Beauty and Fashion. And stuff like this. » ( lahtine )

Teema: Muu  |  Looja: kingpool  |  Liikmeid: 21  |  Loodud:

Oled huvitatud ilust, moest ja muust taolistest asjadest? Räägime ilust, moest, meigitoodetest, ilublogidest, jne. Kamp on ikka tüdrukutele, nagu Te juba aru olete saanud! :)


Arutelud

 

Teema Vaatamisi Teemasid Viimane vastus
» Abi ja küsimused. »

Kui Sul on mõni mure, siis kirjuta sellest julgelt siia. Äkki suudame meie aidata? Samuti võite postitada küsimusi siia. Ei pea alatihti olema seotud moe ja iluga, kusjuures.
0 0
Postitaja:
» Uudised. »

Siia kõik uudised, mis on näiteks seotud muudatustega kambas. Või siis uudised, mis on seotud ilu ja moega.
26 3
Postitaja: europaisu
» Moderaatorite nurk. »

Siia kogunevad kõik moded, kes võivad omaette jutustada. Tavakollid nende teksti ei näe, KUI muidugi teema on pandud ainult adminnidele nähtavaks! Nii et, jälgige, kui teema teete. Arutame siin kambaasju ja kui modedel tekib küsimus, küsigu siin!
0 0
Postitaja:
» Mängud ja stopikad. »

Siia postitame erinevaid mänge. Väga palju pole neid vaja, sest tegemist on ilu, moe ja muude asjadega. Aga stopikaid võivad teha kõik, kuid vastutama peab ka nende eest! Mõttetud stopikad lähevad lukku või kustutamisele. Korduvad mängud samuti.
0 0
Postitaja:
» Võistlused ja loosid. »

Võistluseid ja loose võivad korraldada ka tavakasutajad, aga peamine asi on see, et ise peate ka nende eest vastutama. Sama kehtib ka moderaatorite kohta. Kambaboss ja moded ei vastuta looside ega asjade eest!
28 1
Postitaja: kingpool
» Ilu, mood, jne. »

Siia postitame erinevaid ilunippe, maske, pilte, ja palju muud säärast. Samuti võite küsida abi mõne maski, kreemi või asja kohta.
7 1
Postitaja: kingpool
» Muu. »

Teemad, mis ei ole seotud teiste peateemadega. Põhimõtteliselt täielik läbu. Aga väga mõttetuid teemasid ka ärge siia lisage!
1 1
Postitaja:
» Blogid. »

Siia võite postitada erinevaid blogisid, kus räägitakse ilust ja blogist üldisemalt. Muidugi võite ka küsida teistelt soovitusi, mida blogis teha, millised blogid on head, milliseid soovitada, jne. NB! SIIN OMA BLOGI EI REKLAAMI!
3 1
Postitaja:
» Reklaam. »

Siin võite reklaamida oma stuffi, kuid mõistuse piires ikka. Luba pole vaja.
0 0
Postitaja:

Teema Vaatamisi Vastuseid Looja Lisatud Viimane vastus
JUTUKAS. 14 3 kingpool
Postitaja: 2002karmen