Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Kambad

Kambavaim
0%  

» Moefriigid <3 «  ( lahtine )

Teema: Ekstreem  |  Looja: annu9  |  Liikmeid: 145  |  Loodud:

Oled stillne ? Oled zeksikas ? nO Cammoon . liitu juba * <3 ;33 O.o Kambabossi kutsume Allushka 'ks .

Viimased kommentaarid

CORNI1  

1Arutelud

 

Teema Vaatamisi Teemasid Viimane vastus
Mood . *

Siia teemasse lisame teemasi moest , midame ostnud oleme jne . See teema on meie kambas ka üks tähtsamaid , kuna meie kamba teema on põhiliselt teha teemasi asjade kohta mida me oleme ostnud ja mida me tahaks osta ja aitame ka valida .
944 20
Postitaja: tibi20
meie koopaleht ; KoopaMiley

siin on kõik meie oma koopalehest ; KoopaMileyst . Kuigi meie kambanimi pole enam Miley Cyrus , tegeleme me koopalehega edasi . Palun enam midagi KoopaMileyst kopeerida ! Seda tegi just hiljuti catkiisu . KoopaMiley adre ; www.koopamiley.edicypages.com
200 4
Postitaja: annu9
Teated . ♥

Siin on kõik tähtsad kambale kuuluvad teated . Siia alla ei tohi kindlasti lisada teemasi sisuga ; Pliis pane mull m&m 5p orsmth . PALUN OLE HOOLAS !
1582 36
Postitaja: KishMish
Kuulsused . *

See teema on põhiliselt seotud kuulsustega . Ükskõik mida nad siis korraldavad , meediale räägivad , või siis näitavad , kõik tuleb siia ! Siia tulevad ainult valitud kuulsused . Erilisem on siin ikkagi Miley .
5932 148
Postitaja: hobu123
Kambareeglid . ♥

siin on kõik kamba vanad ja uued kambareeglid !! Ma ei kustuta ühtegi ära , sest need on meie kamba antiikesemed , mida me hoiame hoolega luku taga !
382 9
Postitaja: mannuke10
Kamba pildid / reklaamid jne . ♥

Oi , siin on põnev , sest siin on kõikide kampade ajaloolised kambapildid ja kamareklaamid . Siin jätkub tegevust kõigile ! Soovitan vaadata , kui sind huvitab selle kamba ajalugu .
1474 34
Postitaja: HelloKitty101
Muu . ♥

Kui sul on teema , mis ei sobi mitte ühegi teise teema alla , siis pane see siia . Siin on igasugust '' sodi '' . Mis teiste teemade alla ei kuulu . Kasuta siis seda teemat ikkagi korralikult , sest me ei taha ju , et sellest prügikast saaks !
9034 334
Postitaja: hobu123
Võistlused *

Siia teema alla kuuluvad kõik meie kamba võistlused , mis toimuvad praegu | või on oma kehtivuse kaotanud . Siin on nii m&m valimised , kolliuru valimised , ilusama nime / kasutajanime valimised , koera nime valimised jne .
4572 127
Postitaja: sandra
Mängud . ♥

Siin on meie väike meelelahutusnurk . Kui on igav , vaata siia ja haka mängima ! Siin on umb . 100 stopi , igasuguseid sõnamänge , pildi äraarvamist jne .
4244 74
Postitaja: CORNI1
V. I. P. ' id ♥

VIPID , ehk adminnid külastavad seda teemat tihti ja loevad meie kamba kohta uudiseid . Siia sina , tavaline koll sisse ei pääse ! Et siia pääseda ole teistest silmapaistvam , aktiivsem , ja kohusetundlikum . Siis ehk saad sinagi siia teemasse oma si
179 25
Postitaja: KishMish