Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Disainitunnel

SAYWHAAAT

 

Uut kooli, kus käin ei ole võimalik lisada, kuna ei ole enam Eesti kodanik.


SAYWHAAAT

Traadiga, niidiga, kõrvarõnga toorikuga v mis iganes asi see ka poleks, millega pärast kõrva paned selle ( konksud, aint, et tagustega, teate küll, keele peal mis see on, aga ei tule meelde) Igatahes. Võtsin mingi peenema pulga, siis hakkasin traati sinna ümber kerima, siis tekkis selline nagu mingi vedru moodi asi. Siis tõmbasin selle veidi laiali ja tegin selle kõrvarõnga kuju, siis võtsin sama pikkusega tavalise traadi jupi, ajasin selle "vedrust" läbi. Siis panin selle ülemise osa kokku, et see lahti ei tuleks, siis hakkasin niitidega nende " rõngaste " vahelt niite panema, et võimalikult täis oleks, et ei tekiks väga tühjasi kohti. siis tuleb uus värv võtta jne. Ja siis lõpuks konks v midagi külge panna, et saaks kõrva panna :) .
 


SAYWHAAAT

Tore teada =^.^=
 


SAYWHAAAT

no selge, kui jama, siis jama :) .
 


SAYWHAAAT

Ei, mitte maasikaid korjama, mitte mingi korjamine. Kas maasikate aeg ple mitte läbi juba? Kuskile mingi talu viljapõldude töödele abiks. ( heina tegu on ära tehtud, nüüd tuleb siis üks asi, mida pean mina tegema hakkama, ehk siis tuulekaera korjamine )
Palava ilmaga suht halb töö, ent jah, tööaeg on just siis, kui ise tahad ja just niipikalt, kui ise tahad, siis ei tule ilm probleemiks :) .
 


SAYWHAAAT

See on selle kliima tõttu, kuna oli ju pluss kraadid ja seejärel pikemat aega -20 ja vähem kraade. Seepärast võib-olla esimesel pilgul võibki vaadata, et võib olla meri, mitte lumi. : )
 


SAYWHAAAT

Jah,
 


SAYWHAAAT

Ei eksi :).
 


SAYWHAAAT

Pea suhtes peaks olema selline keha, samuti seda keha tehes järgisin ma modelli päris keha. Õlgade koht oli suht sama sellega.
 


SAYWHAAAT

Lasnad olla, ju talle on siis eeskujuks Lolo Ferrari orsmth:D. ma ei teagi, kuidas ta nime kirjutatakse:D.
 


SAYWHAAAT

Ma ei tea, et meestel sellised rinnad oleks . -haha:D.
 


SAYWHAAAT

Minul pole enam ammu see õpik : ) .
 


SAYWHAAAT

Polegi, silmad on algsed silmad, mis modellil algselt on. Ja see ei ole kellegi tööde varastamine. :) ^
 


SAYWHAAAT

See on tõesti tema tehtud, youtubes oleva õpetuse järgi :)
Ka mina olen seda videot näinud ja see ei ole isegi mitte ideede ahvimine, kui teha õpetuse järgi ;).
 


SAYWHAAAT

Ei too : ) . Minul igatahes pole selliseid probleeme veel sellega olnud.
 


SAYWHAAAT

KIHID ON OLEMAS! : ) .
 


SAYWHAAAT

Tegelt on see ArtWeaver 0.5 :'D .
 


SAYWHAAAT

Ma ei tea, kas tahan üldse mingile oma tööle enam kihte anda.. Ma ei tunne mingit vajadust selle järele, et neid anda or smth.. Kui väga tahate kihte, võite need saada. Võin neid muuta, kui soovite, kuid mitte praegusel ajal. Tõesti, mul ei ole just kõikse parem aeg hetkel, seega sellest tuleb ka minu suhtumine.
 


SAYWHAAAT

T_C_O . Sa ei kujuta ettegi, kui tüütu on selliseid juukseid teha:'D.

Sakura-D, Väga suured tänud sellise asja eest. ^
 


SAYWHAAAT

Jah, ja mina ei ole parim! See kui ma joonistan, see ei tähenda, et ma seda kellegi jaoks teen. Ma teen seda kuna mulle meeldib üksi kuskil kritseldada. Käsu peale ma ei taha joonistada.
 


SAYWHAAAT

Juuksed ei olegi korralikud, need tegelikult 15 minutiga tehtud, etkiilakas ei oleks. Ja nendele te arvatavasti kihti EI SAA!


Kui üldse millegile saate..
 


SAYWHAAAT

Näol peaksid kindlasti blurri kasutama, et laigud näolt ära saada . See on kindlasti üks minu soovitustest. Samuti nagu Fore. ütles, et piirjoon peaks heledam olema, jah nii see on. Kui oled soovinud teha "tõelist" pilti, #!?!#indlasti olema piirjoon heledam. . Ausaltöeldes ma ei virise, lihtsalt kuna töö on niivõrd pehme ja armsa sisuga võiks olla ka tööl piiratud piirjoonte tugevused. Loodan, et said mu keerulisest ja mõtetust lobast aru, aga jah. Töö on tegelikult ju tore ja armas. Edu sulle! .( haha, ära pane tähele, et näed, et olen mitu korda kommenteerinud, lühendasin teksti veidikene :) )
 


SAYWHAAAT

Hahaa, juustel on varjud täiesti olemas ja kihte ma vist taas ei lisa :'D. Kuna on lokkis juuksed, et oleks mul varje vaja juurde teha, kuna Juustel väga heledad kohad ongi varjudena, kuid hiljem on juuste värvi muudetud. Seega vbla äratab see teis veidi segadust janii..
 


SAYWHAAAT

Oli oli, kõigepealt harilikuga ette, siis pastakaga piirjooned ja seejärel tuli värvida muster pastakaga XD .
 


SAYWHAAAT

Ei saanud seepärast ühte :'D . Ühe sain selle eest, et ma virisen koguaeg XD ja seepärast ta ei tahtnud mu tööd tookord vastu võtta, kuigi teise inimese töö võttis vastu ja lubas, et võtab ka minu oma vastu... :'D

Agajah, oli tõesti ränk vaev, kuigi jah, valmis ta sai. Vahepeal tõesti mõtlesin, et jätan poolikuks, kuid näed, tahtmine oli suur valmis seda saada. ^.^
 


SAYWHAAAT

Täpselt, ilmselgelt ON Liisu enda tehtud, kuna täpselt see sama küünemaaling oli tal ükspäev koolis :) . Samade värvidega, ta ostis selle ehte minu juures olekul ja huuled kuuluvad samuti Liisule :'D .
 


SAYWHAAAT

Need on üsna huvitavad:) . Kuna sõidan v-maarjast päris tihti läbi ja käin seal vahest, oleks võimalik isegi need ära ärida? ;) .
Lähiajal annaksin teada, kas soovin ^.^
 


SAYWHAAAT

Kallis, Colbie! Ausalt, ma ei rääkinud sellest, et oleksid teda matkinud või kopeerinud. Vastupidi, lihtsalt käsi on sama. Nagu aru saada, on juuksed just nimelt "juukse brushiga" tehtud, samas tee proovi tavalise brushiga. Muideks, võiksid proovida ka veidi teist laadi riietusi. Aga palun ära arva, et keegi mõtleb, et sa matkid tema töid. Mõnel inimesel on lihtsalt sarnane joon, kui kellegil teisel ja selles pole midagi halba. : ) .
 


SAYWHAAAT

Minu arust on koopas juba natukene liiga palju " Megumi'si. " Väga paljud koopakollid tahavad saavutada täpselt megumi stiili ja tema käekirja. Sinu tööde puhul võikski kasvõi uskuma jääda, et tegijaks on tegelikult megumi isiklikult. Isegi juuste joonistus stiil on sama, võiks ju midagi erinedagi veidi rohkem : ) . Minu suur soovitus sinule on see, et võiksid proovida erinevaid stiile, seda soovitaksin ma tegelikult kõikidele "megumi" stiili " matkijatele " täpselt sama. Kuid minu arust sinu tööd sarnanevad kõige enam tema töödele. Kuid tööd iseenesest on tasemel : ) .
 


SAYWHAAAT

to kakuh: gimp programm, tavaline circle brush ja fantaasia, muud polegi vaja ;).
 


SAYWHAAAT

jah,.
 


SAYWHAAAT

Müstiline ja samas salapärane pilt.
 


SAYWHAAAT

Idee on iseenesest hea, kuid kuidagi väga tühjaks jääb see töö. Ega toredad teemakohased riidedki talle pahad poleks olnud. Oleksid võinud veel julgemini teha. Kuigi jah, see must värv juba näitab veidikene julgust.
 


SAYWHAAAT

Võiksid rohkem rõhku panna kortsudele. : ) .
 


SAYWHAAAT

Öhh, kauksi randa ma küll never enam minna ei tahaks, käisin seal juunis. Tegin ka pilte, kuid pole mitte midagi välja valinud, mis endale meeldib janii, minu jaoks kõik parajalt jamad pildid. Kuid kui olin kauksis tahtsin sealt koheselt ära, hakkasin pärima, et millal ära saaks minna, kuna juba kaugele oli seda roiskunud haisu tunda. Ning kui jõudsin veeni, mõtlesin, et mina sinna küll ei lähe, kuna igal pool olid surnud kalad vee ääres, ning ulpisid vees. Kuigi jah, kui käisid seal suures rannas, siis seal pole nii hull see olukord, ma läksin sealt veel edasi veidike, et olla vaiksemas kohas. Kuid jah pildi koha pealt häirib mind see nagu " auk " käes XD. Seega on töötlus vast liialt läinu ? Aga muidu üldiselt kena pilt : ) .
 


SAYWHAAAT

Jer, Täpselt, pildistamisega võib üpris palju vaeva näha, ning hetk mil pildi tabad võib olla täielikult vale. Ent filmimisega saab pärast hiljem klippi aeglustada & võtta täpselt selle koha videost, mis äikesest kõige parem on. Ka ise olen nii teinud video, kuid pole seda veel arvuti pannud, pilti üritasin ka teha, ent see ei tulnud välja, kuna tabamise hetk oli alailma vale, või käsi värises liiga palju.
Aga jah, tore pilt : ) . Kohati tundub nati külm, kuid samas kuum on see äikese sähvatus seal. tegelikult väike töötlus poleks paha teinud samuti : ) .
 


SAYWHAAAT

tekstiili markeriga:)
 


SAYWHAAAT

HAHAHAAA,, see on üle aasta vana töö & seda tahetakse kollitehasesse?
See on üks mu neljas töö ju üldse XD.
 


SAYWHAAAT

Tuleb tõdeda, et pilt on tõesti äärmiselt ilus, ent valgus on pildil kahjuks tsipake halb. Seega oleks võinud natukene paigutusega jännata ja valida parema nurga : )
Aga muidu on üldiselt hästi mõnus ja tunneterikas pilt. : )
 


SAYWHAAAT

Ükskord ma pean sinna sattuma, sinna elama minema mõneks ajaks, kui mitte päris pikaks ajaks! : )
NII TAHAKS SINNA, tegelt arvan, et elama ma läheks siiski NY'sse, ma armastan seda kohta:'D.

Seda pilti silmitsedes hakkasin ma mõtlema: mis see on terve üks maja vä?
Väga tore pilt : ) .
 


SAYWHAAAT

*pühib oma juustega nina:'D*
 


SAYWHAAAT

Arvatavasti teen ka pikema sellise, ainult siis tuleb taust mustaks teha:'D.
 


SAYWHAAAT

Vot see ongi see põhjus, et kollitehasesse tahetakse midagi originaalsemat. Paljud teevad neid brushikaid raisates vaid oma aega, väheseda brushikad lähevad nüüdsest kollitehasesse. Ausalt kui sa minu juttu ei usu, küsi mõnelt sinimaagilt. Sest tõesti kui ei ole võimalik aru saada, et üritan aidata, siis ehk usud mõnda sellist, kellel on see märk samuti, tõestuseks, et aitavad.
 


SAYWHAAAT

Selline stiil sobib sulle 100% : ) Sellistel asjadel on sul tõesti annet, ei virise ega midagi. Mõnus omapärane. Taust pole kahjuks midagi erilist, värvid sulanduvad liiga üksteisesse.
Tegelikult on varjud sul veidikene sassi läinud, nagu aru on saada.
Seda juhtub tegelikult paljudel, ka minul. Seepärast pole see just kõikse suurim probleem, aga eriti häirib see just sukkadel.
 


SAYWHAAAT

Sellel taustal pole kahjuks erilist mõtet. See ei läheks kollitehasesse. Tehasesse ei taheta brushikaid, neid on seal niigi. Sinna tahetakse midagi originaalset. Sest mis mõte on ühesugustel tuimadel brushi taustadel ?
Järgmine kord ehk proovid ise midagi joonistada? : )
 


SAYWHAAAT

Minu enda arust on samuti värviline kõikse mõnusam. : ) .
samuti ka kõige rohkem aega nõudev.
 


SAYWHAAAT

Muideks, 4eVerG0ne on mu uus DA kasutaja!
 


SAYWHAAAT

Samuti ei pannud ka mina neid konte juustes tähele. Vbla meenutavad need meile rohkem kõrvarõngaid esimesel pilgul? -Tõesti ei tea. Komplekti ülaosa on väga mõnus & hea. See meeldib mulle ilmselgelt kõige rohkem selle töö juures. See korsett annab väga palju juurde. Pükstel need laigud, (kortsud?) häirivad mind veidikene. Samuti on äkki suu ja silmad tsipake suureks läinud.aa,, "Kas tissi polegi?O.O" Või peavad rinnad korsetti sisse jääma? Kui ei pea, siis võiks ikka rinna all varju samuti olla. Aga ei, üldiselt head sõnad ! : )Nagu näha oled suutnud toreda detailse töö teha.
 


SAYWHAAAT

Tiivad - Super. Need on sul kuidagi väga originaalsed ja meeletult hästi tehtud. Varjud kõik õigetes kohtades janii. Nende kohta pole mul muud, kui ainult kuhjaga kiidusõnu! Tõesti sa arened üha enam, sa oled varjude poolest julgemaks läinud ja kasutanud värve julgemalt. Käed on siin nagu nukul, täpsemini, marionett nukul. Tegelikult oskad sa suurepäraselt hästi selliseid pilte maha joonistada. Üldiselt on see tore töö, kuid mind jäävad häirima veel jalad, tal oleks nagu jalgateks "sabad,"
Kiidusõnad igal juhul! : ) Arened igal juhul.
 


SAYWHAAAT

Poialt on tore lutsutada, mulle meeldib XD. L'ile meeldib ka, no ma siis mõtlesin, et lutsutaks natukene poseerides ka:'D. Aga tänud igal juhul ; )
 


SAYWHAAAT

Kahjuks ma rääkisin modellist. Sellel üldiselt peaks langema ülevalt, paremast nurgast valgus.
Seega polnud jutt sellest, ja ka siis ei tule silmas läiked ühte kohta, keskele.
 


SAYWHAAAT

..... Aga ei, harjutamine teeb meistriks, seega edu! : )
 


SAYWHAAAT

Riietus kaob kuidagi väga tausta sisse ära. Kortsud võiksid olla pikemalt ja mitte nii korrapäraselt järjest ja ühest kohast, nagu disainil on. Ilmselt on äärte paksus samuti liiga paks, seda võiks korrigeerida natukene just sellel tööl. Varje võiks olla rohkem näha janii, kuna hetkel tundub nagu lihtsalt allower oleks plekiga võinii. Seega tuleks jälgida tööri.istu, millega varje teed või samuti lihtsalt kortse. Tuleks proovida erinevaid asju ja seejärel ise otsustada, milline endale kõige paremini sobib.
Silmadel on halb asi see, et oled ühe silma lihtsalt teist pidi keeranud ja läiked on valesti jäänud. Kuna valgus tuleb siiski vaid ühelt poolt, mitte ei lange keskele. Samuti on ka ripsmed propositsioonist väljas ning silmad tunduvad kuidagi "kottis."
Aga e
 


SAYWHAAAT

PS! Lisasin paranduse samuti, kus on silmi paremini näha. Seega on sellel silm loetavam, mis lisasin.
 


SAYWHAAAT

Ka kirjelduses on mitu korda mainitud, et pilt on järeltöötlusest liiga tume, kuna taust, varjud, juuksed tegid asja juba üsna tumedaks, niiet seega oli tume variant.
 


SAYWHAAAT

Ega mul niipalju latekseid või retuuse nüüd ka pole, et mida kanda sellise pluusiga. See pluus sobib kokku aint pükstega, seepärast ka teksadega.

Tänan! : )
 


SAYWHAAAT

Brushikaid ei ole mõtet tõesti kahjuks teha. Ja üldse midagi sellist, kuigi jah, üpris huvitav leid on. Ent jah, brushikaid ja selliseid asju ei soovita kollitehasesse just eriti.
 


SAYWHAAAT

Kollitehasesse see küll ei sobiks. Põhjus on väga lihtne, See tekst jääb modelli taha ja sellel poleks erilist mõtet. Samas võiks see olla ka originaalsem, oleksid võinud joonistada ise midagi selle teemalist. Sest see jääb paraku tsipake tühjaks. Samuti oleks võinud olla taust ruumiline, kuna kui modell sellel peal oleks, tunduks, nagu modell seisaks õhus. Plus punktid selle miley eest seal, kuna see poos sobib täpselt sinna. Kuid jah, paraku on sellel tööl juba päris palju miinuseid, mis jäävad häirima. Järgmine kord proovi midagi originaalsemat! : )
 


SAYWHAAAT

Uuuh, sellise kutiga abielluks kohe :'D .
Siuke mõnus armas kutt.
 


SAYWHAAAT

Haha, megumi e. KERSTI tehtud on see!
Kustuta ära või häbipost!
 


SAYWHAAAT

Ma ei tahtnud ämblikut teha juustesse orsmth. Kuna selline asi on juba tehtud. Ma tahtsin midagi ainulaadset teha.
 


SAYWHAAAT

Lisasin ka heledama versiooni!
 


SAYWHAAAT

Kaelakee on ilmselgelt väga väikene. Kollitehases ei jääks seda näha. Okei, kleidi kohta ütleks seda, et varjud on veidi heledad & kortsud pole just parimad. Kuigi jah, ma ei väida, et pole nendega hakkama saanud. Hea seegi, et proovid. Proovimine on juba osa võidust. Järgmine kord ära suuna kõiki kortse alla, vaid külgedele samuti. Tee nii nagu endale tundub loomulikum. Samuti see, et sul on ka tumedad ääred kleidil võiks siis olla ka kortsudel neid piirjooni näha olla. Aga okei, ma rohkem ei virise.
 


SAYWHAAAT

Vot sellest ma olen täiesti hämmingus. Tõsiselt. Sa oskad super hästi joonistada inimese keha. Ka mehi oskad joonistada. Kui sina joonistaksid mehe selja tagant, siis saaks kõik sellest aru. Sest tõesti, sa oskad need keha piirkondade kumerused õigest kohast õieti välja tuua. Olen viimasel ajal üritanud ka sinu piltidest veidi õppust võtta, aga eriti hästi just minul see inimeste joonistamine välja ei tule. Jäägu see au siiski sulle.
( H ) Vägasuper! : )
 


SAYWHAAAT

Ei ole mingi fotograaf:'D
 


SAYWHAAAT

Ei sulle ei tundu, see ongi:'D
 


SAYWHAAAT

http://mangukoobas.lahendus.ee/id/70/action/picture/pic_id/114583


Tegin^^
 


SAYWHAAAT

Ma vahepeal mõtlesin, et teeks, aq ei. Ma ei ole hea disainer.
 


SAYWHAAAT

Hmm.. Minu arust on enamus asjadest sellel tööl enam-vähem paigas. varjud on kenasti olemas, ka mustad ääred, ning ka kortsud. Mind isiklikult häirib veidikene sellel tööl varjutus siiski. Kui küsida minult miks, siis vastus oleks ilmselgelt selline: Heledad varjud peaksid langema alati vaid ühelt poolt, praegusel seisul vaadates langeks päike peale mitmest suunast. Nii mõneski kohast langeb sul tume vari just sinna, kus peaks olema hele vari, või siis vastupidi. Vbla on need varjud natukene liiga ära blurritud samuti, ning see teeb töö veidi ebareaalsemaks. Kuna tavaelus ei ole need varjutused tegelikult nii silmapaistvad. Seega blurri ehk veidikene vähem.
 


SAYWHAAAT

Kamariku karijääril.
Rakkes XD . ( l-virumaal )
 


SAYWHAAAT

damn. allkiri jäi kirjutamata -.-'
 


SAYWHAAAT

HAHA, loe Electric'u kommentaari, ja ma arvan, et see allkiri seal ikka peab olema ka ;P.
 


SAYWHAAAT

a, mul on eri värvi silmad. Ühes valguses on hele rohelised. Mingis valguses mere sinised ja mingis valguses on hallikad. :'D
 


SAYWHAAAT

Aitäääh!! : )
 


SAYWHAAAT

Ma tänan väga. Ka mind häirib see kiri, aga ma ei saa midagi teha, et seda vaja on. Ja ka see on muideks originaal pilt : ) .

Ma tänan väga! : )
 


SAYWHAAAT

Samas, ta võis selle ka ise teha. ( seda on võimalik teha, visionis on ka õpetus üleval ) Ent kui see oleks ps'is tehtud ja selle õpetuse järgi, siis on seal vääääga palju vigu. Kuna tõesti see ei peaks nii välja nägema. Ja me keegi ei saa ju süüdistada teda kopimises, vaid sellepärast, et ta on lisanud selle valesse teemasse. Kuigi jah, ma ei välista ka võimalust, et ta tõesti kopis selle. Ja ärge saage valesti aru, ma olen täiesti erapooletu, et kas on nüüd kopitud või mitte. Üritasin lihtsalt teile selge näite tuua, et sellist asja on võimalik teha ja ta võis selle valesse teemasse lihtsalt lisada.
 


SAYWHAAAT

Braavo, liisu!

Väga ilusti oled suutnud tilgad pildile jätta. Macro on ikka ülim no sellel pildil, aga mind häirib veidi paigutus. Võino, koht kust oled pilti teinud. Veidi madalamalt oleks võinud olla. Aga no, see on samuti hea.
Igastahes, mulle meeldib. Mis sa kitkusid kanalt sule vä ?XD
 


SAYWHAAAT

Aoih jah XD . Ma alles nüüd panin tähele:'D.


Aga tänan :'D!
 


SAYWHAAAT

Oii, see on ikka ülim pilt! ;) Mulle meeldib väga!
Modelli nägu on igati hea. Samuti on ka see tuul väga hea, seda on just juustest näha. Mulle väga meeldivad teie need pildid . Ülim tase ikka, töötlused on kaa head. Pole midagi halba öelda no.
 


SAYWHAAAT

Muideks, esimest korda pistasin üldse linde siis.
 


SAYWHAAAT

Ma olen uurinud su töid veidikene ja enamik neist meenutab megumi e. Kersti disainimis stiili võinii. Ka üldiselt meenutavad veidi tema töid. Et kas tema tööd on sind inspireerinud?
 


SAYWHAAAT

Oota, mis lilled need on ?XD
Okei, okei, ma ei lollita:D.
Pro fotograaaf meil siin ; ) !
 


SAYWHAAAT

Väääga halb kaamera! mingi seebikarp, FUJI FinePix FinePix A180, ehk siis 10.2 megapixline kõigest.

http://www.pixmania.com/ee/ee/3679817/art/fuji/finepix-finepix-a180-red.html

SEE!!^^ :'D
 


SAYWHAAAT

Põhjuseid on liiiga palju, lihtsalt mu elu enam ei ole see, mis ta oli kunagi. Ma tahaks olla jälle see väike tüdruk, kes ei saanud kunagi aru, miks inimesed nutavad ja saavad haiget. Nüüd ma tean miks inimesed nutavad ja miks nad saavad haiget. :'(
 


SAYWHAAAT

Okei, luban teha, aq sulata siis see kirjaga koht ära! :) Või siis värvi mustaks see koht.
 


SAYWHAAAT

Muideks, see oli vaid sulanud lumi jääl ja ma ei vajutanud mitte kuskile ning see polnud ka lomp. See lihtsalt tekkis nii ja ma ei teadnud sedagi, milline see pilt jäi janii. Samas tegi ka päike seda effekti ilusamaks.
 


SAYWHAAAT

ega mina neid sealt ei saanud:D
 


SAYWHAAAT

Mis mina teha sain, et liblikas just seal oli? Oleksin pidanud ta halvatuks tegema ja teise kohta panema? - Hah, looda.
 


SAYWHAAAT

Ei jäänud kutsu pimedaks, miks ta oleks pidanud?:'D Pilti tegin välguta ja valgust ta armastab. : ) Aga ma tänan kõiki ! : )
 


SAYWHAAAT

Need polegi pabulad XD . Need on mullid vees, jää ja lumi.
 


SAYWHAAAT

Muideks, kui sa tõesti soovid, võin ma sind aidata disainimises, võin anda sulle isegi oma õpetused ja võin neid juurde teha lähiaja jooksul. Ent see pole kindel, kuna ma ei tegele eriti enam disainimisega. Siiski soovin ma , et sa areneksid kiiresti, kuna nagu näha siis veel arenemisruumi on. Ja ega see ootamine ja harjutamine halba tee.
: )
 


SAYWHAAAT

Hmm,, Minu jaoks jääb selle töö ilme kuidagi liiga kandiline ja veidi igava võitu, kuigi jah, tuleb tunnistada, et pole vähemalt midagi üle pingutatud selle kleidi juures just. Kortsud pole just parimad. Kortsud kui ka ääred võiksid olla veidi sujuvamad ja kortsud kleidi all osas võiksid olla propositsioonis voolangitega, ent neid pm. polegi. Kleit teeb veidi paksuks selle modelli. Varjud jääksid ehk mustaka tooniga paremad, kui sellised toonid. Disainimisel tuleb leida oma kindel stiil, mis sulle endale rohkem meeldib janii, ning mida sulle meeldib rohkem teha. Kuigi jah, need stiilid muutuvad üsna kiiresti. Soovin sulle tõsiselt edu! Muideks, kui sa tõesti soovid, võin ma sind aidata disainimises, võin anda sulle isegi oma õpetused ja võin neid juurde teha lähiaja jo
 


SAYWHAAAT

Aitäh! : )
^.^
 


SAYWHAAAT

Ka sellel on autoriõigused peal!! ( minu poolt muidugi. )
 


SAYWHAAAT

TÄISSUURUST!!! (A)
 


SAYWHAAAT

Sest see on minu tehtud ja nagu ma tahaks, et keegi selle varastaks. Mul on kolmel viimasel pildil peale kirjutatud Dinx, kuna see on minu hüüdnimi ja pärisnimi on Diana. Arvake mida tahate, otsige siis tõestus, kui kahtlustate mind, ent selle pildi originaal ja kirjata variant on vaid minul olemas, ei kellegil teisel.
 


SAYWHAAAT

Seal on kirjas Dinx, kui see teile kahtlust äratab, eks siis üritage otsida selline pilt mujalt netist, mitte DA'st minu lisatud XD . Ent selle pildi originaali ja ilma kirjata saaksite vaid minu käest, ent see on seal vaid selleks, et keegi seda pilti varastada ei saaks. Viimasel ajal kirjutangi juurde Dinx, kuna mu nimi on Diana ja hüüdnimi on Dinxu, Dinx.
 


SAYWHAAAT

Tegelikult see on jää, lumi ja vesi.
 


SAYWHAAAT

Silm pidi olema tegelikult veidi ehmunud moega, sellepärast ongi ta suur ja ümmargusem, kui muidu. Ent kulmu tegin alles hiljem ja ei mõelnud selle peale, et nii tahtsin teha.
 


SAYWHAAAT

Muideks, võtke teatavaks, nüüdseks on mul juba kuus kõrvaauku. Tegin sinna ülesse krõmpsu koha peale veel ühe kõrvaaugu ( ISE jälle, nõelaga ) ja kusjuures polnud üldse valus. Ja samasse kõrva tegin, nagu pildil, see tähendab PAREMASSE kõrva. Ja nüüd on augud nii: ühes on kaks ja teises on neli kõrvaauku.
 


SAYWHAAAT

Väga hea töö, ülimalt hästi oled suutnud seda rohelist tooni säilitada. Väga toredasti oled suutnud pildid kokku paigutada. Eriti hea ongi just see haldja moodi mehike. See annab just seda rohelust juurde. Samas on ka väga hea, et oled osanud ka valget tooni sinna kasutada, kuna see annab väga palju juurde. Just tänu sellistele asjadele ongi see header ülimalt pro. Ent tegelikult oleksid võinud ka ise midagi üritada sinna joonistada, oleks olnud samas ka huvitavam. Vägaprolt tehtud igaljuhul! : )
 


SAYWHAAAT

Ehk on sellel headeril see kevade effekt veidi ära kadunud selle vikerkaare tooni pärast janii. Lilled ei ole enam loomulikud ja ei ole just eriti kevadine. Ent samas on ka vahelduseks midagi teistsugust. Taustaks nagu ilusad lilled ja nendest möödub üks ilus suur vikerkaar. Kui nii mõelda, siis väga emotsionaalne töö mingil määral. Ent samas jääb see ka veidi liiga igavaks. Paremal pool on näha pildi üleminekut, see oleks pidanud sulatatud olema, et loomulikum paistaks. Ent no, harjutamine teeb meistriks, nagu öeldakse. Seega soovin ma ka sulle edu! : )
 


SAYWHAAAT

MINA!!!!! -.-' Mõlemal sama nimi kirjas no. Aga sellel on veidi teisiti. Teisel pole seda " P " tähte lõpus janii.
 


SAYWHAAAT

venna, ema mul tead. Mina joonistasin, miks ma muidu selle siia ülesse panin? Ma ju taas koopas -.-'
 


SAYWHAAAT

Kuulge, ärge põdege, mul paistetus üle läinud, hetkel midagi tõesti pole seal augus. Olen puhastanud seda ja hetkel lasen sellel veidi paraneda. Rääkisin sellest oma tädile, ta tõesti soovitas mul kinni kasvatada, aga ma ise ei taha kinni kasvatada. Mul oleks võimalus saada ka neet tegelikult, aga ma lasen siiski veidi paraneda. No, et kärnad peale tuleksid, sest auk jääb siiski alles veel, ega see nii kiiresti kinni kasva. Kuna olen nii viinaga puhastanud, kui ka spetsiaalse vahendiga. Alguses tegin veidikene viinaga, sõbranna juures lõhnaõliga kiiresti, et kõrvarõngast saada sinna, aga see oli vaid korraks. Nüüd jälgin oma naba hoolikalt, et midagi punetama ei hakkaks, ega midagi põletikku ei läheks võinii. Niiet ärge arvake, et ma tõesti ei tea mida ma teen, ma
 


SAYWHAAAT

sharapey, tead ma tegin selle vaid sellepärast, et ma ise tahtsin seda, mulle meeldib see ja olen rahul sellega. Ma oleksin ilma selletagi piisavalt popp.
 


SAYWHAAAT

Mul on olemas spetsiaalne puhastus vahend, puhastan sellega kolm korda päevas. Ja kohe saan nabaneedi kaa. Jah, puhastasin ära haaknõela. Ja ma tean väga hästi, mida ma tegin ja mida ma teen. Homme arvatavasti saan juba nabaneedi, aga ma pole selles kindel, kui ei saa, siis lasen vast kinni kasvada, aga pole selles kindel. Ma tõesti ei karda surma, ma pigem tahaksingi seda. Ja ma ei kavatse sellest oma vanematele rääkida. Vähemalt mitte praegu. Tõesti, kuna mu kasuõde tegi kaa endale HAAKNÕELAGA, siis miks ma #!?!#artma, tal täiesti paranes ära, ilma, et ta oleks pidanud mingit puhastus vahendit kasutama, alguses oli tal kaa nabaneedi asemel hoops kõrvarõngas.

Jah, ma tean, et olen hull :/
 


SAYWHAAAT

Valus on hetkel natukne sellepärast, et praegusel hetkel on see veidikene paistes. Kuid väga vähe. Jano, kükitades on just eriti valus võinii. Muidu niisama pole, vahepeal isegi unustan ära, et see on.
 


SAYWHAAAT

Ei olnud, nüüd veidikene vahepeal on.
 


SAYWHAAAT

No palun väga, ma võin ju rääkida sellest pikemalt. Nimelt üleeile (21.märts 2010 ) öösel ma tegin endale haaknõelaga nabaneedi. Öösel oli koguaeg see haaknõel ja siis magasin veel kõhuli. Hommikul läksin rongi peale, läksin sõbrannade juurde ja seal üritasime üht kõrvarõngast panna nabasse, et see haaknõel midagi hullu ei teeks. Siiani teavad sellest vaid vähesed. Me punnitasime seda mulle ikka päris pikalt sinna, aga saime hakkama. Nüüd tuleks mul osta endale paksemat sorti kanüül ja needi saan mõne aja pärast. Niiet varsti oleks see siis korras. Siiani ei tea mu perest keegi seda.
Kasutasin selleks: HAAKNÕELA, JÄÄD ja SALFRÄTIKUID ( ei läinud neid tegelt eriti vaja ), LÕHNAÕLI ning PLAASTREID.
 


SAYWHAAAT

Tead mis, selle kleidi idee on lihtsalt super. Ent teostusest jääb nii mõnigi asi nõrgaks, ent kui sul pole veel midagi kollitehasesse läinud, siis vast ma ei saaks ka selle kallal norida.
Väga mõnus ja detailne kleit. Detailid on kenasti välja joonistatud ja jääb üsnagi huvitav. Satsid all osas on kaa väga super hästi välja toodud. Kahjuks pole kleidil eriti kortse, ent see annaks kleidi alumisele osale väga palju juurde siiski. Nagu ma aru saan, siis sa oled osad varjud teinud läbi teiste asjade, ent see pole eriti hea. Sest muidu läheb jällegi üks osa detailidest heledamaks janii. Kleidi seeliku osal on mõnes kohas ehk veidi paksud jooned, kuid kuna üpris detailne kleit on, siis vast pole sellel erilist vahet.
Väga tubli töö! : )
 


SAYWHAAAT

Väga hea kui fantaasia lendab. Fantaasiat on just eriti sellest näoilmest märgata ja ka juustes olevast beibe ämblikust. Nägu jääb igate pidi väga heaks. Just tuleb kiita seda teostust. Minu arust vaid juustel oleks võinud veidike varje paremini näha olla võinii, ent ka nii on väga kena. Ja noh, see on alati inimese enda teha, kuidas ta sooib teha. Taust sobib väga hästi tööga väga hästi kokku. Eriti lahe on see lilleke seal, meenutaks nagu inimsööjast lille, kes kohe oma pikad " lehed " modelli külge ajaks. Samuti on ka väga kena riietus seal jures. Sobib hästi soenguga kokku. Väga mõnusasti on need toonid ära kasutatud ja hästi kokku sobitatud.
 


SAYWHAAAT

Karin, ma tõesti ei tea selle põhjust,, ju siis pole mina just see keda sinimaagiks tahetakse. Või kes seda piisavalt soovib ;) . Või lihtsalt pole mina see, keda otsi.takse ;) ^^.
Tänan sind igastahes !

___

Tänan kõiki ! : )
 


SAYWHAAAT

Tead, sa pole ropp, mina isiklikult ei arva, et see ropp oleks. Pigem mulle just meeldib see. Ma väga imetlen sinu joonistus tehnikat. Väga kaifin sinu viimaseid töid just. See on väga reaalselt joonistatud,, varjud lähevad õieti, kaenlaalune on kaa super hästi tehtud.. Sama on ka käsi. Kes ei oska õieti vaadata, vaatab, et käsi on liiiga lühike, aga tegelikult kui ma õieti ise aru saan, siis küünarnukk on maa poole ( kui pilt pole tehtnud nagu inimene oleks pikali ) Minu arust oleks võinud tegelikult rindade vahel veidi rohkem varje olla, aga no,, mulle meeldib siiski.. Olen seda juba mitu korda vaadanud ja imetlenud. Tõsiselt, ma kaifin sinu joonistus stiili. (Y) ! Edu sulle ! : )
 


SAYWHAAAT

nüüd sa teed ühe sellise minust kaa XD HAHAHAA:'D...
 


SAYWHAAAT

Jah, muidugi ma tean, et ise kõrvaauke tehes valesse kohta võib pimedaks jääda, või siis kurdiks. Aga ma lihtsalt riskin kõigega. Ma olen riskija tüüpi inimene. Ma riskin kõigega ja võtan elust kõik mis võtta annab. Ja nagu näete, siis siiani ma ei ole kurt ega pime, kuigi jah, kaugele ma eriti ei näe,, aga see pole sellest, see on juba ammune värk ( lühinägelikkus ) ja ma kannan ka prille.
Eks ma ikka ole mingil määral julge tüdruk. ^^

Tänan kõiki, kes praegu siiani positiivseid kommentaare on kirjutanud ! : )
 


SAYWHAAAT

Jaa, ise tegin. Täiesti ise. Ei lasknud ma näiteks emal seda ise teha :'D .
 


SAYWHAAAT

Kleidi ülemine osa meeldib mulle isegi väga, nende varjude pärast.. Mõnusalt oled jälginud kust varjud peaksid minema janii. Mulle tundub nagu see oleks Lenza õpetuse järgi tehtud e. soft5cat5 ?! Aga noh, see selleks.. Tegelikult võiks kleidi üleval osas olla kortse kaa, alumisel osal oled kenasti teinud, ent alumisel osal on varjud veidi sassis janii. Aga noh painti kohta ikka väga hea! : ) Kiidan sind ! : )
 


SAYWHAAAT

Taoline taust on juba koopas olemas, mõtetu on selliseid veel teha, Ja üks suur miinus on ka see, et need värvi vahetus kohad pole paralleelsed janii. Värvi vahetus läheb viltu, see on üks suur miinus selle tausta juures. Aga jah, milleks vaeva üldse näha, kuiselline taust on juba kollitehases olemas?!
 


SAYWHAAAT

....Käsi läheb veidi imelikult, nagu ümaralt võinii, noh nagu külje pealt käsi painduks veidi imelikult. Nö- käsi on veidi ees pool nagu, pöialt peaks väga vähe näha olema ja peaks tunduma väiksem, kui on väike sõrm..Niiet kohati tundub mulle nagu oleks väike sõrm see mis selja taha peaks jääma. Aga ei, hea töö igaljuhul! : )
 


SAYWHAAAT

Need tiibade moodi asjad peaksid olema teist värvi, läheks rohkem kleidiga kokku, nii eriti nagu ei sobi võinii.. Juuksed tunduvad kohati nagu läbipaistvad ja blurritud, mis tegelikult on tehtud smudge tooliga nagu ma aru saan, aga no vb ei ole, kuid nii ma vähemalt aru saan, et on kasutatud selle töö juures üsna palju smudge tooli. Varjud on kenasti paigas, õigetes kohtades janii. Kleidil seeliku osal ehk oleks võinud nii mõnigi tumedam vari veel veidi tumedam olla, kuna kortsude piirjooni sa pole teinud. Ja ehk oleks veidi usutavam jäänud, kui mõned varjud veidi teisiti oleks olnud. Näol need varjud on veidi liiga üle blurritud. Silmad vaatavad nagu kõõrdi. Kulmud veidi liiga tumedad ja sealjuures on need ka liiga ebaloogilised selle tõttu. Käsi läheb veidi imelikult
 


yXxy_yXxy

Font: Holiday home
 


yXxy_yXxy

Tänan väga, hiljem lisan fondi. Hetkel pole kodus ja ei saa seda vaadata, mis font oli, aga kui koju lähen ja meeles on, siis lisan selle siia : ) .
 


yXxy_yXxy

See polegi kusjuures taust, see niisama seal taga, et niisama poleks :'D . orsmth. Aga aitähh! :P
 


yXxy_yXxy

Üldmulje on tegelikult isegi väga kena. Hetkel meeldib ehk vöö kõige rohkem. Varje võiks rohkem olla tegelikult rohkem mõnest kohast. Kortsude kohast peaks olema kaa tegelikult varje, aga no ehk järgmise tööga see asi paraneb. Samuti ka ülevalt rindade lõigu juurest peaks tulema ikka tumedamalt vare võinii. Sest hetkel läheb veidi aega, ennem kui on aru saada, et see läheb ümarama kujuga janii. Minu jaoks on tegelikult kortse veidi liiga palju ja need rikuvad tegelikult nii mõnestki kohast selle kleidikese ära. Ülevalt rindade lõigu osast tundub küll nagu olekski seal mingi triibuline muster. ( vb peabki olema ) Aga no küll iga inimene õpib oma vigadest. Soovin edu sulle! : )
 


yXxy_yXxy

Ehk oleks neid juukseid parem vaadata , kui oleksid modellil, mitte tavalisel valgel lehel. Varjud on veidi valesti tehtud, aga no, elame üle. Tähtis on see, et on vähemalt olemas. Kuju on pealt poolt veidi imelik, alt poolt on veidi parem. Võiks olla tegelikult veidi huvitavam võinii. Alt osa võiks tegelikult loomulikumalt minna janii. Aga no iga inimene areneb iga tööga üha rohkem : ).
 


yXxy_yXxy

Tegelikult suhteliselt kena. Vasakult poolt on kuju jätab ikka pääris palju soovida. Triibud võiksid olla ilusti keha kuju järgi. Tore muidu, et oled teinud varjud kaa, aga need kortsud, mis peaksid RINNA ALL Olema on sul liiga madalal. Teadsid, et nii pidi triibud teevad tegelikult paksemaks? ja seda enam häirivad need triibud, et sul on vasakult poolt tehtud suht paksemalt võinii.
Kindlasti võiksid teha ka layerid iga töö juurde, kuna kui tuleks töö perfecto välja, siis läheksid need isegi vb ka kollitehasesse. Sa peaksid tegelikult kortse kaa tegema, nende juures siis peaks olema ka rohkem varje võinii. Ning samuti võiksid teha ka veidikene pisidetaile juurde.
 


yXxy_yXxy

Jah, täiesti ise, kõik tegin ise. Viimseni kui üks asi.
Kusjuures, seda kirja saan ma ka eemaldada kui vaja. Ma võin lisada ka psd faili, kuna see mul olemas ;) Kasvõi igaks-juhuks :D .
Eriti nagu ei usuks, et ma hästi joonistada oskan nagu siin mõni on maininud.

Ning ütlen ka nüüd selle ära, et tegin selle GIMP 2.4.6 - ga + digilaua-ga. :'D
Muidu seda headerit tegin üldse mingi 2 ja pool tundi, suht vähe aega mingil määral, aga see ka esimene header, mille ma täiesti ise olen joonistanud. Ilma, et ma mingi pildi oleks netist võtnud.
 


yXxy_yXxy

Ohhissand, lapsekesed. See on tema! Ta nimi on Amy ?! Ja KillerCandy#!?!#'i klassiõde?? Ma tõesti ei saa aru mida te vingute. Mõni lihtsalt tahab selline välja näha ja keegi ei
saa seda talle ette heita, see on igastahes minu arvamus.
No ja see, et Amy on nii fotogeeniline on ei tähenda veel seda, et see tema ei peaks olema. Kuna minu arust ei ole ainult välismaallased fotogeenilised, paljud eestlased on seda ;)
Ja ega kõik " emo " välimusega inimesed ei pea elama
kuskil inglismaal võinii. Paljud eesti tüdrukud ja poisid on selliste välimustega. Ega kõik ei peagi olema TAVALISED!
 


yXxy_yXxy

Jällegi üks megakena töö sinu poolt. Kõik need varjud janii, need on minu arust super. Sa oled suutnud jälgida saabastel neid triipe, et need läheksid ikka enam-vähem propositsiooni arvestades jalgade kuju janii. Püksid võiksid olla minu arust veel veidi erilisemad võinii, kuigi need on seda juba suht praegugi. Rula on ehk liiga väike ( minirula ? ) ja minu jaoks ka veidi liiga varje on sellel, kuid no, pole midagi. Riietus on muidu igati 5+ : ). Kõik need varjud ja kortsud on mega hästi tehtud janii, mõnusasti paistavad silma nooh. Nina on kindlasti liiga madalal. Silmadel oled kenasti teinud varjud janii, vasaku silma kulm on heledam kui teine ( peaks olema ikka ühtne võinii ) . Eino, igal juhul on kena töö, juba üksnes sellise imelise tehnika pärast : ) !
 


yXxy_yXxy

...Muidugi võiksid ka taskud olla pükstel olemas janii, kuid ka selle üle ei saa vaielda, kõik on autori enda tujude järgi. Niiet jah, kortsude ja varjude osas pead veel kindlasti harjutama ja tee siis järgmised tööd veidi huvitavamad, eks?! : ) Siis on vähemalt huvitav neid vaadata, isegi kui varjud ja kortsud just väga kiita pole : P.
 


yXxy_yXxy

Nagu juba mainiti, siis jah võiks olla mingeid auke janii, mis muudaksid püksid veidi huvitavamaks. Muideks, auke saab teha erase tooliga ehk siis kustutus kummiga. Valid lihtsalt vajaliku suuruse ja teed sellelt layerilt, kus värv on augu kohad.
Ehk on töö mõnest kohast liiga kandiline, kollitehase jaoks kindlasti väga igav kahjuks. Puuduvad korralikud varjud ja kortsud. Ning ka püksi lukk puudub, kuid selle koha pealt ei anna viriseda, kuna osadel pükstel on lihtsalt mingi vöö peal või mingi kumm, et püksid üleval seisaks. Tumedad kohad peaksid vast olema kulutatud kohad ? Heledaid varje võiks kindlasti olla, või siis teatud kohtades tumedad varjud, et need moodustaksid tegematta kohtadest heledad varjud. Muidugi võiksid ka taskud olla pükstel olemas janii, kuid ka sel
 


yXxy_yXxy

....Et jah, arenguruumi on veel küllaga, harjuta ikka edasi ja otsi ikka õpetusi varjude & kortsude suhtes : ) !
 


yXxy_yXxy

Ilmselgelt on kortse ja varje kuidagi LIIGA vähese.ks jäänud. Eriti veel sellel kleidil see seeliku osa on see koht, kus peaks olema ikka kortse ja varje päris palju. Õnneks oled õieti ära tabanud rindade alt need varjud ja kortsud. Ent need varjud kõiksid KINDLASTI pikemalt olla ( terve see rinna all olev ala ). Paremal poolel see lipsuke jätab kuidagi imeliku mulje, kuna sinu kleidil olevad piirjooned on selle lipsukese peal.
Oleksid pidanud panema selle layeri, kus see lipsuke on ülesse poole, kui oli sinu joonekesed, või siis lihtsalt oleksid võinud jooned neist kohtadest ära kustutada, kuhu neid vaja polnud.
Mind isiklikult veidi härib see suur lill, minu arust võiks olla neid väikesi lillekesi ja täpikesti rohkem, aga mitte neid suuri lillekesi. Et jah, arenguruu
 


yXxy_yXxy

2.4.6
 


yXxy_yXxy

Jah, see riietus on ÜKS komplekt ja juuksed on eraldi.Teised kõik asjad on koos ühena.

Aga ma tänan kõiki! : )
 


yXxy_yXxy

Tead? - Kui aus olla, siis on digilaud suht mõtetu asi, kahetsen, et seda tegelikult üldse tahtsin, kuna täiesti vabalt saab kõike seda, mida saab digilauaga teha ka hiirega kui on vaid kannatlikust. Muidugi võtaks see kõik kauem aega, aga no, ega see töid paremaks ei tee. Ja digilauda vaid disainimiseks ? - PÄHH, sellist asja ära küll NEVER tee. Aga okei, selle töö kohta ütlen niipalju, et see jätab suht lapiku mulje. Ma oleksin tahtnud varje näha äärtes ja kortse mõnes kohas rohkem ning sealhulgas oleks pidanud olema samas kohas kus kortsud ka varjud.
 


yXxy_yXxy

Minu jaoks jäävad ääred ehk veidi liiga loperguseks ja katkenlikuks. Kindlasti tuleb tunnistada, et kortse on ilmselgelt liiga vähe. Varjud varrukatel ja pluusi osal võiksid paremini näha olla. Ja samuti ka piirjooned, kuna mulle endale tundub, et see on terve üks komplekt, kuid vb on see hoopis mõeldud pluusi ja pükstena. Aga no, see selleks. Triibud põkstel või sukkadel võiksid olla rohkem keha järgi. Minu arust võiks olla ka veidi rohkem eri detaile, mis selle töö äärmiselt huvitavaks ja lummavaks muudaks, aga siin need osad piirjoone puudused ja muu selline muudab selle töö ilmselgelt igavaks. Kuid mõte on tegelikult hea. Oleks vaid need teatud vead parandatud, arvan, et oleks isegi väga kena : ) !
 


yXxy_yXxy

Aga ei, mulle väga meeldib ja ma arvan, et kui mina oleksin poiss, siis minu riidekapis peaks see lips, püksid ja pluus kindlasti olema : ) .
 


yXxy_yXxy

Väga tore töö selline, meenutab nagu korralikku poissi, kes oskab hästi nalja teha ja saab selle eest raha. Et siis äkki korralik koomik ?
Eem, no mulle meeldib isiklikult see väga. Eriti taust, selline mõnus ja rahulik. Selle töö juures häirib mind kõige enam see, et riietest vaid pükstel on tumedalt kortsud janii, ning mind häirib pükste juures ka see, et ühest kohast on nagu mustad ääred ja siis lõppeb suvaliselt ära. Nii võiks olla heledamalt. No, seda mõtlen ma umbes nii: Teed selle kortsu koha ära ja siis kui teed riide ääri mõnadesse kohtadesse, siis teed lihtsalt selle veidi heledamaks, kust peaks nagu niisama need ääre kohad olema ( ilma äärteta tegelikult ). No seda on tegelikult päris raske seletada mida ma mõtlen, aga noh, loodetavasti said aru.
 


yXxy_yXxy

jätkan: Pluusil on minu arust veidi liialt kortse. Sääristel eriti see mind end ei häiri. Minu arust oleksid võinud seeliku varje veidi vähem blurritada võinii, kuna seeliku kortsud ja voolgid jätab see veidi tuhmiks võinii. No väike seletus: nagu oleksid need kortsud tavalised kriipsud seal.
Aga no, see kõik on tegija oma maitse järgi, niiet jah ma ei saa sulle siin ette heita nende kortsude koha pealt.
Aga ikka soovin sullegi edu! : )
 


yXxy_yXxy

Üldmulje on väga hea. Selline tore janii, eriti meeldib, et pole kasutatud ainult punakaid ja roosakaid värve.Siin on toredalt kasutatud ära must värv ja hall värv. Nina kohta on imelik mulje, nagu veri jookseks ninast ( vb jooksebki, kui seda on tahetud näidata ) Suu oleks nagu ila täielikult täis, kuna keel on kaa selline liiga hele ja päriselt ei ole kunagi suu seestpoolt ju valge võinii. Juuksed on kaa sellised hästi toredad, mõnest kohast ehk oleks võinud see lõpetamise koht veidi ilusam olla, mitte nii järsk janii. Muidu juustel varjud on täiesti normaalsetes kohtades. Ent, nagu ma aru saan on juustes pats, kuid see pats sulandub ees olevatesse juustesse, nagu olekski see pats ees. Et veidi vb oleks sinna varje olnud juurde vaja. Pluusil on minu arust veidi liialt ko
 


yXxy_yXxy

Tänan ! : )
 


yXxy_yXxy

Muide, vabandan, et pole layereid üheks teinud!!!
 


yXxy_yXxy

Lisasin, nüüd. Vabandan väga!!
 


yXxy_yXxy

sry...

Aga ei, sinu poolt üks parimaid ja väärib 5p : ) !
 


yXxy_yXxy

Väga pluss töö sinu poolt. Täitsa hämmastav sinu eelmiste töödega võrreldes.Ma olen hoolega jälginud sinu arengut disainimises ja see töö isegi hämmastab mind, vähemalt selle tüdruku disain.
Poisi disainil on ehk varjud liiga tumedad , võinoo liiga järsud. Võiksid olla veidi pehmemad. Tüdruku disainil on aga need varjud täitsa õigetes kohtades ( va. mõned üksikud kohad ). Tüdruku juustel pole osades kohtades nagu juukse salke, mis võiksid olla, kasvõi varjudena. Päris paljudes kohtades on sul värv veidi üle läinud ( seda on näha tänu sellele mustale taustale, mida tegelt ei peaks üldse olema. )
Tüdruku disainil mind ennast häirib veidike sellel seeliku osal olevad piirjooned,mis on ehk liiga tugevad minu jaoks.

Aga ei, sinu poolt üks parimaid ja v
 


yXxy_yXxy

ttore :P
 


yXxy_yXxy

No see plaat mis sa andsid, see pole ju draiveri plaat, aga draiveri plaat #!?!#a olema...
 


yXxy_yXxy

Tohib ma võtan sinu tehtud pildi ja panen endale desktopi pildiks ?
Mui muidu juba praegu on üks avatari pilt seal, aga sellel on vääg palju vigu. Sellel ma neid ei näe. Ja isegi kui siin on vead, siis oled suutud need väga hästi ära peita. Super (Y)
 


yXxy_yXxy

VEEEBIKA*****
 


yXxy_yXxy

Oooja,, nüüd teed mulle DA avi eks ? (A) :P.muide, kle sul selle veedika karp on veel alles ja kas sellel on veel plaate ? XD
 


yXxy_yXxy

ei, ei... Ma usun. ^^ :'D
 


yXxy_yXxy

OMG, on jaa pääääris suur kokusattumus, sest ma ise ei tea mingist mängust midagi, kus selline pluus oleks.^^
 


yXxy_yXxy

Oli? - Ei olnud kusjuures mingi mängu järgi, ühe pildi järg DA' tekkis idee^^.
 


yXxy_yXxy

ei. XD.
 


yXxy_yXxy

Kuid kahjuks mitte kollika vääriline. ( minu novembri kuu tööd läksid juba kollitehasesse ära )
 


yXxy_yXxy

Lenza, kuidas ????
 


yXxy_yXxy

Asi on selles, et ma armastan halba graafikat : ) (H).
Aga aitähh! : P
 


yXxy_yXxy

Kusjuures see on juba kollikas TERVE TÖÖ va. papud XD.
 


yXxy_yXxy

Tegelikult kui aus olla siis ongi see ümmargune asi seal mingil määral isegi vajalik minu joaks. Kuna see annab pildile juurde oi-oi kui palju, ent see pilt oleks võinud olla täiesti puhtal lehel. See rebane võiks "pikutada" kuskil kaljul vaadates taevast. Igatahes mingil määral selline mulje jäeks. Igatahes täitsa tore töö on !^^ Ja annet sul jagub ikka küllaga : P .
 


yXxy_yXxy

Üldmulje on suht kena, kuid kuhu jäävad kortsud ja varjud? Juustel oleksid võinud olla heledad varjud juures, kuna siis oleksid jätnud need loomulikuma mulje võinii.

Silmad nina ja suu on liiga madalal. Tuleks arvestada sellega, et silmad peaksid olema näo keskel. Ja seega ei tohiks ka nina ning suu liiga madalale jääda.
Aga ei, harjuta edasi, varsti oled meil siin pro valmis ; ) .
 


yXxy_yXxy

Kallid kommeteerijad, võiksite lugeda pildi alt pildi kirjeldust. Seal on välja toodud asjad, mida te kipute küsima.
hea_kass, pildi all on kirjas ka see kaua Laura seda tegi ( 2päeva.)

Okei, Nüüd siis tuleks teha juttu juba pildist endast. Varjud kõi väga super, kuid ninale oleksid võinud varje veidi rohkem lisada. Siinpoolne ninasõõre on veidi suur võinii. Sellepärast oleksi olnud ninale ehk veel natukene varje.
Kuna see, et ninasõõre veidi suur on jätab see mulje nagu oleks nina viltu.Lõug oleks pidanud ehk veidi teisiti olema, kuna see on üks põhjustest miks tüdruk veidi paks tundub. Ent ma ei tea, vb peabki nii olema. ( ma ei tea ju milline originaal pilt on )
Põsesarnad oleksid võinud rohkem esile tuua.
Aga ei, väga kena ja tore joonistus ^^ : )
 


yXxy_yXxy

Maru.'l ja kisscatul täitsa õigus!: )
 


yXxy_yXxy

Aga nö, see käpp vb ainult tundub mulle sellisena.
 


yXxy_yXxy

PS! see lukku osa peabki nii lühike olema, mul kaa ühtedel pükstel nii väike see osa.
 


yXxy_yXxy

Tore, et sa võtsid mind kuulda ja lisasid selle imearmsa töö siia : ) . Aga tead mis? Sellel kleidikesel veidi väheke on varje näha. Eriti mulle meeldib see mõmmi. Hundi(kui ma ei eksi siis on hunt:D või koer ) parem käpp e. siin poolne käpp on kuidagi vääga pikaks jäänud. ja ta on ka veidi kleenuke äkki ?

Aga ei, mulle see töö endiselt meeldib, juhtugu mis juhtub! : )
 


yXxy_yXxy

Kirjelduses juba mainisin muide seda, aga pole midagi ^^ :P.

Aitähh kaa muidu! :)
 


yXxy_yXxy

va. tiivad xD.
 


yXxy_yXxy

Digilauaga oli teisel layeril, punasega ainult kavand kuidas teha janii. muu siit hiirega praktiliselt. No, mõned asjad on veel siit tehtud digilauaga.

Aitähh muidu kõigile!
 


yXxy_yXxy

Tegin meelega sellise,kuna ma ei kannaks mingite vidinatega juukseid eriti. ja mu juuksed on kaa igavad, las need kaa olla. xD
 


yXxy_yXxy

Hehh, okei ^^ :'D
 


yXxy_yXxy

Ei ei, tohib ikka, mitte seda, et ei tohiks!
 


yXxy_yXxy

http://re-yume.deviantart.com/art/Merry-Christmas-26806585

Selle järgi tegid ^^ ; ) .
Ei, väga hästi tehtud, mulle täitsa meeldib, ma peaaegu oleks nutma hakkand vaadates selle võistluse pilte võrreldes neid enda omadega. Oskad väga hästi joonistada. ( see on üks asjadest mida mina ei oska :S )
Mis kriipsuke see ta põse peal on? Silmad võrreldes originaaliga on veidi imelikud.
Oleksid võinud rohkem teisiti teha selle kaardikese teha, muidu oleks väga hea olnud, aga ka see meeldib mulle. Väga toredad tööd ^^ ; ) .
 


yXxy_yXxy

Nuuks, mul on nüüd tõsiselt halb olla, mul on nii kahju :( .
 


yXxy_yXxy

Aitähh, aga miks sellised smailid lõpus? :O
 


yXxy_yXxy

eem,, ehk pole see smudge tooli kasutamine varjudel just parim? Varjud on sul ikka päris segi. Kollitehase modellil on tavaliselt "päike" üleval, paremas nurgas, seega peaksid olema heledad varjud paremale poole.
Samuti oleksid võinud teha ka kortsud.
Muide, vasaku jala sisemine pool on imelikult, et jah, seda smudge tooli on sinna liialt vist läinud?
Aga ei, harjutamine teeb meistriks. : ) ! Edu ! : P
 


yXxy_yXxy

Tegelt tegin ühe pildi järgi, aga ma unustasin selle lehekülje alles hoida.
 


yXxy_yXxy

Issand, hakkas see kõrvarõngas meeldima, peaks nüüd endale kella ärima, et sellist teha :d. Tõsiselt kenad on, täpselt nagu joosu ütles, üldse ei kahtleks selles, et ostaks endale sellise, kui müüdaks selliseid ;'D.
 


yXxy_yXxy

Silmadel varjud aka. valgus on vale. See peaks olema samal pool mis paremal silmalgi. Et valgus peaks olema samal pool, kus teisel silmalgi. Pluusil ma tõesti ei saa nende brushide pärast aru, kas on kortsud või mitte, aga kui on, siis võiksid tugevamalt olla : ).
Ja ehk ongi varrukatel kortse vähe või pole üldse?! Mullil muidu peaks hele vari äkki paremale poole jääma!?
Aga ei, ma ei väida, et see töö peaks halb olema, väga kena janii, aga lihtsalt vigu ikka tuleb janii : P .
 


yXxy_yXxy

Jea.
 


yXxy_yXxy

Ei ole, peaks?XD
Ma ei oska nii hästi joonistadagi. : )
 


yXxy_yXxy

Ikka võid ! : ).
 


yXxy_yXxy

tsiiisas, ma olen idikas :( .
 


yXxy_yXxy

Meie kindel favoriit ; ) & võitja kindlalt! : ) .
Ei oska midagi öelda. Tõsiselt head ja omapärased kaardid !: )
 


yXxy_yXxy

Taustaks poleks see just parim, kuna modell jääb ju koera koonu ette ?!
 


yXxy_yXxy

PS! ma tean, et juustel peaks vasakult poolt kaa alt minema, aga nii jäi nii jube!
 


yXxy_yXxy

Varje on nii vähe riietel ? Pluusil üldse varjud njetu ? :O .
Tiivad on ehk kuidagi madalal ja selle varjud on veidi ebaloogilised. Juuksed jätavad mulje, nagu oleks mingi pahmakas peas + pea piirjooned on näha. Taust jääb seekord arusaamatuks, kahjuks. Neid " lumehelbeid" oled sinna meeletult palju toppind, et see rikub kahjuks tausta ära ja jääb ka mulje, nagu modell seisaks õhus. Et oleksid võinud muidu teisi toone kaa kasutada.
 


yXxy_yXxy

Umm,, ütleks nii, et vasakult poolt koonu juurest on väga imelik vari, nagu oleks näos auk sees võinii. Varjud on kohati väga imelikult. Taustal njetu varje ? Riietel kortsude juures oleks pidanud kaa kahjuks varjud olema, ent sul on need varjud väga "hõredalt" tehtud. Paremal jalal on varjud isegi suht normid, ent teistes kohtades on väga imelikult tehtud. Aga ei, ma ei ütle, et halb töö, lihtsalt vigu suht palju mingil määral. Et tee nii nagu ma sul " palusin " teha. : ).
Edu sulle, tõsiselt : ) .
 


yXxy_yXxy

Ei, kusjuures see ei aita, ma ei tea miks, osadel minu töödel lihtsalt ei aita.
 


yXxy_yXxy

Sellisena see oligi mõeldud. Täpselt nii nagu vihikuski. Mulle lihtsalt meeldivad sellised elukad. O.o
 


yXxy_yXxy

MA EI TEINUDKI SILMI !!!!
Jalanõude kohta juba ütlesin midagi.
 


yXxy_yXxy

No jalgadega tuleb midagi ette võtta, et ei jääks näha.
 


yXxy_yXxy

homme ei saa, mind pole siis kodus, ehk järgmine nädal kunagi ? :D
 


yXxy_yXxy

On küll:'D. Oih, Lenza, sina kaa sinna kohe ! : )
 


yXxy_yXxy

Mul on taoline kaart ;). Aint, et kuuse oksa peal on see linnukene. Jõulud tulevad rõõmuga... ...jätku seda rõõmu kogu järgnevaks aastaks! : )
Aga ei, see selleks. Väga kena töö. Varjud kõik kenasti paigas janii, kuid taustal oleks võinud midagi juures olla. Osades kohtades o muide värv üle läinud, aga see pole mingiks mureks mitte seda tähele panna. Mõnus jõulu kaart, kena, mulle meeldib igatahes : ) .
 


yXxy_yXxy

Ma täitsa usun, eelmisel oli ikka siuke piiks see nina, et ei tahaks mainidagi milline see oli. Aga jah, ma pole ninades osav ja tahtsin imelikku nina tegelt teha : D.
 


yXxy_yXxy

Juuksed ehk vajaksid varje veidi. Loomakesel on ehk mõnes kohas veidi vähe varje. Pükste alumisel osal oleks võinud ka kortsud olla jaka pluusil oleks võind võeidi rohkem kortse olla.
Endale meeldivad kõige rohkem pluus ning loomake. ( loom on üli (Y) )
Aga jah, see pisar oleks võinud väiksem olla võinii. Aga jah üldmulje väga kena ja tore. Ja nagu sa ütlesid siis tulid ka juuksed kenad, aga jah varjud puuduvad. :/
Tubli oled ! : )
 


yXxy_yXxy

Okei, panin tähele, et sellel olin tõesti selle suutnud ära unustada. * tuisupea olen *
 


yXxy_yXxy

Kusjuures teengi nii alati, kuid no vahel harva ununeb ja kardan, et pean tegema selle psd'na veidi teisiti. Ma üritasin ka nii, et 2 asja olid nähtaval psd'na, aga ikka ei laadinud ära.
Ma tõesti saan aru, et sul on lihtsam kui on psd'na, aga seekord ma enam tõesti ei saa aru mida ma peaksin tegema, et neid lisada üldse siia. Lausa silmad lähevad märjaks, et peaksin sulle nii nende layeritega koormaks olema. Mulle tõsiselt meeldib disainida, aga lihtsalt paljude asjade maht on liiga suur, et siia lisada. Muidu jah ma olen üritanud alati teha kleidi ikka kleidiks janii.
 


yXxy_yXxy

kusjuures tema tööd teevadki mingil määral mind õnnelikuks, et on siis mängukoopas ikka palju inimesi, kes on lihtsalt nii heade mõtetega ja teostavad need nii hästi. Aga jah, vähe sellest, et ma teisi kritiseerin, ma juba kritiseerin oma enda töid, see ongi põhjuseks miks ma end võrdlema teistega kipun. Ent Marul on oma kindel stiil olemas, mida mul kahjuks pole, teen asju mida palutakse või mis endale pähe kipub tulema.
: ) . ^^ Ma tänan sind väga! ^.^
Aga need psd asjad ma üritan ikka ära lahendada. Muidu kui ma mingid asjad nähtamatuks panen ja psd'na lisan, kas siis saaksid asjad ikka kõik sealt kätte? ( seda küsin kuna ma ei mäleta kas te saite ühe mu tausta nii kätte või lisasin selle ise [ see värviline taust ] )