Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Disainitunnel

Kunst / Suur Suvevõista: SUVEMUINASJUTT. Tulemused teada!


ruudulinekiizu

Elas kord üks tüdruk nimega Kristiina.Tal oli ka saladus,nimelt meeldis talle üks poiss.Ta ei julgenud poisi lähedalgi olla.Üks kord nägi ta seda poissi koos teise tüdrukuga.Kristiina jooksis kiiresti järve äärde sillale,istus maha ja puhkes nutma.Täiskuu peegeldas ta pisaratel ja muutis ned säravateks.Eemal olev kosk oli paik kus tüdruk alati oli kui ta oli üksi.


Ainus asi mis mulle endal selle töö juures ei meeldi on need kintsud.Kahtlaselt pikad said.
 


ruudulinekiizu

Mirana haaras kirjutuslaualt joonistusbloki ja pliiatsi ning tormas trepist alla õue.Ta jalutas rahulikult mööda rada oma lemmikpaika.Seal oli puust kiik ja õunapuu.Ühelpool rada oli lillepõld aga teiselpool oli puhas muruplats.Miranda istus kiigule ja hakkas joonistama.Kui tal sai pilt valmis,siis kukkus üks õun suure potsatusega rajale.Tüdruk läks vaatas ehk jäi õun terveks.Õun oli terve kui purikas ilma ühegi kriimustuseta ega ussiauguta.Õun näis ka valmis olevat.õuna saba külge oli kinnitatud silt millel seisis "Sooviõun" teiselpool silti oli kirjutatud "Söö õuna siis täitub su üks unistus mida sa mõtled."Miranda ampsas õunal tüki küljest ja mõtles,et ta tahaks lennata.Õun oli magus ja mahlane nagu olema peabki.Peale tüki neelamist tundis tüdruk seljal kõdi.Ta kuulis kuidas ta t-särk seljalt rebeneb.Välja sirutusid kaks hõbedast tiiba.Tüdruk mõtles siis,et kuidas ta saab niimodi koju minna.Ta mõtles,et ta ei lähegi koju vaid lendab kuhugi kaugele elama.Ja kui ta siiani elus on siis elab ta õnnelikult edasi.Siis kasutasin tavalist HB harilikku ja tavalisi värvilisi pliiatseid ja hõbedast pastakat.

Vaadake suurelt siis on parem kvaliteet.
 IamKatara

Oli kuum suvepäev Egiptuses. Üks poiss kelle nimi oli Harry mängis kulli oma koeraga ,Olly.
Pikapeale Olly jooksis Harry silmapiirist ära. Harry püüdis teda kätte saada ,aga ta oli nii kaugele jooksnud ,et ei jõudnud talle järele. Ta otsis ning otsis ,aga ei leidnud .Siis tuli suur tuul ,mis puhkus liiva laiali ning Harry ei näinud midagi ja eksis ära.
Harry kõndis lihtsalt uniselt edasi. Tal oli joogi janu ja kuskil ei olnud ühtegi jälge ega inimese hinge.
Juba oli õhtu ning Harry jäi liiva peale magama . Järgmisel hommikul ta ärkas ning nägi enda ees rohelis heinamaad mille keskel oli järv.
Harry oli üllatunud ,et kuidas ta sinna sai ning kustutas siis oma janu.
Ja kui ta selja pööras nägi ta oma koera Ollyd nig oli nii rõõmus ,et kukkus pikali .
Olly lakkus keelega ta näod ,et ta tulek püsti.
Peale seda nad ujusid seal järves, kui nad ära ujusid läksid nad koju poole .Olly juhatas Harryt tema teadis kuidas tagasi saada.
Kui nad veel surnud pole elavad nad siiamaanigi.

Lõpp


Seekord tegin ma plastiliiniga.
Seal on näha seda järve ning heinamaad ja Harryd.

Mul oli vähe plastiliini nig siis oli raske teha
 IamKatara

Seitsme maa ja mere taga ,tegutsesid kübarõunad. Nad polnud mingid tavalised õunad vaid nemad oskasid rääkida ,aga oma maa keeles ,kus nad elasid. Nende maal käis kõik teistmoodi. Kui neil kästi nt õunu korjama minna ,siis nad läksid teistele külla ,kui neil kästi lilli korjata ,siis neil oli sama see nagu šoppamine ,nad panid end nendega riidesse.
Ainuke asi ,mis kübarõuntega sarnane ,oli kübar peas .See õun kellel kübarat peas ei olnud pidi ennast siniseks tegema ja mängima õhupalli.
Tuli suvi ,ühes maa okstes kodus elas kübarõuna ema nimega Binkumentamudu-Melaniikasumiraku ,keda kutsuti Bimeks koos oma lapsega Bibi. Nad läksid jalutama ,nende keeles:Bumen kingen. Nad jõudsid sillani ning ,kui Bibi läks sillast üle läks sild katki ning Bime jäi teisele poole ja kuskilt mujalt ei saanud sinnapoole ,sest see jõgi oli mega pikk.
Bime tahtis nutma hakata ,aga kübarõunad ei tohtinud mitte kunagi nutta ,sest siis kukuks kübar peast ja ta peaks ennast siniseks värvima.
Parandajad kübarõunad elasid sealt 5 biu kaugusel ehk meil oleks see 500 km. Aga siis tuli Bimel idee enda maja ukstest teha uue silla .Bime läks siis koju võttis sülle ukse jning nii kaua pidi Bibi ootama seal .Bime siis sai Bibi kätte ja ,kui nad veel surnud pole elavad nad tänapäevalgi.

Lõpp


Tegin naturaalsetest materjalidest selle.
Läks aega nagu läks
 


Dermely

kassnaine , minutehtud !
 


Dermely

Imepuu vikerkaare taustal !

minu tehtud !
 


merje9

See pilt osales kambas ühes võistluses.
 


merje9

Siin pildil on siil sonic,silver ja shadow.
 


merje9

Siin siish sonic hõljuklaudadel.
 


merje9

Pilt siis nagu eelminegi.
 


merje9

Kole joonistus.
 


merje9

Sonic ja Crash
 


merje9

Sonic jõuludel.
 


sweet_girl

haldjas ke korjab tähti
 


mixu200

See on üks india ja aafrika vahelises alas tegutsev piraat....(See ei ole Jack Sparrow!) Ta nimi on Frederick (lühidalt Fred) Tema seilab koos oma sõbra Cromwayga, laeval mille nad kaaperdasid.
 


mixu200

S

muutis : mixu200 - 19.08.2009 11:17
 


mixu200

See on Cromway.... Nad Freddiega Püüavad välja jõuda Jaapanisse aga enne peab Cromway oma õe Walesist üles otsima. Niisis suunduvad nad walesi
 


mixu200

Lumiere Cromway... Tema vend on piraat tuntud vaid perekonnanime järgi... Lumiere'il pole aimugi mis nüüd saama hakkab. Vend lahkus 4 aasta eest ja lubas tagasitulles ta siit minema viia.
 


Ensu

Ei teagi mis selle olendi nimi on : D
Aga jutud käivad ,et imeb endale hingi sisse ja igast hingest tuleb muster või värvilaik.

Niisama algul hakkasin kritseldma aga noh siis hakkas midagi välja kujunema...Ja kui valmis sai siis mõtlesin et võiks siia kah juba lisada, kui ma ta valmis tegin.
suht kahtlases poosis on ta x]


Must tindipliiats + värvipliiatsid

Sorri halva kvaliteedi pärast: D
Mul nagu justkui ei ole kõige parem kaamera.

muutis : Ensu - 21.08.2009 16:37
 


Gretzu

Sometimes the moon is my only true friend in the cold and cruel world....

Suht inspireeritud jääaeg 3-est xD ja mul oli pealegi plaanis juba ammu selline unistav pilt teha.

Seal ääres on veits muu voodikatet näha, aga ärge pange tähele. : D


P.S. Ise mõtlesin selle lause välja
 


yXxy_yXxy

See on mu lemmik pilt !
Aga kahjuks ma ei saanud seda pilti hea kvaliteediga, et oleks ikka kõik värvid õiged janii. Põhjus: mul on digikas katki ja pidin tegema pilti veebikaga, muud võimalust mul ei jäänud üle.
Kui saan digika korda lähiajal siis teen kindlasti uue pildi ja lisan siia, sest ma väga tahaks, et te näeksite minu vaeva täiesti õigesti kuidas see on.

Pilti töötlesin kaa veidike, et oleks veidikene parema graafikaga, värvid muutusid kaa kahjuks, aga noh, ega need õiged värvid kaa polnud mis pildil jäid.

Ma väga vabandan gvaliteedi pärast !
Pilti tegin mingi 7 tundi järjest, hommikul kell 6 hakkasin joonistama igavusest. Kõrvaklapid olid peas, muusika oli põhjas ja joonistasin.
Ma väga loodan,et teile see pilt meeldib !
" Paluks kommentaare! ( kommenteerides paluks mitte graafikat mainida, sest ma ei saa selle graafikale vastu ju, see jäi lihtsalt nii halb veebikaga!! ) "
 


yXxy_yXxy

Pimedus !
Mulle meeldib väga pimedus, ma ei tea kas see pilt sobib siia teemasse, aga noh.
Selle joonistasin tegelt sellepärast, et mulle meeldib öösiti kiigel kiikuda ja tähti vaadata või lihtsalt katusel öösel istuda.

Vabandan gvaliteedi pärast !
See ma pidin sellest pildist tegema pildi ju kahjuks veebikaga, sest muidu ma poleks üldse mingit pilti saanud.
Seda pilti tegin mingi 2 tundi.
( Kahjuks pole kiige kette näha halva kvaliteedi tõttu ! )
Aga siiski loodan, et meeldib !
 


Gretzu

Ausaltöeldes tuli see idee mul kuskil kevadel, kui lotas oli mingi põlluteema vms... ja seal oli ka hiireherned. Pildi alus on ka kevadel tehtud, aga korralikult putitatud juulis. : D
 


Gretzu

Olete te mõelnud, kes võivad üldse elada nendes kaunites kohtades, mis tunduvad teile alguses nii üksikud ja mahajäetud.....
Pilt veits udune....
Disainikasse ka taoline värk tehtud...
 


-laura999-

Fiuuh , lõpuksometi sai valmis ..
Võib naljakas tunduda, kuid ma tegin seda mitu nädalat , iga päev natuke.

Kuna värvid tuhmusid veidi pildistamisega, siis muutsin värvid erksamaks.

Niisiis jutuke ,
Pildil on kujutatud maagilist lilleaasa , mille valvajaks ja hooldajaks - aitajaks on pisike haldjas. Sellel aasal kasvab erisuguseid lilli ja veel teadmata - tundmata taimi ning sellepärast on liblikatel ja mesilastel ( ja ka teistel putukatel ning pisikestel loomadel ) seal väga mõnus elukohake. Eelnimetatud aas ise asub kohas, kus ei ole kunagi külma talve, alati on seal rõõmus ja värviline. Sellel samal aasal ei tunta kurbust, närvilisust, vihkamist või masendust. Isegi vihm, mida siiski aegajalt sajab, on rõõmus. Mitte ükski inimene pole sinna iial sattunud. See aas on tükike süütut ja avastamata loodust.


Vabandan kvaliteedi pärast .

muutis : -laura999- - 25.08.2009 18:40
 


-laura999-

Hmm jaa , mina ja anime ei sobi kokku ..

Värve on jälle muudetud, sestet nad tuhmusid ja vajasid erksamakstegemist.

Pildil on minu nimi, muide . xd ( Minu käekirja suur L'täht ongi selline väikse D'tähe moodi )

Tjaa , jutuke ka juurde :
Sellel pildil on kujutatud sinist kristallkuuli, mis näeb veidi välja nagu taim. Tal on leht ja vars, mis pole nagu post maasse löödud, vaid elab just täpselt nii, nagu kristallkuul ise. Kuul peidab enda taha pisikest tüdrukut, kellel on kassikõrvad (kassikõrvade idee sain oma selle kuu esimeselt poistedisainilt xd) ja kes peidab end masendava argielu eest.
Aga miks siiski Sinised unitused ? Sest usun, et igaüks on kordki oma elus tahtnud hetkeks end sellest kõigest välja lülitada. Usun, et igaüks on kordki elus unistanud. Jah, see kristallkuul ongi see, mis võimaldab unistada, ja on ise ka üks suur ja puhas sinine unistus.


Muide, see jutt on väljamõeldis, palun seda mitte eriti tõsiselt võtta x'd

Vabandan kvaliteedi pärast .

muutis : -laura999- - 25.08.2009 18:42
 


eveli1995

^.^
 


-laura999-

Algne mõte oli teha kätt, mis hoiab oma peopesas järjekordset kristallkuuli, kust peegeldub vastu terve maailm (pildi pealkirjaks oleks saanud "The world on my hand"). Aga kuna ma ebaõnnestusin käega ja mul polnud ühtki mõtet, mida kristallkuuli sisse teha, siis otsustasin mingi kergema asja kasuks. Muide, käele pole eriti tähelepanu pööratud, see on tehtud ilma erilise varjutamiseta ja kergelt anime stiilis. Liblikas on tegelikult see, mida ma üpris kaua tegin. Eh, ja liblikas on lillakas-roosakas sellepärast, et peaaegu kõikidel minu värvipliiatsitel on teraotsad tömbiks kulunud (kuigi ma alles teritasin neid) ja ainult kahel lillal ja roosal oli teraots veel peaaegu terav.

Värve on veidi erksamaks muudetud, ja samas on lisatud liblikale ka läiget (läige juhtus kogemata) . Aga see pole veel kõik xd , võtsin ära ka pildistamise teel tulnud nõmeda roheka efekti (käe piirjooned olid üleni rohelised ja minu nimi ka, kuid selle sain PS'is kergelt Color Replacement Tool'iga ära võtta) .

Nii, ja lõpuksometi jõuan ma jutukese juurde ka :
Pildi pealkirjaks on "Usaldan sind!" , sest pildil kujutatud suveliblikas laskub vaid selle pisikese poisi või tüdruku käele, keda ta usaldab ja kes ei teeks talle eales halba. Ta elab vaid suvel, sügiseks lendab ta ära oma pisikesse lillekesse, mis asub kaugel-kaugel, seitsme maa ja mere taga. Kuid ta ei maga ealeski järjekordset suve maha, ja lendab alati tagasi siia, kuhu jäid maha ta usaldusväärsed sõbrad, kelle pisikeste sõrmekeste peale meie liblikas alati laskub. See suveliblikas toob endaga alati kaasa õnne, puhtuse ja rõõmu. Kõik, millest ta möödub lööb särama. Eelmainitud liblikas on elav pärl. Ta lendleb taevas justkui väike inglike ja ei jäta kunagi oma pisikesi sõpru hätta.

Vabandan kvaliteedi pärast .
 


-laura999-

Nii , suuuured - hiiglaslikud tänud Keiule (M6mmiBeeby) , sestet t'nu temale tuli mul mõte joonistada / maalida pilti värvilisest linnust ( ta saatis mulle eile pilte värvilistest joonistatud lindudest ja koos temaga -- ja Annabellaga (annininja) , kes Keiu pool oli -- imetlesime me neid pilte xd ) Ah, muide , ma ei kasutanud selle joonistamisel mitte millegi abi, absoluutselt kõik on minuenda tehtud ja

Järjekordselt on värve erksamaks muudetud.

Ja jutuke ka siis xd :
Pildil on kujutatud maagilist suvise vikerkaare linnukest. Ta lendleb üle taeva ja külvab sinna vikerkaari. Teda on näinud väga vähesed, sestet inimese silm teda näha ei suuda -- ta on nii erk ja särab nagu päike.

Vabandan graafika pärast .
 


M6mmiBeeby

Nii , selle lind - draakoni nimi on BrokenHeart . Nagu juba ütlesin - ta on lind - draakon xd . Loomulikult on ta tüdruk (: .
Ei teinud seda kaua . Abiks oli üks pilt .
Vabandan , et pilt kollakas on .. Kui välguga pildistada peegeldab vastu .

Jutt :
BrokenHeart on üks kauneimaid lind - draakoneid , kes parandab murtud südameid . BrokenHeart on ka väga sõbralik .
Ta ravib oma leegiga valud , mis tekivad oma kallimast lahku minekuga . See leek sulatab need südamepooled kokku tagasi .
Õnneks on tema leidnud juba oma kallima , kuid minevik oli tal õudne . Seda ta loomulikult ei meenuta .
Tema kirg on käia täiskuu ajal väljas . Eriti südaööl . Täiskuu ajal kõik kuidagi sätendab .

 

Lisa teemasse pilt/vastus

Disainitunnelis saavad osaleda ainult registreerunud kasutajad. Logi sisse või registreeru