Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Disainitunnel

Kunst / Suur Suvevõista: SUVEMUINASJUTT. Tulemused teada!


lelyonl

Elas kord suvekuninganna, kellele pidi tulema suve keskel külla suveprintsess. Aga õnnetuseks oli just suvekuninganna ema poolõe vanavanaema samal ajal piilumas lossiterritooriumi kõige pimedamas kohas. Ta tahtis saada kätte maa ja vee pärleid ja nende võluneitsisid, sest pärlid olid tugeva võlujõuga ja võluneitsid olid tugevad ja kui nad alistada, saab koledaim näo teisena ilusaimaks.
Kui suveprintsess ema juurde tuli ründas suvekuninganna ema poolõe vanavanaema suveprintsessi. Õnneks nägid seda võluneitsid ja nad kasutasid pärleid, et suvekuninganna ema poolõe vanavanaema ära tõrjuda.
õnneks lõppes kõik hästi.
 


cornelia45

tuli mõte teha mingi haldjas....teadagi on ju suvi ja kevad ka armastuse ajad
 


Sigri

Tehtud vesivärvidega , alguses võib tunduda et siin on lihtsalt kriipseldis ,aga ... üks hoolikalt maalitud näoga haldjas on siin tõesti peidus ..
 


lelyonl

ta vahetas kleidi ära ja tegi lokkid juustesse ja värvis juuksed blondiks
 


pitsapasta

tegin ühe papakoi
 


pitsapasta

muinasjutt see kass rändab ringi

muutis : pitsapasta - 10.06.2009 12:51
 


pitsapasta

see on kaamlist see meenutab sellega suve kui keegi läheb reisile või nii
 


pitsapasta

tegin seda 3 tundi järjest
 


pitsapasta

tegin ühe seene ka see on tehtud tolmukriitidega ja muide see ämblik elab seal seenel ja see on muinasjutt kuna see seen akkab ühel päeval rääkima ja talle ei meeldi et see ämblik seal on jne .

muutis : pitsapasta - 10.06.2009 12:54
 


lelyonl

prints ja ta kallim kõnnivad koos 2 südamejärve juures. prints oli kaasa võtnud uisud, kuna ta arvas, et kui ta vanast lehest lugedes leiab kusagilt, et on -20kraadi, siis ta võib uisud kaasa võtta.
nad jõudsid suurema südame juurde mille peal ujus must muna. prints tegi selle oma armukese kahjuks uisuga lahti. sealt tuli välja taassündinud võluneitsi. ta ütles: ,,ah et sa oledki see, kes varastas pärlid ja tappis võluneitsid! karistuseks võtan ma sult printsi armastuse!'' ja ta taltsutas veest südame enda kõrvale, tegi teise järve jääks, võttis printsi armastuse valgustades teda oma võlukepiga ja lausus võlusõnad.
prints oli rõõmus ja hakkas uisutama, aga suvekuninganna ema poolõe vanavanaema, kes oli vähemalt 106 aastane(arvutasin välja ) hakkas printsi juba kõrvetama, aga päike takistas teda õeldes:,,see teeb sulle paha, kui ta surmad''
Õnneks leidis suvi endale ikkagi armupaari.

muutis : lelyonl - 10.06.2009 14:45
 


lelyonl

nüüd ma lähen õue sirelit joonistama
 


roosa-suvi

Joonistasin muinasjutu tegelase, keda päriselt olemas pole. Seal taga pool on üks puu ja need täpid seal on marjad puu otsas.
See nimi "Sämmi" on tegelikult minu hüüdnimi. Ja selle tegelase nimeks panin ka Sämmi. Loodan, et pilt meeldib teile.

muutis : roosa-suvi - 10.06.2009 20:24
 


lelyonl

pärast seda,kui võluneitsi oli suvekuninganna ema poolõe vanavanaemalt printsi armastuse ära võtnud. läks suvekuninganna ema poolõe vanavanaema suvekuninganna juurde. Ta ütles:
,,su lõpp on käes.''
Õnneks jõudsid just siis kohale võluneitsid ja hakkasid suvekuninganna ema poolõe vanavanaema takistama. Kohale tuli ka suveprintsess enda kuue võlujõuga- valgus, pimedus, vesi, energia, maa ja mu'nakoored. ta võlus päikse alla ja päike takistas kah suvekuninganna ema poolõe vanavanaema. kui suvekuninganna ema poolõe vanavanaema lõpetas, oli suvekuninganna juba minestunud.
mis edasi saab? loe järgmiselt pildilt(tuleb varsti)
 


-hellcat-

mustus...must suvi.... BAAAH, õudne... -.- mul oli masendus suve pealt,sest kedagi ple kodus
 


Ichi

Ehh , lõpuks sai valmis , tegin umbees 2 tundi viztt , okei mõte tuli sellest , kui vaatasin devist haldja pilte ning üks väga ilus pilt oli seal , joonistasin maha haldja kuju , aga tausta ja muu mõtlesin kõik ise välja , arvutis tegin Gimpiga tausta natukene tumedamaks , sest see ei olnud muidu öö moodigi xD Ja kuu tegin heledamaks , sest see oli liiga tume , kasutasin pliiatsit , värvipliiatseid ning sädelevaid geelpastakaid . Kommige : D Okei tadaa siis ^^
 


ghizz

Pildil on näha koopa (mida ma ei osanud välja tuua..) sisemusse ja seal on uks, millest sisenedes satub oma muinasjuttu.. Värvisin rasvakriitidega, sest ma polnud neid aastaid kasutanud. Ma ei ole harjunud eriti selliseid pilte joonistama ja ma suudan kindlasti paremini.
 


Eowyn8

Joonistasin Pucca-t ja Karuu-d.
Et see võib olla ka mingi armastus muinasjutt, kus lõpuks saab Pucca Karuud (häälda käruud) musitada, kuid Karuu pole sellest just vaimustuses. ^^
Palun TÄISSUURUST!

Aww ma olen selle multika suur fänn .^^*
(pildidl on halb graafika,tean, pildil on minu allkiri)
 


--Little--

Missugune see olema peaks? ( suvemuinasjutt )
 


Crazy_Lenza

Öööh- ööh mää! Miks digikunsti ei arvestata, mul pole ju scännerit ja digika arvutijuhe kadus ka ära *tahab sünnipäevaks scännerit*
*Teeb enesetapu*
 


BlueMoon

Huhh.. teemasse vist nii õieti ei lähe aga jah...


Kunagi väga ammu elasid haldjad külakeses nimega Kuvalgukom. See sai nime kuu järgi, mis oli ainuke korralik valgustus selles külas.Küla pealik oli haldjas nimega Charles. Tal oli 3 tütrest haldjat. Kaks vanemat tütar olid talle väga kallid, kuid kõige väikseim mitte. Ainuke mure tüdrukute vahel oli see, et vaneim ja keskmine õde tüli-tsesid koguaeg . Ühel ilusal suvehommikul tuli keskmisel õel mõte võtta kuu endale. Sama mõte oli ka kõige vanemal õel. Nad võtsid kuust kinni ning hakkasid seda sikutama. Noorem õde tahtis ka kuud, kuid ei läinud sikutama. Ta nägi kuidas kuu sisse tulid praod. Varsti oligi kuu peaaegu pooleks, aga siis nägi noorem tütar midagi kuldselt kollakat kera, mis tõusis ja paisus muutkui. Ta võttis selle imelise asja endale ning nimetas seda päikeseks. Samal ajal olid aga vanemad õed kuu katki rebinud ning üksteist süüdistama hakanud. Karistuseks neile pidid nad vaheldumis või koos kuud öösel näitama. Noorem õde aga kasutas päikest ära ning külaelani-kud tänasid teda väga. Lõpuks oli külal soe suvi ja hea valgus. Aga teised aastaajad? sügisel tõmbus päike järjest rohkem kokku nii, et enam ei soojendanud nii palju. Talvel aga oli üldse kokku tõmbunud ning kevadel tõmbus jälle lahti =)

vot selline lugu, veits imelik, aga jh. Loodan et meeldib =)

muutis : BlueMoon - 27.08.2009 18:52
 


Cezzie

See tuli kena, kuid graafikaga asjad pahad digikaga tehtud, scännerit ei viitsinud kasutada
tehtud täna ( 14.06 ), 4 tundi
 


Cezzie

täiesti tavaline naine^^
valminud 12.06
 


Cezzie

juuksed on pahad pahad
et siis tavaline rokkar, üks ütles et see pidi olema mingi Witchi tegelastest mingi Will vms
 


pixi

Kas nagu mingi tegelase kuskilt muinasjutu või ulmeraamatust võib ka teha (kui tegelaseks on mingi nõid või mingi lohe vms)? Et millisena ta minujaoks siis välja näeb vms.
 


Cezzie

Kaunitar ja Koletis on saanud uue nime:,,Hunt ja Draakon''
 


Cezzie

tüdruk, koos poisiga
iga muinasjutu põhimõte: Armastus
 


roosa-suvi

Üks kord ammu elas üks tüdruk nimega Eveline. Üks päev vaatas ta taevast ja mõtles, et midagi on justkui puudu sealt. Ja siis ta tegi palju tähti ja lendas kuule ja pani tähed taevasse ja sellest ajast peale ongi taevas tähed.
 


roosa-suvi

Tegin rõõmsa lille. Loodan, et meeldib.
 


roosa-suvi

Joonistasin ingli mere peale, ta tahab seda tähte ja toob selle ära ja kõnnib vee peal.

muutis : roosa-suvi - 15.06.2009 11:49
 


Cezzie

Igas muinasjutus on ainult head paigad
 

Lisa teemasse pilt/vastus

Disainitunnelis saavad osaleda ainult registreerunud kasutajad. Logi sisse või registreeru