Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Disainitunnel

Kunst / Draakonid, lohed ja muud muinasjutupeletised.VÕITJAD SELGUNUD


Buffi

Imelik tuli Värvisin õlipastellidega ja ajasin laiali...xD
 


avril987

DraakonSisalik.

JooPiima : 13.02.2009 17:47

 


kuningas1

see on traakonite kuningriigi kuningas Ja sellega on mul lootust võita
 


kuningas1

see on jalle Draakonite kuningriigi uus pilt
 


marten

mingi väike kollike värviline.
 


peapontu

siin on pegasus

SININESISALIK : 15.02.2009 21:29

 


marten

vampiir paintis tehtud
ma tian et kole
 


-PinkBunny-

tal polegi nime ta sündis nimeta ta on nunnu
 


OkeiOlen

Otsustasin teistest erineda ja teha ükssarve. Kuna nende joonte mis ma leidsin graafika oli nii halb pidin jooned ka üle tegema. Kes tahab jooni võib küsida!
 


merje9

Draakon!
 


lelyonl

see on paha!
 


meduus10

On mingi halb tegelane nimega nõid! Tehtud PS-is.(Jaa, tean, see on kole, ei pea kohe halvustama plz)
 


Lohedrina

Cockatrice on draakoni kehaga ja kana peaga. Tal on tavaliselt mustad või punased silmad. Tema hingeõhk on mürgine. Mõned arvavad, et ta on päris.
Joonistatud harilikuga ja umbes 30 kuni 45 minutiga.
 


rooxi

Neljas nõid siis .Aega läks umbes 3 tundi sest sellega läks kõige rohkem vaeva proovisin teha väga korallikkult .Käsi jäi täitsa valusaks.Tegin siis linearti.Loodan et meeldib!

kommige palun
 


maria7991

Selle Draakoni nimi on Kuldtiib.Ta on hea ,tore ja sõbralik draakon.Ta päästab olevusi kukkumis ohust ja teistest ohtudest. Kui ta hakkab päästma kukkumis ohust siis langeb see olevus ta pehmete ja kuldsete tiibade peale.Need olevused armastavad seda draakonit ja armastavad siiamaanigi.

loodan et meeldib!!!
kommige ka

muutis : maria7991 - 17.02.2009 14:28
 


merje9

Spyro2
 


rooxi

viies nõid.

KOMENTAARE PALUN
 


haikala12

Kord unustasin ühe "Draakoni" kommi sooja, hiljuti köetud ahju kõrvale, sest nägin hiirt üle toa silkamas, ning ehmatasin. Läks mööda üks päev, teine, kolmas, terve nädal ja koguni kuu. Mul ei olnud ikka meeles seda kommi sealt ära võtta. Ühel päeval, kui õppisin eesti keele kontrolltööks, kuulsin kedagi krabistamas. Lõpuks taipasin, et see tuleb ahju lähedalt. Ja seal ta oligi, üsna tilluke roheline olend. Vaatasin teda liikumatult üsna kaua. Äkitselt oli platsis jälle üks hiireke ja draakon asus temaga võitlema ning võitis. Lõpuks sain ka mina oma hirmust üle, ning harjusin uue kaaslasega, panin talle ka nime -- Arhiida.
Nüüd ta võitlebki pea iga päev hiirtega, kes on julgenud mu koju tungida. Ka sellel pildil olen kujutanud ühte tema võitlust hiirtega.
 


sonnikene

draakoni plika
 M6mmiBeeby

Nii , tegin draakoni nimega Eliot . Armas nimi draakonile , selle Eliot on 3000 aastane isane draakon . Inimese eas oleks see umbes 18 aastane . Ta elab ookeaniääres ning sööb surnud organisme (inimesed , loomad , taimed) . Ta on umbes 50 meetrit pikk ning kaalub 30 tonni . Ta armastab maailmas kõige rohkem mänguasju xD . Talle meeldib ka mind kaitsta Kui keegi mulle midagi halba teeb , hirmutab ta õela minema . Mina teda ei sööda , sest ta suudab ise toitu hankida .
Seda pilti tegin siis umbes 2 ja pool tundi . Endale väga meeldib , sest ikkagi raske töö oli Joonte tegemine oli see kõige keerulisem osa (mustad jooned tema ümber) . Värviks valisin lilla , sest see on minu lemmikvärv
Ootan VÄGA kommentaare !

muutis : M6mmiBeeby - 19.02.2009 18:58
 


Buffi

Tegin guaššidega... Loodan et teile meeldib

See draakon on Claudios. Ta on 6000 aastat vana. Ükskord läks ta Pime kuningriiki trolle taga ajama. Nendel trollidel olid punased silmad ja nad oleksid võinud karjaga draakonile peale hüpata. Sellepärast purskas ta kogu aeg tuld. See tuli oli väga kuum. Kui sa oleksid olnud 5 meetrit eemal, oleks sinust järel vaid kondid.
 


hendyry

Ükskik kummitus siis vihmasel päeval : ).
Loodan, et ka kummitused sobivad siia.
Kuidas meeldib?
Tehtud siis Imagereadys.
 Bamba

Minu meistertatud draakon.
 


Dragon

See on armas draakoni laps,kas ta pole mitte armas?
 


Dragon

Temale lähevad küll pähklid suure isuga peale kuidas teile tundub?Äh ma tean tal on orava iseloom.
 


Dragon

See on suur ja võimas draakoni isand.Ta on teiste draakonite va#!?!#eja.
 


Dragon

Temale meeldib küll ujuda nagu ma aru saan,ning sest ta mõnulebki vist või mõtleb midagi.

muutis : Dragon - 23.02.2009 20:12
 


hendyry

Imagereadys
 


Dragon

Sellel draakonil on vist kõrini rihma otsas olemisest.?
 


LittleFunny

No lõpuks sai siis valmis , 3tundi läks selle peale ja joonistasin ise , mul tuli selline hea isu draakoni komme süüa ja et võita seda auhinda peab lohet või mingit muinasjututegelast joonistama no joonistasin siis sellise , mõte tuli sellest kui vaatasin oma venna toast ühte prinditud lohe pilti , aga nüüd siis ka lohe elust

Lohe nimi on "Lauriliusmagnetimius teine" , ma ei tea mis mul hakkas ja ta on kõikide väikeste lohede kuninganna , ta on pärit vaesest loheperest aga tema üks lohesõbra vanemad on mingise maa kuningad ja siis tuli tal mõte endalgi saada kuningannaks ja ta päästis ühte väikest lohet kurjast nõiast ja teda valiti kuningannaks


Selline ebaloogiline jutt siis kardan et liiga pikk komenteerimine aga noh KÕIK SIIS .Ah jaa komenteerige ka ja ootan ka kriitikat .

muutis : LittleFunny - 17.02.2009 20:38
 

Lisa teemasse pilt/vastus

Disainitunnelis saavad osaleda ainult registreerunud kasutajad. Logi sisse või registreeru