Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Disainitunnel

Kunst / TULEVIKUSÕIDUK! võitjad SELGUNUD!!!

Väga vinge võista oli! Suur aitäh kõigile!

Inkuli

Tulevikuauto siis Mul oli see ka teise teemasse ülesse pandud, niiet tõstsin ümber
 


Inkuli

ja mina olen siis ainuke postitaja?
 -HELERI-

Niih joonistasin kah
mingi auto, aga väga palju aega ei ole
joonistamiseks niiet jahm.
see on siis
Roosade tiibadega auto
 


khs9

Tulevikus peaksid kindlasti olemas olema mootorrulad (võibolla ka hõljukrulad). Siin ongi ühe mootorrula kavand. Vasakul pool on rula pealt poolt vaadatuna, paremal pool on alt vaade.
 


Zerm

Joonistasin natuke, nagu alati sodisin ma peaaegu igaltpoolt. Võib-olla peax ära värvima, aga öelge mida teie arvate Kui mingeid kohti pole aru saada, siis öelge ma tõlgin ära Ning kui vaja, võin ka suurema pildi lisada. Tänan!
 


Deira.

hõljukauto siis mõeldud on et see on praegu ninaga vasakule poole kui peaks segaseks jääma. arvutiga tegin, loodan, et tohtis
 


dante

Koolibuss aastal 2075
 


koerake700

Lendav auto. Tiivad tulid pardijalgade moodi. Tiibadel on luugid, sinna sisse võib asjad panna. Majal on ka küljeuks mis ei paista, sinna viib see pruun piiretega värk. Maja küljes on veel terass kus saab näiteks grillida. Autos saab istuda 2 inimest korraga. Kui autojuht ei viitsi rooli taga istuda salvestab ta tee autosse ja auto sõidab sinna ise. Taevas tuli veits kahtlane. Taeva (välja arvatud päikese) ja terassi(väljaarvatud piirded) on tehtud värvipliiatsitega ülejäänud vildikatega. Skännides jäid värvid veits halva kvaliteediga.

Kui viitsisid selle läbi lugeda oled tubli!
Kommenteerige ka.
 


lillakaki

proovisin ka ühte hõljuvat sõidukit/masinat teha, seal saab siis päris palju inimesi sees olla, see on nagu selline ufode masina moodi, pildil on näha, mis selle masinaga veel teha saab
 


lillakaki

pildil siis suht tavaline auto, pikk auto. Sellel autol on olemas ainult 2 ust, kust sisse saada, ( need seal teisel pool), üks juhi ja tema kõrvasõitja uks, ja teine tagauks( nagu limusiiniski suur ruum), ühel pool on hästi pikk aken, sealt oleks ilus välja vaadata ja katusel on ka kaks suurt akent, noid saab ka lati teha, sinna sõidukisse mahub kuskil 10 inimest, kuna kui lähed sinna sisse, siis oleks see sõiduki ruum suurem, seal sees on väga palju mugavdusi, on nahkdiivanid, kus saab sisse vajuda, oma kehahoiaku moodi millist tahad, ja kõik asjad saab ka vastu seina ära lükata (kus uks on, seal pole akent), siis saab maas lamada, pikutada, magada, mängida midagi, tv on ka olemas, ja wc olemasolu oleks ka , selline väike külmutus on kohe auots spets. olemas, ja muusikat saaab ka igast nurgast kuulata, juhi ja tagaistujate vahel on sein, seda seina saab ka alla lasta, või väike aken sisse teha, igatahes mugavustega unistuste auto, ps värve saab ka seal valida, nt kui on seinad autos sinised, saab ka need värvikirevateks muuta ja seda ka veel , et seinad on sellisest materjalist vms et saab katust üles poole lükata kõrgemaks, või laiemaks
 


Zerm

Niisiis suurem versioon Zermer v45-st. Algne versioon asub sellel lingil. Natuke jäi mult vasakult pildi pealt maha See nool mis näitab tule peale ütleb "Pretty Fire" ja muud tähtsat ei jäänud ära. Öelge kas peax ka värvilise versiooni sellest tegema.
 McLizzy.

Ma tegin alguses teisi sõidukeid prooviks, aga pärast mul tuli idee, et teha ka midagi lastele. Laste Keroppi ökosõidukis on kõik kaardid olemas ja ta on väga tark. Lihtsalt sisestad koha, kuhu tahad minna ja ta sõidab sinna ise. Ei mingit juhtimist. See on hea ka täiskasvanutele, näiteks inimeste sünnipäevalt koju toimetamine. Inimesed on keroppi pea sees (kuna pildil on tal hästi suur pea), aga ka kehas. Tegelikult mahutab keha kuni 13 inimest. Ta lendab tiibade abil. Keroppi sõidukis on ka kate, mis küll ei muuda teda nähtamatuks, aga ta sulab ümbruskonnaga ühte nagu näiteks raagritsikas puuokstes või kameeleon ükskõik kus. Õko on ta selleks, et hoida Maa puhtamana.
Ta töötab õunamahlaga ^^.

muutis : McLizzy. - 30.04.2008 09:33
 


StormPuppy

Materjal: Puit ja aknal klaas
Välimus: Loom
Liikumine: Neljal jalal
Maksimum kiirus: 200 km/h
Kütus: Porgandid
Kütuse saastavus: -20%
Juhtimine: Suudab ise liikuda ühest kohast teise, võimalik ka käsijuhtimine
Kõrgus: 2.8 meetrit
Pikkus: 4 meetrit
Lisad: Lendab kuni 500 meetri kõrgusel, sukeldub 400 meetri sügavusele.
Hind: 20 000 kr
Garantii: 35 aastat

muutis : StormPuppy - 30.04.2008 16:31
 


jupi96

nähh . Ma tegin , aga mul ei lase fotokaga tehtud pilte üles ://
Tuleb see tekst (-.-) Internet Explorer cannot ... edasi ei mäleta [-.-]
Mingi nõme -.-
Praegu läks nüüd mu hariliku süsi väiksemaks ju -.-
 


Neffy

Jahm, et ikka päris suur peaks see olema.
Midagi lennuki sarnast ta on. Igaljuhul see lendab.
 


McLizzy.

Lendab tiibade abil, milleks on lehed. Näeb välja nagu tomat. Lehed on ka kaitseks. Väga haluldane, kasvab tomatipõõsas koos teiste tomatitega. Ära tunneb selle järgi, kui tal on sinine tükike (hästi pisike, sellest saab tulevikus klaas), tillukesed välja ulatuvad rohelised otsad (nendest saavad tiivad) ja äkilised rohelised ja pruunid kohad (pagasiruum ja uks). Kui oled leidnud oma tomatipeenrast selle tomati, mine tuppa ja hoia teda ilusti soojas. Kui ta mõõtmed on juba üsna suured, pane ta õue (soovitatavalt kas teiste tomatite,porgandite või muude köögiviljade juurde). Kui uks lahti läheb (iseenesest), hüppa peale ja sõida!

Hea loo mõtlesin välja Aga sa pead talle kütuseks andma tomatimahla.
Lisa: Ta on väga haruldane. Ta on öko. Teostus on halb.

muutis : McLizzy. - 30.04.2008 21:38
 


merirem

ehee ei ole osaww autu joonistaja x).proovin ikkagi..
 


valgujumal

see on lõikuritega tsikel
 


musi21

See on minu tulevikuauto. Sellel on taga tiivad. Mõtlesin natuke sulatada, aga ei tulnud seekord väga hästi välja vist. Minumeelest võiksid need auto/mootorratta vms firmad võtta sellised disainerid, kes mõtleksid välja selliseid fantaasialikke autosid! See oleks üpris naljakas! N: Ühel autol oleks saba, teisel, aga hoopis sarved.
Mõelge milline siis meie linnad oleksid! On juuu shut naljakas!?

Või mis?
 


Janza41

See on tuleviku lendav auto.Ta lendab kümme sentimeetri kõrgusel.
Vajaduse korral võivad ka rattad välja tulla.
 


youngmoney

Harilik pliiats , A4 paberile , panin oma nägemuse paberile , scännisin arvutisse ja croppisin photoshopis .

Kuna töö on veel algeline lisan siia järgmised etapid tööst . Hiljem värvin arvutis ja parandan vigu

~ Kriss .
 khs9

Tõukerattale on lisatud mootorid, väikesed tiivad, rattad on ära võetud + on juurde lisatud uus disain.
 


alexaik

Tegin siis bussi.Seal ainult 4 istekoha.Buss sõidab ainult mootoriga, rattaga ta ainult pöörab.Buss peal on ka vihmavari xD.Trepp viib busiile reisijaid.xD
Ei tea kas teile meeldib?
 


Celine

Sinine rakettauto , keha on raketti kuijuline aga on ka rattad all .
 


valgujumal

see on puur sõiduk
 


Celine

Mõtlesin et lindude seljas võiksid olla sellised kondlid kuhu inimesed sisse lähevad , ja siis linnud neid kuskile sihtkohta viivad .
Mis arvate ?
 StormPuppy

Materjal: Plasmass
Liikumine: Hõljuv
Maksimum kiirus: 400 km/h
Kütus: Päikeseenergia
Kütuse saastavus: -60%
Juhtimine: Ainult käsijuhtimine
Kõrgus: 0.8 meetrit
Pikkus: 1.9 meetrit
Lisad: Lendab kuni 5 kilomeetri kõrgusel, roosad neoontuled, punane neoonvalgustus auto all ja pruunid maandumisjalad.
Hind: 35 000 kr
Garantii: 19 aastat
 liina120

Mahutavus: 1 inimene, võib ka teha paljudele inimestele
Töötab: lämmastikust, mida inimene välja hingab ja vees olevatest halbadst ainetest.
Kuidas hapnikku juurde tuleb? ee sinine kast toodab hapnikku
Liigub tänu ülivõimsatele, mittesaastavatele puhuritele.
Lisavarustus:Kaamera, kuhu on sisse ehitatud mikrofon ja pildistaja.Monitor, kust näeb mida kaamera parajasti filmib.Seda monitori võib kasutada ka lihtsalt arvutina.Monitori juures on ka kõlarid ja mõned nupud. Tooli sees on luuk, kus on toit ja vesi.
Juhtimine:käsitsi, väga lihtne
Kiirus: Kuni 300km/h
Kasutamiseks: Mängukoopale ja mängukoopa elanikele
 Splint

Ma vaatasin pilte täna ja nägin khs9 pildi kirjeldust- et töötab õhusaaste põhjal, selline idee oli mul õhtul kui olin pildi lõpetanud. See auto sõidab teedel hõljuki põhimõttega, õhus kasutab ta, aga tiibu ja mootoreid mis puhastavad saaste ja teevad sellest elektri mille abil suudab see õhku tõusta. Uksed käivad ülespoole ( uksed on see must osa ) Kõik ei pea tulevikus nii ulmeline olema, auto kuju võib samaks jääda. ;p
 


CJ452

See on tuleviku buss.
 

Lisa teemasse pilt/vastus

Disainitunnelis saavad osaleda ainult registreerunud kasutajad. Logi sisse või registreeru