Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Disainitunnel

Disain / Vanad tulemused (enne sept. 2013)


Lily

Kas september ja oktoober tulevad koos nagu juuli-august?
 


kisscatu

Disainitunneli aktiivsus on muide meeletult langenud ehk peaks mingit nippi kasutama, et kollid jälle joonistama hakkaksid?
 


Lily

auhinnaline võistlus? : D
 


SAYWHAAAT

Auhinnaline võistlus näiteks mind küll enam aktiivseks disaineriks ei teeks.
 


Lily

Seda küll aga mis siis veel tõstaks aktiivsust? Kooli ajal pole äkki lihtsalt aega disainida . Mul näiteks pole : D
 


Riceball

Ma vaatan ka siin, et kollid on ebaaktiivsemaks muutunud (mul endal oli ka vahepeal 5 kuune paus disainimisest, no offence) ja teemad on kuidagi ajast maas. Näiteks septembri teema veel käib ja juuli-august pandi ühte jne.
 


kisscatu

Aga põhimõtteliselt oleks mõttetu iga kuu lõpus, kui on 400-500 tööd lisatud, nende hulgas võib olla väga väike hulk töid, mis on tõsiselt kollitehase väärilised. Vanasti oli ikka kõvasti üle tuhande töö ühes kuus..
 


Sakura-D

vaatasin jah just enne et oktoober juba peaaegu poole peal aga oktoobri teemat pole, siis pannaksegi vb need 2 kuud kokku hakkan ka nüüd midagi disainima ....
 


Joosu

ilmselt paneme jah, ka septembri-oktoobri kokku.
ja võimalik, et töid laekub vähem, kuid selle eest heade ja väga heade tööde arv pole üldse mitte langenud. : )
 


Lily

hea seegi : )
 


Cuwie

Aktiivsus on langenud mitme asja pärast... Meie parimad disainerid on nii umbes 8.-11. klassis. Õppimist on rängalt ja lihtsalt ei suuda mängukoopas käia. Tean, olin ise kaa hull disainer, siin augustis teigin omarodu töid. Aga nüüd ei ole aega teha. Kõik hobid (Jalgpall, ratsutamine, tantsimine) need söövad aja korralikult ära. Et tegelt aktiivsuse langemise põhjuseks on just kool, hobid, sõbrad, vanus. Praegu on minuarust just selline periood, kus vanad peoloomad asenduvad uutega.

Ja ma ka 9. klassis, nii-et peab õppima lõpueksamiteks. Wish me luck!

muutis : Cuwie - 13.10.2010 08:33
 


Sakura-D

ma 7ndas ^^ kui ma disaine teen siis teend neid arvatavasti nädalavaletusel X) või siis sügisvaheajal mis kohe varsti tuleb
 


kisscatu

Vaheajal tuleb ikka korralikult pidutseda, et haige peaga uuel veerandil jälle kooli minna
 


--karru--

aga mis teema onn
 


--karru--

kas ma tohiks siia lisada ühe tausta? aga kuidas see käib??
 


Cuwie

Vaheajal tuleb ikka korralikult pidutseda, et haige peaga uuel veerandil jälle kooli minna

kisscatu : 14.10.2010 20:29


Well said!
 


SAYWHAAAT

Kullakesed, ma võin uhkusega tunnistada, et tegin, mida lubasin u. pool aastat tagasi, et teen inglise keelseid õpetusi ka. Seda DA. liikmetele, st. inglastele ja muudele tegelastele, kes inglise keelest vähegi aru saavad. Mind inspireeris õpetust tegema proov, kas suudan õpetusi teha ka inglise keeles, kuna tänu inglise keele õpetaja vahetusele läks inglise keel mul veidi halvemaks, kuid jutud mis üldiselt kirjutada tuleb, on mul head. Seega seadsin endale eesmärgiks selle õpetuse ära teha. Nüüd kavatsen selle õpetuse ka eesti keeles teha. Teen arvatavasti mitu erinevat õpetust juuste joonistus stiilide kohta, et teie, kes te pole veel avastanud enda jaoks sobivat stiili, aitaks ehk minu õpetused teid, mis järgmise nädalal kogunema hakkavad ( võivad juba see nädal tulla nii mõnedki : ) ) .
See tähendab, et kuna ma otsustasin, et üritan jälle aktiivsemaks hakkata janii, siis võib juhtuda, et ma võin isegi disainida rohkem, kui kord kahe-kolme kuu tagant : ) . Esiteks see juba kaasneb õpetustega. Ja teiseks, ma ei tahaks, et mu digilaud kuskil kapi nurgas asetseks.
Selle ajaga, kui polnud enam aktiivne, kogunes koopasse, meeletult palju uusi tegelasi, kelle disainimis oskus on vägagi kiita. Ja siiski on endiselt veel koopas elanikke, kelle disainimis oskus nii kõrgel ei ole, kui nii mõnelgi. Seega, teie, kes te pole veel saavutanud, seda et teie tööd oleksid sama kõrgel tasemel, võino poolel tasemel, kui meie armsatel disaineritel, kelle tööd iga kuu disainitunnelisse lähevad, siis annan teile suure soovituse. Nimelt: katsetage erinevaid programme, erinevaid tööri.istu, nende effekte, kasutage julgelt värve ja kõige tähtsam LASKE FANTAASIAL LENNATA. Ma annan oma ausõna, et see kõik aitab teid paremuse poole. Ka mina ei uskunud kunagi, et mõni minu töö üldse kollitehasesse läheb. Alustasin paint'ist, järgmiseks tuli photofiltre, siis järgnes sellele juba photoshop, ning nüüdseks kasutan GIMP'i. Kuigi jah, ega ma ei osanud kunagi GIMP'is midagi teha, keerasin ainult asju vussi ja kustutasin selle pidevalt oma arvutist. Kuid aja möödudes ja programmi tundma õppides sain aru, et tegemist on suurepärase programmiga. Mul on endiselt olemas ka photoshop, kuid ma isegi ei ava seda, kõik saab tehtud gimp'iga, mis on peaaegu sama hea, kui ps. Seega palun ärge arvake, et hästi oskavad disainida vaid need, kellel on photoshop. Väga paljud koopakollid disainivad gimp'iga, sealjuures ka meie väga tuntud sinimaagid. Ning nüüdseks on ka muidugi väga populaarseks programmiks koopas saanud Paint tool SAI.
Kogu selle jutu eesmärk on tegelikult see, et ma ei tahaks, et teie alla annaksite, minul endal pole enam niipalju aega, et saaks koopas niipalju aega veeta, kuid nüüdsest üritan jälle mõnda aega aktiivsem olla. (Minu enda aja sööjaks on kool, sõbrad ja üritused.Kuna 8'nda klassi õpilasele on selline asi üsna tavaline, kuna selles eas koopas olijatel ei ole enam niipalju aega koopa jaoks.)

Tehke oma soovid teoks, miski pole võimatu! : ) .
Teie SAYWHAAAT ! : ) .
 


dark_rose

Jah.. aga minuarust graafi ja urustaffi tegemiseks on photoshop super programm. nagu tõesti.. Gimpiga tuleb paljupalju koledamad. Disainimises on vastupidi, et disainimiseks on Gimp parim.. Ma ei tea miks, agaa mul ei tule nii ilusaid asju kui ma teen photoshopiga, kui gimpis. Helenda/tumenda ette antud ja muud ei pea tegema. juhhuu.. Disainimiseks on ps puhas kräpp..

Ma pole ka viitsinud disanida viimasel ajal midagi. Vaheajal vist tuleb 1 töö.. Heal juhul. Aga mind tõmbab fotograafia hetkel rohkem. Nnjah
 


kisscatu

Kullakesed, ma võin uhkusega tunnistada, et tegin, mida lubasin u. pool aastat tagasi, et teen inglise keelseid õpetusi ka...

SAYWHAAAT : 19.10.2010 22:33

Ma jõudsin umbes 3. reani lugemisega...
 


Cuwie

... et disainimiseks on Gimp parim..
dark_rose : 20.10.2010 16:13


Sellepärast kasutangi Gimpi. Pealekauba on see veel märksa lihtsam, millega töötada ka.

muutis : Cuwie - 22.10.2010 08:03
 


Kira

Meie parimad disainerid on nii umbes 8.-11. klassis.

Cuwie : 13.10.2010 08:32


Ei mingit egolaksu, lihtsalt kiire kõrvalmärkus, et tõepoolest on Mängukoopa Disainikoorekiht juba gümnaasiumieas, gümnaasium aga nalja ei tee. Ja tule taevas appi, aga ma pole tükk aega midagi disaininud!!! O_O *facedesk* God damn it. Ja november lendab ka kohe peale... : |
Eks ma üritan töö kõrvalt midagi sikerdada, kuni vaheaeg veel kestab.
 


rooxi

tulemusi ::<
 


trumpikas

Tulemused võiks jah hakata juba tulema.
 


marike11

ttulemusi?
 


Clufffy

Küsimuus !! .

ett, ma ttegin ühed talvesaapad.. jja kui ma tahan, et need läheksid kiiremini kollikasse, kas mul oleks siis mõtekam lisada oma saapad sellele talveriiete rubriiki vms. vöi vabateemasse ??
 


aWeirdKatu

Novembri teemasse oleks mõtekam lisada, ma usun, see lõppeb ennem ära, kui need teised : )
 


Clufffy

aga kas novembri asjade sorteerimine kauem ei võta ??

igastahes,, ma juba lisasin talve teemasse.
minge tshekkige biiti,
 


kisscatu

DT'ga ja üldse kollitehasesse asjade saatmisega ning teemade sorteerimisega on nüüd selline asi, et Joosu lahkus ametlikult koopast
Vaatab mis edasi saab..
Sest kahjuks olid nimetatud õigused koopas vaid Joosul.
 


Clufffy

möhh, miks ?
nii kahju . ):
 


rooxi

Kahju tõesti aga keegi ju võtab tema koha juu keegi üle.Kuulujutud on sellised,et maru võtab tema koha üle
 

Lisa teemasse pilt/vastus

Disainitunnelis saavad osaleda ainult registreerunud kasutajad. Logi sisse või registreeru