Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Pilt(vaata täissuuruses)

Cliodna: Koboldiorjuse vastu
(, vaadatud 569x)  Lemmik: 2x   
Vaadake täissuuruses ja te ei kahetse!

Õhtust.
Pisut taustast: See on Achaea igakuisele ,,Bardic and artisan contestile''. Achaea on MUD, sisuliselt Multi-User Dimension, lühidalt tekstipõhine browseris mängitav arvutimäng kus paljud kasutajad ühes n.ö. ,,maailmas'' ringi töllerdavad. Rollimängimine on seal väga julgustatud, kuigi piiratud tekstikäskluste ja mängumehhaanikate poolt. Ning nii ma tegin endale tegelase...atavianist preestritari nimega Haldora. Kes oli muidugi mu rollimängu-Haldora hale koopia.
Seal mängus on nii öelda algajate-ala, Minia, kus muude asjade seas asub ka pügmeeküla ja koboldikari kes on ennast lähedalasuvatesse käikudesse sisse seadnud. Mu tegelane käis seal ringi, leidis, et pügmeed armastavad koboldiliha ja hoiavad muude asjade seas koboldeid oma külas ühes akendeta lääsunud puithoones kinni, orjadena. Koboldite kirjeldust oli hale lugeda, nii minul kui Haldoral hakkas neist kahju, seega tegin kõik võimaliku, et neid vabaks lasta. Mis ei õnnestunud (sest Achaea on siiski *arvutimäng* st. kuigi seal soos!takse rollimängu on tegevused piiratud mängu mehhaanikatega ja kui kobold-NPCele ei olnud sisse programmeeritud põgenemist ei saanud neid ühegi jõuga minema). Seega alustas Haldora laiahaardelist orjusevastast kampaaniat, luues selle toetamiseks pildi, mille ta võistlusele sisestas ja tegi katse Õiglusejumalanna Miramariga kontakti võtmiseks (keda mängib siiski mängija, mitte arvutiprogramm), mis kujunes omaette eepiliseks retkeks. Ta on endale vandunud enne 21.'st levelit koboldorjad vabastada, senikaua kulutab ta kogu oma raha kas Õiglusejumalanna altarile ohvrite toomiseks, lootuses tema tähelepanu köita, või söögi ostmiseks ja selle kobolditele andmiseks (mis ei mõju, aga on mängusiseselt loogiline asi mida Haldoral teha). Lõbus.

Jah, ma tean, et need koboldilapsed on pigem koerakoonlaste moodi. Nad on tehtud vastavalt mängu poolt antud kirjeldustele ning kui antud mäng väidab, et kobold on koerakoonlane siis nii olgugi. Too tegelane on atavian. Atavian on sisuliselt Achaea-mängus tiibadega inimene, maagilis-teadusliku eksperimendi tulemus. Tema kohal olev olevus on tema kaitseingel - sellise saab kaasa siis, kui preestriks hakkad.

Loodan esikolmikusse jõuda ja mängusiseseid muutusi tuua.

Scetchitud vesivärvipaberile, skännitud, värvitud GIMPis ohtrate layerite ja layer maskide abiga.

Kuigi ma näen siinsamas, tekstikasti kõrval, selgitust, mille seitsmes punkt ütleb et pilti siia laadides annan ma kõik teose õigused Mängukoopale oleksin ma siiski tänulik kui mind teavitataks kui seda kusagil kasutama hakatakse...KUI. Ma ei ütle, et see on mingisugune Mona Lisa või Navitrolla, aga tunnen siiski et ettevaatlikus pole kunagi liiast, järsku kellelegi hakkab meeldima ja ta kopeerib selle kuhugile või muudab milleksgi. Ärge muretsege, ma ei pahanda kui seda teete. Mind lihtsalt huvitavad need rajad mida mu pildid jalge alla võivad võtta.
See pilt on üks mu erilisi lemmikuid, seega kes seda loata varastab, selle söön ära! > : [

Kommentaarid teretulnud.

Hindamine

Kommentaarid

kisscatu ()
Vapustav, võrratu
Selle pildi nägemine, mingi haiglane soundtrack'i youtube'is kuulamine ja pinge tulevaste eksamite pärast panid mind pisara poetama
Cliodna ()
*pakub salvrätikut* Eksamid võivad tõesti närvid krussi ajada.
Joosu ()
Väga meeliülendav su galeriid vaadata.
Suurepärane.

Aga see seitsmes punkt siin... seda pole MK siiani kuritarvitanud. Disainis on see asi muidugi Kollikast tingitud.
Kui aga kellegi personaalset tööd Mängukoopa hüvanguks (ja ainult selleks) kasutatud on (näiteks headeri juures), siis on ikka autoriga asi läbi räägitud jne.
nende asjade korrektsuse eest seisan ma lausa isiklikult.
Cliodna ()
Aitäh.

See lõik varastamise kohta mille ma peaaegu kõikidesse pildikirjeldustesse lisasin...see ei ole vaid Mängukoopa administratsioonile vaid kehtib ka nende suvakate kohta kes Internetist meeldiva välimusega pilte otsivad et neid näiteks headerites kasutada või oma lehele üles panna. Mul pole selle vastu midagi, tahaksin lihtsalt et nad mind sellisel juhul ise teavitaksid, EI väidaks, et pilt on nende tehtud ja soovitatavalt kusagile originaali juurde lingi jätaksid.
Zazzzz ()
appi .. see on hämmaastaav pilt tõsiselt, nii detailne ja terviklik ...

Lisa kommentaar

Disainitunnelis saavad osaleda ainult registreerunud kasutajad. Logi sisse või registreeru


Kunst

Digikunst vol 1.


Pilte saab lisada: Jah

Teema on lukus: Jah


Kasutaja pildid