Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Pilt(vaata täissuuruses)

Cliodna: Selandres
(, vaadatud 882x)  Lemmik: 0x   
Näh, jõudsin! Tund aega enne võistluse lõppu.

*khm*

Minu esimene kord Disainitunnelisse midagi lisada. Ma pole kindel, kuivõrd hästi Ta välja tuli, eriti võrreldes osade inimestega siin nagu Maru või Kisscatu, aga ta päris meeldib mulle.

Steampunk on mulle juba kaua olnud väga südamelähedane, muidu ma poleks osalenud. Kuid oma meeltes olen ma hakanud seda samastama aristokraatliku moega - mehele oleks alguses tulnud ka cravat (lipsu eelkäija), aga ma mõtlesin siiski ümber.

Kõik esemed on eraldi layeritel, eraldi viimistletud, eraldi kasutatavad. Mustade piirjoontega täiustatud versioon kättesaadav psd. faili kaudu.

Hindamine

Kommentaarid

Kira ()
Meil siin on heaks tavaks asjadele mustad piirjooned teha, aga seekord elab ilmselt üle, kuna sul on kihid olemas ja kihte Joosu armastab. :3

Väga huvitav tehnika, mantel ja jalanõud lummasid koheselt. Kui sa juhtud saama kohale, kus su asjad Kollitehasesse lähevad, siis pean vist omale poisi välimuse tegema

Tore näha, et ka sina siinmail midagi teed. ^^
IdunevFeiler ()
Oo,väga meeldib.

Ja ma lisaks veel, et Joosu armastab psd faile ;dd
soft5cat5 ()
Ma julgeks isegi pakkuda, et antud stiilile mustad piirjooned ei sobiks.

Vägev varjutus ja tehnika!
Cliodna ()
Ma tänan.
Mantliga on kahjuks see jama, et kui see #!?!#ollitehasesse sattuma, siis...noh, mantli esi- ja tagaosa peaksid jääma eraldi kihtidele mida soovi korral peale saab panna, ehk isegi eraldi esemeteks, sest muiidu jääks see tagumine ,,saba'' sinna lihtsalt tolgendama kui kellelgi on näiteks seelik või eriti lohmakad/liibuvad püksid.

Mulle isiklikult üldse ei meeldi Mängukoopa komme kõigele musti piirjooni ümber panna. Ma olen selles suhtes semirealismi pooldaja. Aga jätan meelde. Järgmine kord tuleb paremini.

Juuste esi- ja tagaosa oleks ka tulnud eraldi layeritele panna... *läheb üritab muuta*
Kira ()
Mustad piirjooned, sest nagu mulle põhjendati, kui ma samas toonis piirjooned tegin - kuna modellil on mustad piirjooned, sobivat see paremini mustade joontega riietega. Loomulikult ei kehti see juuste kohta.
See, et mantlisaba eraldi kihil on, on hea - mulgi on olnud mitmeid dilemmasid, mida teha riietusesemetega, millel paistab osake esemest jalgade vahel ja kuidas seda hiljem modelli arvukate hilpude otsa laduda. Selles suhtes peaks Joosu tõesti midagi ette võtma.
Cliodna ()
Hästi, ma lisasin mustade piirjoontega psd. versiooni ka, kuid ma pole päris kindel kuidas juba üles laetud pilti muuta (kas seda üldse SAAB teha, või tuleb uuesti laadida?).
fffff ()
ei meeldi eriti see silma-ju.nn või mis iganes see on ja juuksed on ka imelikud
Cliodna ()
Juuksed = rastad. Psd versioonis on need parandatud. Silma ''jwnn'' peaks olema mehhaaniline silm.
Kui adminnidele ei meeldi, siis nad seda ei lisa, see oli kiiruga tehtud kuna ma sain võistlusest teada alles mõni tund enne selle lõppu.
Ja kui see kommentaar oli mõeldud minu närvi ajamiseks siis see ei õnnestu. =) Ma võtan kriitikat vastu rõõmuga, järgmine kord oma vigasid mitte korrates ja solvangud jooksevad mul mööda selga alla, seega mind ei saa kunstikommentaare kasutades vihastada. Tänan kommentaari eest ja edu tulevikus.

Lisa kommentaar

Disainitunnelis saavad osaleda ainult registreerunud kasutajad. Logi sisse või registreeru


Disain

kyber, hüper, ulme, robot, steampunk.


Pilte saab lisada: Ei

Teema on lukus: Jah


Kasutaja pildid


Selandres (8)