Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

PildidTankist (0)

Lisas marxr | Vaadatud 828 | kontrollis: Otta
lisatud/uuendatud

Tankisti asutajad Kevin Marks, Joonas Kisand, Rauno Marks ja Jürgen Plaado on koos bändi teinud alates aastast 2010. Alguspäevil mängiti peamiselt kavereid nime all Horror, hiljem tegutseti paralleelselt ka punkaritena. Lavaline süütus kaotatigi punkbändiga Gravestone aastal 2012, mil avati Eesti punk-rock legendile Vennaskond. Lahkarvamuste tõttu lahkus Jürgen Horrorist ja jätkab musitseerimist muudes projektides.
2013. a muudeti Horror Tankistiks, vennad Marksid vahetasid kitarri-bassi kohustused ning jätkus Kevini muusikaline diktatuur. Algas fokusseeritud originaalloomingu kirjutamine, suund oli kindel: kiire, vali ja range thrash metal. Septembriks 2014 oldi taas valmis väisama lavalaudu ning järgmisel kuul ilmus toorelt kodukootud viielooline demo CD-R „Mortuary“. Reliis võeti Eesti metalmaastikul soojalt vastu ning avaldati peagi Trash Can Dance'i kaudu kassetil. Jätkati eneste kontsertidel karastamist, kus lava jagati regiooni suuremate nimedega nagu Thrashless, Axegressor ja Excuse. 2015. a kevadel nimetati Joonase kelder stuudioks ümber ning võeti linti kuuelooline loomutruu speed-thrash EP „Be Offended“. Märkimist väärib, et religioonivastase loo „God Delusion“ vokaalid salvestati Võru Katariina kirikus. Uuest materjalist hoogustatult tihenesid kontserdid, mitu korda esineti koos legendaarsete bändidega Tharaphita ja Rattler.

Kolmeliikmelise Tankisti päevad on möödas, kuid hoog ei rauge iial. Tulevased kontserdid kõlavad kahtlemata võimsamalt kui kunagi varem, sest purustavale helilisele lahingmoonale lisab nüüd läbistusjõudu bändiga liitunud teine kitarrist Ivo Laanelind. Halastamatu töö käib esimese täispika albumi kirjutamise kallal, orienteeriv avaldamisaeg on 2016. aasta suvi. Oodata on kaheksat tiheda saundiga kompromissitut prog-thrash pärli.
Täname kõiki fänne olemast osaks meie takistamatust tankipataljonist!


» Lisa lemmikuks
» Fännid ( 0 )
» marxr lisatud asjad

Tankist


Kui sulle meeldis see, siis vaata neid ka!

               

Kommentaarid