Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Minu test

postitas: Cahh - 24.09.2009, , loetud: 541x

Minu test :http://www.connect.ee/testid/137609711/res/

Märksõnad: test  minu 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Minul jälle kips .

postitas: Cahye - 04.06.2009, , loetud: 473x

Tsau siis .

Teisipäeval lõppes kool eksjuu . Ja siis õhtul ma kukkusin ja .... Parema käe pöidlal on juba kips peal 3 kordne luu murd ja kild ka väljas . Vasaku käe pöidlal on side peal seal vist luu mudu ei ole .
Ikka ei vea .

See on meie peres tratitsoon, igal suval on kellegil kips . Ja mul on järgmine kolmapäeval veel sünna ka . Kips on kuni jaanipäevani .

Sorry kui kirjavigu on olen harjunud pöialderga kirjutama

Märksõnad: kips  kolmapäev  pöial  parem  vasak  ujaanipäev 

Loe edasi | Loe kommentaare (3)

Ema juhtum .

postitas: Cahye - 15.03.2009, , loetud: 977x

Räägin teile siis ühe loo .

Oli parajasti mul sünnipäeva päev . Mõnusalt soe ilm oli . Pidu algas kella 2 aeg . Kell 11 läks mul ema poodi peoks süüa vaatama . Mina jäin koju koristama . Hakkasin siis koristama, aga emal juhtus üks lugu . Ta sõitis autoga ühesuunalilsel teel ja äkki tundis et jalg jäi piduri vahele kinni . Hakkas siis jalga ära tõmbama jaa ... Edasi mäletab mu ema et ( Mul ema minestas ) ta ärkas üles, auto oli risti ja jalg piduril . Mul siis ema sõitis haiglasse ja tuli välja et tal oli jala luu murd . Kippsi mul ema panna ei lasknud, ta võttis sidemed koju kaasa ( Mul on ema kiirabiõde ) . Ja kell sai juba pool üks ja ma helistasin emale et kui kauaks saa jääd . Ja kui ema terve loo ära rääkis, ma ainult ohkasin ja ütlesin et ta kiiresti koju tuleks ( Ta oli siis ...

Märksõnad: Sünnipäev  kipps  auto  ema  mina  tort  kiirabiõde  jalaluumurd  pidur  pood  soe  kingitus . 

Loe edasi | Loe kommentaare (3)

paha lugu!

postitas: mairis - 25.05.2008, , loetud: 668x

Kui ma olin 8 aastane, siis ühel suve õhtul ma sõitsin oma sõpradega rattaga. Meid oli seal 3. Aga siis ma libastusin ja kukkusin maha ! Õnneks sõbrad aitasid mind. Ma nuttsin vist küll mingi viis minutit! Ma läksin koju, isa oli mu üle nii õnnetu. Kui ema hommikul töölt koju tuli vaatas ta minu valutavat kätt lähemalt (ma helistasin õhtul oma emale, ta on kiirabiõde.) Me läksime emaga haiglasse! Tuli välja et mul oli kasvuplaadi murd . Nii paha oli kipsiskäega olla!!! Kui ma koju tulin istus mu sõpranna trepi peal. Me teretasime veel üksteist. Kui ma tuppa läksin küsisin ma ema käest, et kas ma võin ka õue minna? Mul lubati. Nii ma läksin.

Aga hea oli see, et mu käsi oli kipsis ainult kaks nädalat ja mitte rohkem.

Märksõnad: käsi  kips  rattas 

Loe edasi | Loe kommentaare (11)

Profiil

Yellly

Sissekandeid: 4
Punkte: 1036
Kollikood: 54422
Viimati:
 

Arhiiv

Viimati luges