Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

tere jälle

postitas: Maxella - 12.04.2020, , loetud: 572x

Heihoo, mina jälle siin koopas ringi luusimas.
Ega mul täna midagi eriti tarka polegi öelda ning ei tunne ka erilist vajadust selle jaoks. Lasen lihtsalt kirjasulel veereda ja vaatan, mis välja kukub.
Leian, et just praegusel ajal on nii lihtne ära pöörata. Arvestades seda, et kusagil majast väljas käia ei tohi, ma ja ilmselt ka teie veedame jube palju aega arvuti taga ning minu puhul annab olukorrale veel hea nüansi juurde fakt, et ma ei ole kuskil 3 nädalat saanud trumme harjutada, kuna kõik minu harjutuskohad on, kas suletud või lihtsalt ei riskiks sinna minna. Trummid on minu jaoks alati olnud kujundlikult öeldes kui päästerõngas. Alati, kui elu hakkab mingit vingerpussi mängima - tuleb harjutada. On igav? Harjutada! Muidugi see alati ei toimi, kuid enamus juhtudel toimib. Muusika ...

Märksõnad: töö  hullumeelsus 

Loe edasi | Loe kommentaare (2)

busy bee

postitas: Maxella - 28.11.2019, , loetud: 473x

Ma olen teinud ühe tähelepaneku nende paari aasta jooksul, mis ma olen siin planeedil veetnud.
Mulle paistab, et mida kiirema elutempoga inimene on, seda õnnelikum ta 'paistab' olevat. Mida ma selle all püüan öelda on see, et ma olen märganud nii enda kui ka mitme oma tuttava juures, et tavaliselt nendel perioodidel aastas, mis neil on kõige töörohkemad, kõige tormakamad - nad on (ka mina) ka kõige elurõõmsamad.
Tegelikult selle kohta on ka tehtud paar uuringut, kuid millegi pärast pole need eriti populaarsust kogunud. Uuringus oli kirjas praktiliselt sarnane jutt, mis ees poolgi. Pean küll sellepärast vabandama, et ma ei leidnud siia vajalikke linke juurde.
Tead mis veel võib su kehas endorfiinide tootmistaset tõsta?
Treening ja muusika - muusika tegemine, kuulamine, sellest ...

Märksõnad: töö  muusika  trenn 

Loe edasi | Loe kommentaare (2)

kooli mõtted

postitas: Maxella - 07.09.2019, , loetud: 737x

Esimene nädal... huh.
Appi esimene nädal on olnud nii raske. Selle ühe nädala jooksul ma sain esimest korda oma elus tunda ikkagi tõelist väsimust, sellist väsimust et sa tõused hommikul ülesse ja sa oled juba väsinud. Selle nädala jooksul ma kogesin palavikku ( mitte et ma seda poleks varem kogenud ) ja kogesin ka tõelist üksindust, üksindust kus sa tunned et su ümber pole enam kedagi, kes üldse hooliks sinu seal olekust.
Aga ma elan veel.
Mis mu jutu point on, ongi see et ükskõik kui raskeks, väsitavaks ja stressi rohkeks ka ajad ei läheks -- sa elad selle üle. Tuleb uus päev, uued võimalused. Kool või isegi see nõme töökoht, kus sa töötad, ei kesta igavesti.. miski ei kesta.
Seega anna endale veel võimalusi, võimalusi elust ja sellest päevast rõõmu tunda. Lihtsalt selle ...

Märksõnad: kool  motivatsioon 

Loe edasi | Loe kommentaare (2)

Profiil

Maxella

Sissekandeid: 3
Punkte: 18414
Kollikood: 501852
Viimati:
 

Tema märksõnad

Viimati luges