Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Tere tulemast reaalsusesse

postitas: n66p - 05.09.2018, , loetud: 1513x

Nonii. Ongi taaskord kogu maagiline suvi läbi. Küll see läks alles kiiresti! Juhtus nii, et tuli juurde palju palju esimesi kordi ning just hakkas väga lahedaks ja huvitavaks kõik muutuma, kui...………. VÄLK PAUK JA SUVI LÄBI! Taaskord tuli maanduda koolis, kus tuleb siiani tegusaim aasta. Niisiis soovin kõigile edu ja õnne oma kooliaasta lõbusaks muutmisel!

Märksõnad: suvi  kool  kiire  tegus  reaalsus 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

No tere

postitas: n66p - 15.05.2018, , loetud: 1239x

Teate. Ma ei pea end küll mingiks vanaks ja targaks inimeseks veel, kuid ärge tahke kunagi suureks kasvada. See on täiesti masendav. Gümnaasium on raske. Eriti kui kulla peale välja lähed, aga eks see on mu enda probleem. Aega napib kuidagi, eeldan et asi on kerges nutisõltuvuses. Ma mäletan veel kui palju aega oli mul siis kui mul oli nuppudega telefon. Aegajalt siiski satun ka siia ja kirjutan edasi ka oma järjejutte. Mulle endale meeldib I don't know what this is järjejutte kirjutada. Aga jah läheb vaatab veel kontrolltööks nüüd asjad üle.

Märksõnad: Kool  järjejutt  nutisõltuvus 

Loe edasi | Loe kommentaare (3)

Heips

postitas: n66p - 19.03.2018, , loetud: 930x

Mingil põhjusel tuli mul tunne, et peaks mõneks ajaks mängukoopasse naasma. Miks? Ei tea. Oleks juba nagu liiga vana selle jaoks, aga mis teha kui selline tunne peale tuleb, et peaks siia tulema. Kaua enam jäänud pole 18ne täistiksumiseni, aga mis seal ikka, kui mängukoobas siis mängukoobas.

Märksõnad: Mängukoobas  tagasi  18  tunne 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Profiil

n66p

Sissekandeid: 3
Punkte: 1702
Kollikood: 480425
Viimati:
 

Arhiiv

Tema märksõnad

Viimati luges