Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Naksitrallid

postitas: --pandakaru-- - 24.02.2010, , loetud: 613x

Ükskord said jäätiseputka juures täiesti juhuslikult kokku kolm imelikku mehikest - Sammalhabe, Kingpool ja Muhv. Nad kõik olid väga lühikest kasvu, nii et jäätisemüüja pidas neid alguses isegi päkapikkudeks, ja peale selle torkas nende juures veel muudki iseäralikku silma. Sammalhabemel oli pehmest samblast habe, kus kasvasid ilusad ja punased, kuigi mullusuvised pohlad. Kingpool oli oma kinganinad maha lõiganud, et tal oleks hea lahe varbaid liigutada. Muhv aga kandis tavaliste riiete asemel seljas suurt muhvi, millest ainult peanupp ja labajalad välja paistsid.

Nad limpsisid jäätist ja silmitsesid üksteist uudishimulikult.

"Vabandage," ütles lõpuks Muhv. "Ma võin muidugi eksida, kuid mulle tundub, et meil oleks nagu midagi ühist."

"Eks me ju olegi kõik ühed kenad ...

Märksõnad: lihtsalt  naksitrallid  jäätis 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Koerana olen ma...

postitas: --pandakaru-- - 23.02.2010, , loetud: 440x

Sa oled Nupukas Chihuahua

Päris lõpuni ei tea mitte keegi, mis sinu väikeses õunakujulises peas toimub. Sind tuntakse tihtipeale kui koduhoidjat. Asi ei ole selles, et sulle elu väljaspool seda ei meeldiks. Sa lihtsalt naudid oma pere seltsis olemist. Õigemini, sa usud siiralt, et nende seltskonnale ei ole võrdväärset vastast. Sinu loomuses on paras annus ka armukadedust ning tihtipeale kaldud sa oma pere ja sõprade samme ühes või teises suunas jälgima (või isegi kirja panema?). Kuulsust kogud sa oma nipsaka väljendusoskuse, välimuse ja ka valvsa meelega. Samal ajal oled sa tegelikult pühendunud ning väga nupukas. Sinu eesmärgid täituvad ühel väga lihtsalt põhjusel - su parimad semud teevad kõik, et su žilett-teravate hammaste ette mitte sattuda.

Sulle meeldib:
perekond, mood, ...

Märksõnad: Nupukas 

Loe edasi | Loe kommentaare (2)

kassina olen ma...

postitas: --pandakaru-- - 23.02.2010, , loetud: 473x

Sa oled Kuninglik Siiami kass

Sinu elu armastus on inimesed. Maskiballid, rokk-kontserdid ja lasteaiapeod - mistahes üritus, aga sa oled alati kohal ja naudid teistega suhtlemist. Sa ei ole kunagi tasa, kui sul on midagi öelda. Isegi kui see tegelikult ei ole midagi. Aga ära muretse, enamasti on see kõigi meelest täiesti OK. Sinu häält ja meeldivat jutuvada jumaldavad kõik. Ja ärme unusta sinu veetlevad kehakeelt, mis suhtluse sinuga veelgi võluvamaks teeb. Sa oled tark, kuid vaata ette, et sa hoogu sattudes iseendale kaikaid kodaratesse ei loobi!

Sulle meeldib:
suhtlemine, inimesed, intelligentsus

Sinu kihvt omadus:
Tihtipeale teised imestavad, kas asi on nendes? Tegelikult Sa oledki alati ja igal pool.
http://et.unitedcats.com/i/cat/ui/wtoa/result_4.gif

Märksõnad: Kuninglik  siiami-kass 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Ohver!

postitas: --pandakaru-- - 04.02.2010, , loetud: 408x

Mina ja Sina olemegi need samad ohvrid!Meiega võib juhtuda kurbasid asju.Maili Ojamäe teate seda inimest.Ta lahkus meie juurest oma sünnipäeval.Kui ma sulen silmad mõtlen ma "Maili miks just sina?"See oleks võinud juhtuda kellegi teisega.Kuid oleks olnud üldse parem,et seda poleks kellegiga juhtunud.Miks?Miks?Kuid keegi ei anna sulle ju vastust.

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Profiil

Mustache

Sissekandeid: 15
Punkte: 12848
Kollikood: 426860
Viimati:
 

Viimati luges