Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

mõistatused

postitas: koopajuku - 14.11.2009, , loetud: 468x

1. tal on smaragd silmad, vuntsid aga ta ei ole mees, kasukas lööb tuld ja tal on taskutes 16 nuga?

2. Põletab aga ei kõrveta?

3. 5 sipelgat kõnnivad reas 1. ütleb "minu selja taga on veel 4 sipelgat" ,2. ütleb "minu seljataga on veel 3 sipelgat", 3. ütleb "minu seljataga on veel 2 sipelgat", 4. ütleb "minu seljataga on veel 1 sipelgas" ja viimane ütleb " Minu seljataga on veel 4 sipelgat". Kuidas see võimalik on?

4. Saba taga, silmad peas ja suu on ka aga ei ole loom ega isegi karvane. ei ole sulgi ega nokka, ei ole tundlaid ka. ei ole jalgugi. Kes see on?

5. suur sinine must täpp ääres?, Suur sinine must täpp keskel? Suur sinine ilma musta täpita?.

6. mis on kollane ja roomab? Mis on kollane ja lendab? Mis on kollane ja väriseb?.

Arva, kirjuta vastus kommentaariga. ...

Märksõnad: Mõistatus  Mõtlemine 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

õnnetused

postitas: koopajuku - 16.09.2009, , loetud: 700x

Täna ma kooli ei lähe. Lähen emaga arsti juurde võibolla saan jala kipsi:-(. Alles oli vasak käsi kipsis, vend ütles ka et jälle kips. Minu vasaku käe kips rikkus kõik ära ma ei saanud isegi rattajuhi lube sest kipsiga juba praktikat ei tee. Minuga juhtub üldse palju õnnetusi, sellel suvel sain korra kiviga näkku ja samal ajal sain päikesepõletuse vend ütles et räägiksin laagris nii "tuli auto minu poole sada kilti tunnis võtsin kärukonksust kinni ja lõin silma vastu seda ära. Keerasin siis sellili ja hõõrusin selja vastu maad punaseks." Laagris sain aga jalaga näkku ja kasvatajal oli kaasas väike 4 aastane poiss kes kutsus end kutupiiluks ja peksis mind kogu aeg, tema eest oli vahva põgeneda :-) laagris oli muidu ka tore.

Märksõnad: laager  kips  kool  õnnetus 

Loe edasi | Loe kommentaare (4)

Minu kass

postitas: koopajuku - 04.03.2009, , loetud: 631x

mul on kass kes tirib sokke voodi alla ja kiusab mu ema, ta ronib ema otsa ja ei lase tal magada, aga ta on nunnu. Ma panin talle nimeks Britt-Helen, ma sain ta 5 aastaselt. Kui ta oli väiksem siis ta kogu aeg hullas, siis me elasime maal Luunja valla piiri ääres. Aga nüüd me elame Tartus korteris ja meie Britt ei hulla enam üldse, vaid lamab ja magab, ta mängib ainult siis kui ta närvi ajada.

Märksõnad: kass  mäng 

Loe edasi | Loe kommentaare (3)

Profiil

koopajuku

Sissekandeid: 3
Punkte: 5074
Kollikood: 392388
Viimati:
 

Arhiiv

Tema märksõnad

Viimati luges