Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Tähed

postitas: Magicgirl2 - 29.12.2008, , loetud: 339x

Kas teile meeldivad igasugused tähed ja planeedid? Minule küll meeldivad. Nad on nii huvitavad sellepärast et kunagi ei tea nendest kõike ja sa saad ainult oletada. muidugi oletada on lõbusam. kas te teatsite et saturn on kergem kui vesi? Minu arust on see nii lahe. Mis teie arvate?

Märksõnad: Planeedid 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Huvitav tulevik

postitas: Magicgirl2 - 23.12.2008, , loetud: 267x

HM! Täna lähen ma isaga kuuske tooma. Me lähme kuhugile keila metsa ja toome sealt kuuse.Mina tahan muidugi nii hirmsasti nulgu aga isa kuuske. Nulul vähemalt ei kuku kõik okkad ära. Nulg ei ole nii terav ja tal ei tule okastega probleeme. A ja nagu eelmises sissekandes oli kirjas minu probleem õuntega siis selle ma juba lahendasin.Ma panin vanaema jõulukuulid pihta!

Märksõnad: probleemide lõpp 

Loe edasi | Loe kommentaare (1)

Jõulud

postitas: Magicgirl2 - 22.12.2008, , loetud: 377x

Tere kõigile! OH kuidas ma ootan jõule. Ma ei suuda ära oodata. Jõulud on nii lahedad. Saab kingitusi jne. Vastik meie paps tahab kuuse külge mingeid õunu riputada. Just nimelt plastikõunu. Ja ta ei taha päriskuulidest midagi kuulda. No mis teha peab üle elama.

Märksõnad: tore  nõme 

Loe edasi | Loe kommentaare (3)

nii kurb

postitas: Magicgirl2 - 20.12.2008, , loetud: 325x

Bäääääääääääääääääää! Nii kurb. mu kass kadus ära. see on juba teine kass kes ära jooksis. Ta oli kena pikkade hallide karvadega kassikene kelle nimi oli Doora. Ta kadus mu vanemate pärast ära. See on ni kurb. Pidi ta just jõuludel ära kaduma. Kõik kellel on kass ära kadunud see saatkem kiri ja leinakem koos!

Märksõnad: Oeh 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Jeeeeeeeeee!

postitas: Magicgirl2 - 19.12.2008, , loetud: 276x

Jee vaheaeg on alnud. Nüüd saan ma alati midagi põnevat teha. Kellele meeldib vaheaeg see kellele meeldib see tehke kohe üks postitus!

Märksõnad: Lõbu algab 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Oeeeeeh!!!

postitas: Magicgirl2 - 18.12.2008, , loetud: 273x

tere kollid mina jälle siin. Kas teid tüütavad mõned tüütud koopakollid mõndade igavate ja mõtetute küsimustega. Mind küll. Täna oli mulle saadetud juba 3 kolli poolt veidrusi! Lõpetage see tüütamine ja küsige midagi asjalikku millest kasu ka oleks!

Märksõnad: No tüütused küll! 

Loe edasi | Loe kommentaare (1)

Profiil

Magicgirl2

Sissekandeid: 9
Punkte: 1063
Kollikood: 371691
Viimati:
 

Arhiiv

Viimati luges