Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Kurgjärve jätk

postitas: Magicgirl2 - 10.07.2009, , loetud: 540x

No kunagi eelmises päevikus lisasin kui läksin kurgjärve laagrisse. No nüüd räägin sellest edasi! Kui oli algamas järgmine päev ei saanud keegi ülesse! Ja need treenerid vilistasid ka nii vaikselt et mitte midagi ei kuulnud!!! See oli masendav! Pärast rivistumist ja piinlemist sääsepõrgus siis pidi veel jooksma ka no näksiks muru pigem! Siis läksime ujuma( ainult tüdrukud) Kõik poisid olid arad ja kartsid külma! Nad ei läinud peaaegu kogu laagri ajal vette! No hullemad hädavaresed ei saa olla. Siis oli söök (no lõpuks). Siis oli koristamine, mille me võitsime sest meil oli iga kord 10 punni kümnest Ja siis algas tavapäraselt trenn. Trenn väsitas meid kõiki, eriti kui pidime mingi 100 000 järveringi tegema (1 järvering oli 1,8 km). Peale seda oli vahepaus kus lasti meid ...

Märksõnad: Hullus  disco  saladused 

Loe edasi | Loe kommentaare (4)

Kurgjärve laagri põhitõed

postitas: Magicgirl2 - 07.07.2009, , loetud: 479x

No ma arvan oleks tore rääkida teile mõnedest laagritest ja valisingi välja selle lemmiklaagri "Kurgjärve"...

See juhtus aastal 2009 15-22 juuni kui sõitsin laagrisse! Teepeal lehvitasime autodele ja ropendasime valjult ning treenerid kuulsid seda kohe kindlasti! Me sõitsime laagrisse bussiga mis oli super! Jälgisime kõrvalistuvaid kutte ja peab tunnistama et mitte ükski neist polnud vist piisvalt kena meie jaoks! Aga nalja jagus kõigi jaoks. Saime bussijuhilt õiendada tsiteerin" Miks te seda bussi rikute! Kes seda tegi? Igatahes pärast hakkate koristama..." Tsiteerin vastu" Samad sõnad!" Kui jõudsime kohale ootas meid uus raske ülessanne mida tuli proovida! Me pidime vedama mäest ülesse suured kohvrid kuna me pidime elama kämpingutes mis olid mäe otsas! Minu kohver oli peaaegu ...

Märksõnad: Respect  bussisõit  naer 

Loe edasi | Loe kommentaare (5)

Absurd!!!!!

postitas: Magicgirl2 - 25.06.2009, , loetud: 345x

No jälle üks ja sama jama!!!! Mony pole! Majandusgriis ja majandusgriis!!! Täitsa absurd!
Isegi mangukas on pisike kaisumõmm mingi 1500 kr! No mida sa vaene hing teed? Kuidas sa kirjeldad seda maailma? POLE TULU, AINULT KULU!!!!! No pergele küll !

Märksõnad: Puudus ja absurd 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Tähed

postitas: Magicgirl2 - 29.12.2008, , loetud: 339x

Kas teile meeldivad igasugused tähed ja planeedid? Minule küll meeldivad. Nad on nii huvitavad sellepärast et kunagi ei tea nendest kõike ja sa saad ainult oletada. muidugi oletada on lõbusam. kas te teatsite et saturn on kergem kui vesi? Minu arust on see nii lahe. Mis teie arvate?

Märksõnad: Planeedid 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Huvitav tulevik

postitas: Magicgirl2 - 23.12.2008, , loetud: 269x

HM! Täna lähen ma isaga kuuske tooma. Me lähme kuhugile keila metsa ja toome sealt kuuse.Mina tahan muidugi nii hirmsasti nulgu aga isa kuuske. Nulul vähemalt ei kuku kõik okkad ära. Nulg ei ole nii terav ja tal ei tule okastega probleeme. A ja nagu eelmises sissekandes oli kirjas minu probleem õuntega siis selle ma juba lahendasin.Ma panin vanaema jõulukuulid pihta!

Märksõnad: probleemide lõpp 

Loe edasi | Loe kommentaare (1)

Jõulud

postitas: Magicgirl2 - 22.12.2008, , loetud: 381x

Tere kõigile! OH kuidas ma ootan jõule. Ma ei suuda ära oodata. Jõulud on nii lahedad. Saab kingitusi jne. Vastik meie paps tahab kuuse külge mingeid õunu riputada. Just nimelt plastikõunu. Ja ta ei taha päriskuulidest midagi kuulda. No mis teha peab üle elama.

Märksõnad: tore  nõme 

Loe edasi | Loe kommentaare (3)

nii kurb

postitas: Magicgirl2 - 20.12.2008, , loetud: 330x

Bäääääääääääääääääää! Nii kurb. mu kass kadus ära. see on juba teine kass kes ära jooksis. Ta oli kena pikkade hallide karvadega kassikene kelle nimi oli Doora. Ta kadus mu vanemate pärast ära. See on ni kurb. Pidi ta just jõuludel ära kaduma. Kõik kellel on kass ära kadunud see saatkem kiri ja leinakem koos!

Märksõnad: Oeh 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Jeeeeeeeeee!

postitas: Magicgirl2 - 19.12.2008, , loetud: 279x

Jee vaheaeg on alnud. Nüüd saan ma alati midagi põnevat teha. Kellele meeldib vaheaeg see kellele meeldib see tehke kohe üks postitus!

Märksõnad: Lõbu algab 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Oeeeeeh!!!

postitas: Magicgirl2 - 18.12.2008, , loetud: 278x

tere kollid mina jälle siin. Kas teid tüütavad mõned tüütud koopakollid mõndade igavate ja mõtetute küsimustega. Mind küll. Täna oli mulle saadetud juba 3 kolli poolt veidrusi! Lõpetage see tüütamine ja küsige midagi asjalikku millest kasu ka oleks!

Märksõnad: No tüütused küll! 

Loe edasi | Loe kommentaare (1)

Profiil

Magicgirl2

Sissekandeid: 9
Punkte: 1063
Kollikood: 371691
Viimati:
 

Arhiiv

Viimati luges