Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Maailm.

postitas: Florence - 23.01.2014, , loetud: 599x

Ma käisin just vaatamas "12 Aastat Orjana" ja ma tunnistan, it hit so hard on me, i can't stop crying...
See pani mind mõtlema ja näitas mulle tõtt. Ma pole kunagi eriti mõelnud sõjale või kurjusele või üldse sellistele asjadele. Olen küll mõelnud surmast, kuid see on teine asi. Ja ütlen ausalt, ma pole ise ka täielik pühak. Me kõik oleme vähemalt midagigi teinud, mis on olnud vale või mida me kahetseme tänaseni. Aga see kuidas inimesed üksteise kallal nokivad ja üksteisega võitlevad... See on lausa kohutav!
Esiteks, me sündisime siia maailma ja me polnud esimesed, kes siin elasid. Meid enne oli loodus ja siis loomad. Kuid kui inimene siia sündis, siis ma ei oskagi vastata, kas see oli hea või halb. Koos inimestega tekkis vaen ja 'omavara'. Kuid kas keegi ei näe, et see kõik on meile ...

Märksõnad: maailm  inimesed  inimkond  mõtted  rahu  ebaõiglus 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Suveuudised!

postitas: m2ssu - 12.07.2011, , loetud: 416x

Tere jälle päevik!

Ome viimasest kirjast on möödas palju ja see tähendab, et ma olen muutunud. Eile 12. juulil oli suur äikesetorm. Piksenoole ma kahjuks ei näinud, sest suur pilvekiht kattis taevast. Kuid valgust nägin. Ma osaliselt jäin pimedaks, kuid see oli nii vapustav elamus. Praegu kuulan Uuno raadiost soovilugu 30STM - Closer to the edge !!!! OMG kui hea !! Käisin ka nende kontserdil. Meeldis, sest Jared oskas hästi nalja teha. Kuigi enne peabändi hakati eespool, kus mina seisin, hullult trügima ja tõmblema. Ma nägin ka enda vanast koolis ühte vastikut tüdrukut kes minust ette trügis ja sõimas mind, et ma temast ette ei läheks ja siis pani pepuga kõhtu. Aega peabändini oli suht 10 minutit ja ma elasin inimsaunas. Lõpuks kui ma hakkasin kaduma tahapoole hakkati mind kandma nagu ...

Märksõnad: 30 Seconds To Mars  elamused  konstert  välk. 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Elu on BORING!

postitas: m2ssu - 16.12.2010, , loetud: 390x

Kas keegi on tähele pannud, et elu on nii igav? No igastahes mina olen, ja ma usun et ma pole ainuke. Ma tean, et nagunii keegi minu päevikuid ei loe , aga ma ikka kirjutan =).
Esiteks on elu nii igav, sest siin ei juhtu nii nagu juttudes.
Teiseks on elus nii palju paha ja piinavaid asju, nendeks on põhiliselt vanemad. Me ju kõik tahame endale parimat elu, kuid me seda ei saa. Ma usun et nii minul kui ka mõnel teisel on oma arvamus, et vanemad sunnivad liiga palju ja te ise olete kurvad ja surve mõjutab teie tundeid. Surve, see mis tekib siis, kui sa arvad et kõik teevad sulle ülekohut ja tahaksid surra. Kuid enamus lapsi on otsustanud ise kodust ära joosta ja oma elu alustada, kuid varem või hiljem lähevad nad ikka koju tagasi.
Minul on muidu kolm õde, isa ja ema, kes elavad ...

Märksõnad: EMO  igav elu  sünge. 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Sõbrapäev!

postitas: m2ssu - 14.02.2010, , loetud: 340x

Kõigile head sõbrapäeva!!!

http://i46.tinypic.com/2eydu9i.jpg

http://i49.tinypic.com/f536up.jpg

http://i45.tinypic.com/acrde9.jpg

Märksõnad: HEAD SÕBRAPÄEVA!!!!=) 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Räpp.

postitas: m2ssu - 25.11.2009, , loetud: 385x

See võib tunduda veider, kuid ma pole poiss. Mulle lihtsalt meeldib räpp. See läheb igati riimi ja seal on rütmline muusika.. Minu lemmikud räpparid on näiteks EminEm, 50cent ja Dr Dre. Kuulan neid juba 8 aastaselt peale. Eminemi lemmik songid on "Mockingbird" , "Whitout me" , "Crack a boddle" (Kus on kõik räpparid koos, kes mulle meeldivad.) , "When I'm gone" , "Just lose it!" , "Hailie's song" , "Beatiful" ja "Numb".

Märksõnad: Kellele meeldib Eminem? 

Loe edasi | Loe kommentaare (3)

Kool.

postitas: m2ssu - 25.11.2009, , loetud: 303x

Kools on igasmõttes nõme. Ma usun, et kõigi arust on. Vahepeal on nii uni, et ei viitsi ärgata. Mina tahaks, et tunnid oleks lõbusamad, mitte üli tõsised ja tähtsad. Tunnis ja koolis peab ikka nalja ka saama. Ja kui keegi räägib sulle nalja ja sa puhked naerma, siis ei lubata sul naerda. Minu arust naer on tore ja hea asi ja seda tuleb alati lubada, isegi koolis. Sul ka ju rikutakse tuju ära, kui õps keelab naerda ja alandab sind klassi ees. Vahepeal on ka poistest siiber. Kisavad ja käravad. Palju on tülisid ka meil koolis. See on küll vastik, kui terve klass õiendab ja vaidleb oma vahel. Ma ütlen, et see on lihtsalt kooli stress. Vahepeal saab ikka tunnis nalja ka. Ka õpsid naeravad. Ott koguaeg vigurdab ja küsib naljakaid küsimusi, kuid kui Rauno veel koolis oli jäi mulje, et see tüüp ...

Märksõnad: Kes vihkavad kooli? 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Päevikud.

postitas: m2ssu - 25.11.2009, , loetud: 310x

Kirjutan juba kaua järeljutte. Ühes jutus räägin ma tüdrukust ja tema elust, kuid samal ajal peab tüdruk päevikut. Mina kirjutangi, nagu mina oleks tema ja kirjutaks päevikut.
Soovitan kõigile enda jutte ja ka teiste jutte. Mõndade jutud on üli lahedad. See päeviku jutu nimi on esialgu Armastuslugu, siis Nähtamatu armastus ja siis Koolisuhted.

NB! võite enda jutte ka soovitada ja võite küsida mult kõike.

Märksõnad: Soovitage mulle ka midagi  kui tahate. 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Profiil

Florence

Sissekandeid: 7
Punkte: 4020
Kollikood: 370984
Viimati:
 

Arhiiv

Viimati luges