Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Me pole enam elus

postitas: Rikkie - 18.08.2011, , loetud: 342x

Tol hetkel, ma tundsin, et miski oli muutunud. Ma ei teadnud täpselt, mis asi aga ma tundsin et midagi tähtsat oli juhtunud. Siis ma veel ei taipanud, et mind enam pole. Vedelesin soojal liival ja vaatasin taevast. Oma sõrmedel lasin mängida liivaga, mis isegi rahustas mind.
Kaugusesse vaadates märkasin lendamas üksikut lindu ja mõtlesin, kui sarnased me temaga mingil määral oleme. Üksi. Täiesti üksi.
Korraks silmadele langes loojuv päikesekiir ja sosinal ütlesin endale jutkui meelde tuletuseks. "Aeg on käes."
Tõusin püsti ja viisin silmad loojuvale päikesele, mis mõne minutiga kaob kuhugi salapärasesse kohta. Nagu ma armastasin ka vahest öelda "peitis end mere taha".
Punane ja kollane valgus võitlesid teineteisega ühteaegu. Merepind sädeles. Ja selle kohal lendasid linnud. ...

Loe edasi | Loe kommentaare (1)

Kas Sa nutad, kui ma suren ?

postitas: Rikkie - 18.08.2011, , loetud: 693x

Võtsin suhu kümme tabletti aspiriini ja neelasin alla. Mu pea käis ringi ja ma heitsin voodisse pikali.
Mis minuga juhtus? küsisin ma endalt. Millal ma hakkasin ennast vihkama?
Vaikus. Ja vastust polnud kellelgilt oodata.Ma olin nii rumal ja nii noor. Süda minu sees lõi kiiremini, kui tavaliselt ja see oli täis nii palju tundeid. Kogu raev, viha ja kurbus elutsesid minus. Mul oli nii valus. Liiga palju emotsioone ühe inimese jaoks. See kõik oli liiga palju minu jaoks. Ma ei suutnud taluda omaenese häält peas, mis lausus ikka ja jälle:"Sa pole mitte keegi!" Mu sisemine deemon oli ärkamas. Kõik minu ebaõnnestumised tulid minu ette. Terve minu elu, need viisteist aastat, nad olid nii mõtetud - mõtlesin ma. -Nii mõttetu ja kurb.- Ja ma tahtsin tol viivul, et ma ...

Märksõnad: valu  enesetapp  üksildus  üksi  nutmine  surm  teismeline  tabletid  aspriiin 

Loe edasi | Loe kommentaare (1)

" Nüüd ja Praegu"

postitas: Rikkie - 21.01.2010, , loetud: 414x

Veel üks samm ja ma olen läinud, viimne hingetõmbe, viimne pilgutus viimne mõte ja mind enam pole. Ma seisan siin ja praegu, elan praegu mitte pärast. Kõik mis toimub, toimub praegu. Ma pole hea, ma pole halb. Kõik mis minu elus on .... oli. Enam pole. Üksi, täiesti üksi. Nüüd ja praegu. Otsin mälus mälestusi, mis hoiavad mind teha sammu. On .... nüüd ei ole. Pole. Kuid nüüd on see käes, nüüd ja praegu. Silmad vesised, käed rusikas. Miks just mina?- Praegu siin. Silmad kinni pigistan. Hirm vaid selle ees mis tuleb, teadmatus. Ma hüppan. Kukun alla. Olen vaba. Teen silmad lahti. Vaid silme ees seisab valgus, mida viimast korda näen. Nüüd ja praegu toimub see. Ma olen läinud.

Loe edasi | Loe kommentaare (2)

Veemaailm

postitas: Rikkie - 12.04.2009, , loetud: 384x

Ma lähen sinna, kus keegi minust teada ei saa, sinna kus kalad kuldvärvist helendavad. Kui ma kukun ma tunnen nagu terve maailm pöörleks minu ümber ja mina olen ainuke, kes seisab.
Seal all, sügavas põhjas variseb kurbus, kuid mitte kaua. Päikesevalguse kiirusega muutub taas see säravaks. See vabadus tunne, mis kerkib mu sees on tohutult hea, kuid siis lõhutakse mu maailm kildudeks, kui klaas kukund vastu põrandat.
Ei ole tuult, tühjus, isegi aega pole. Ma vaatan vasakule, näen sinikirjuid linde ma vaatan paremale näen 1000 kalu, kuldvärvist helkivatena.
Ma ärkan.

Loe edasi | Loe kommentaare (7)

Mina teistele

postitas: Rikkie - 28.03.2009, , loetud: 429x

http://i43.tinypic.com/33di5n4.png
http://i44.tinypic.com/v81rwn.png
http://i42.tinypic.com/e0khz8.png
http://i40.tinypic.com/ipryoo.png
http://i39.tinypic.com/2n198i0.png
http://i39.tinypic.com/11kcahk.png
http://i40.tinypic.com/2il2dzr.png
http://i42.tinypic.com/oi4wop.png
http://i39.tinypic.com/zilnjp.png
http://i42.tinypic.com/30cq3r9.jpg
http://i44.tinypic.com/2u754ba.jpg
http://i41.tinypic.com/2w3youo.png

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Abi/ PF

postitas: Rikkie - 27.11.2008, , loetud: 577x

SISUKORD :


* Kuidas teha brushe photofiltres ?
* Kuidas registreerida youtube-s ?

http://i38.tinypic.com/mlqw45.jpg

Pane PhotoFiltre käima. Alguses võtad pildi või headeri, millele tahad panna brushe peale.Siis otsid netist brushe.
Brushe saab otsida netist või leheküljel www.deviantart.com ja otsingusse pane brushes, või kui sa tahad teatud brushe, näiteks lillekestega, siis kirjuta flower brushes. Nii sul on valitud brush? mul on ja ma valisin
selle ------- http://i38.tinypic.com/ws7fr5.jp Nüüd vali sealt lillekese, mille sa tahaksid panna hederile või pildile, mina valisin ...

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Lühijutt- vali sõpru hoolega

postitas: Rikkie - 24.10.2008, , loetud: 449x

Palun, avaldage oma arvamust selle juttu kohta julgeld. Kiire


,,Tüdruk suitsu tahad?" hüüdis poiss küsides. Eve vaatas taha, et näha, kes teda hüüatab. Need oli siis tema klassikaaslased. Eve ei saanud pakutust loobuda, kuna siis hakkaksid nad teda norima. Eve oli aga ka selline inimene, kes tahtis olla lahe, kuid sügavas hinges ei tahtnud ta suitsetada.
Tüdruk sammus nende poole ja poiss ulatus talle suitsu. Eve toppis suitsusigaretti suhu ning hakkas suitsetama. Ta hakkas isegi köhima, kuid ei näidanud seda teistele, sellepärast hoidis ta kätt ees varjamiseks.Sutitsud said suitsetatud ja mindi uuele tasemele. Võeti kotist viina ja paar õllepudelid. Jagati need võrdseld ära, tehti lahti ja joodi. Sama tegi ka Eve sunniviisil. Ta lootis, et ei jää kogematta ...

Loe edasi | Loe kommentaare (6)

Profiil

Rikkie

Sissekandeid: 7
Punkte: 840
Kollikood: 342487
Viimati:
 

Arhiiv

Tema märksõnad

Viimati luges