Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Unistus tavalisest tulevikupäevast.

postitas: SummerLion - 21.10.2008, , loetud: 767x

Ärkan kell 6 üles. Pesen hambad ja panen riidesse. Kammin juuksed ära. Panen kooliasjad kokku. Lähen ema juurde, et ta mulle patsi teeks. Sõidan jalgrattaga oma hobuse juurde. Annan talle värsket vett, rohtu ja heina. Kammin oma hobust. Sõidan jalgrattaga koju tagasi. Võtan midagi kooli näkitsemiseks kaasa. Lähen jalgrattaga kooli.
On 3. vahetund. Kuna siis söövad väiksemad õpilased ja on suur vahetund, siis sõidan jalgrattaga oma hobuse juurde. Kammin teda ja kontrollin söögipoolist. Muidugi ka sõbrustame.
Lähen jalgrattaga kooli tagasi.
On 4. tund, 5., 6. ja 7. tund. Nüüd, kui tunnid on lõppenud, lähen jalgrattaga koju. Söön ja joon midagi kiiresti ja panen muusikakooli asjad kokku. Lähen musakooli.
Kui muusikakool on lõppenud, lähen jällegi koju. Võib-olla söön midagi..
Nüüd ...

Märksõnad: hobune  hobused  ratsutamine  unistus  päev  tulevik 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

It was so fun!

postitas: SummerLion - 04.10.2008, , loetud: 681x

Jeappp! Te ei kujuta ette, kui lõbus mul täna oli!
Noh, ma käisin ratsutamas. Ma olin Sindy'ga, kes muidu on hästi aeglane olnud, aga täna oli ta supertubli!!! Me läksime täna teisele rajale, sest me tahtsime midagi kiiremat teha- SEST, et teine rada oli väga halb. Ja siis me tegime traavi, mis tundus jumala hea tõmbega(kiiresti), ma oleks tahtnud hõisata: "Juhhuuuuu! Äge!!!" Aga see ei olnud see kõige magusam osa: me tegime veel muide galoppi ka- see oli minu esimene tahetud, selles mõttes, et mul on juba päris palju olnud olukordi, kus hobune on kogematta galoppinud(mitte hobuse viga). Ja see oli imetore! Aga me tegime mitu korda ja hiljem ma peaaegu kukkusin hobuse seljast maha. Ütlesin ja mõtlesin: "Millalgi tuleb see nagunii ära proovida. See on ju nii mõnna ja lahe!" Jajah, selline ...

Märksõnad: hobused  hobune  galopp  tore  ratsutamine  lõbus päev 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Profiil

PonyExpress

Sissekandeid: 11
Punkte: 7549
Kollikood: 337628
Viimati:
 

Viimati luges