Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Väga head laulud

postitas: pallkass - 17.01.2010, , loetud: 592x

Mis on teie lemmik muusika/laul mul neid palju , aga ma panen mõned nimed siis :Iyaz "Replay" Prequel Music Video , the pop of the united states , Single ladies - Beyonce Official Music Video , Manian - Ravers Fantasy (Official Video Clip) ,Kelly Clarkson - My Life Would Suck Without You: Official Music Video ,
New Boyz - New Girl feat D&D ( NEW MASTERED MIX ) .
Need on väga head laulud muidu!

Märksõnad: laulud  head  lemmik  palju. 

Loe edasi | Loe kommentaare (2)

Nii hea...

postitas: pallkass - 28.12.2009, , loetud: 677x

6.klass
Kui ma klassi sisenesin, istusin oma nn. "parima sõbra" kõrvale. Ma vaatasin Tema ilusaid pehmeid juukseid ja soovisin, et Ta oleks minu. Aga Ta ei mõelnud nii nagu mina ja ma teadsin seda.
Pärast tundi jooksis Ta mulle järgi ja küsis ,kas ma saaksin talle laenata vihikut eilse tunnitööga ,mida Ta ei jõudnud valmis. Ta ütles "Aitäh!" ja andis mulle põsele musi.
Ma tahtsin Talle rääkida, et ma tahaksin olla talle rohkem kui sõber, et ma armastan Teda aga ma olen liiga häbelik, kuid ma ei tea miks ma vaikisin tol hetkel.


7. klass
Telefon helises. Teiselpool toru oli Tema. Ta nuttis ja rääkis mulle kuidas tema kallim oli ta südame purustanud. Ta palus mul teda külastada, sest ta ei tahtnud üksi olla, ja nii ma tegingi.
Seal ma istusingi, tema kõrval diivanil. Ma vaatasin ...

Märksõnad: armastus  matused  . 6.( 7  8  9. ) klass  kirik. 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

veits imelik muidu ...

postitas: pallkass - 04.12.2009, , loetud: 318x

nüüd eile ma läksin sealt teed mööda kodu poole ja nägin meest ja naist koos lapse vankriga , ma lähenesin nendest aeglaselt ja ei vaadanud nende silmadesse ,vaid vaatasin koguaeg maha.kui nad minust möödusin tundsin ma külmavärinaid ja kuulsi tundmatuid sõnu . kui koju jõudsin nägin toas tulesid , kuid keegi ei vaastanud mu üüdele , aga nägin uut läpakat ja imestasin...! Kui ma diivanile läksin hakkas telekas iseenesest mängima ja diivan rappuma . Aga alles varsti avastasin ,et see oli aint unenägu , kui ma silmad lahti tegin nägin ma ,et aken oli lahti ja raadio undas . Ma läksin lähemale ja siis see raadio plahvatas ,see paiskas mind eemale ja kõik majas ärkasid ülesse.
Kui oli hommik vaatasin ma raadiot ja nägin seal verega kraabitud kirja millele oli kirjutatud : kui vanemad ...

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

niisama

postitas: pallkass - 30.03.2008, , loetud: 503x

niisama kirjutan,aga mudu ma sain plaju häid hindeid (JEEE),jamh... ma tean ,et see on tore .muidu ma lihtsalt kirjutan ja igast asju ajan ,
sain teada ,et mul pole trenni jne... ! muidu oli tore päev ,aga nohh mis teha?!

Märksõnad: hinded  trenn  tore päev. 

Loe edasi | Loe kommentaare (2)

Profiil

pallkass

Sissekandeid: 4
Punkte: 2494
Kollikood: 319308
Viimati:
 

Arhiiv

Tema märksõnad

Viimati luges