Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Silmad x )

postitas: MustRoosike - 29.06.2008, , loetud: 555x

Hallide / siniste silmade omanik on enesekindel, impulsiivne ja läheb kindlalt püstitatud eesmärgi poole . Ta saavutab ka peaaegu alati edu . Armastuses ei juhindu ta ainult tunnetest, vaid ka loogikast .

Pruunide silmade peremees (-naine) oskab meeldida ja on sageli kena välimusega . Tal on hea mälu . Ta on heasüdamlik, kuid partnerlussuhetes tihti kapriisne .

Rohelised silmad on töökal inimesel, kes on nõudlik enese ja teiste vastu . Ta on alati valmis aitama sõpru, kuid ei andesta valet ega reetmist .

Hallikaspruunid silmad räägivad omaniku vastuolulisest iseloomust . Ta pettub sageli teistes ja seega pole ka suhted alati head . Ta ise on täis salapära .

Hallikasrohelised silmad viitavad sellele, et sa oled julge, aus ja energiline . Sinu peamine puudus on kõiges iseenda ...

Märksõnad: Silmad  värvid 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Anekdoot

postitas: MustRoosike - 24.06.2008, , loetud: 730x

***
Eestlane,venelane ja sakslane peavad ehitama nõiale wc-d et vabaks saada. Venelane ehitas klaasist, nõid proovis, ei meeldinud. Sakslane ehitas telliskividest, nõid proovis, ei meeldinud. Eestlane mõtles ja mõtles ja ehitas siis vanadest mädanenud laudadest. Nõid tegi ukse lahti "kriiks-krääks" nõid ütles "oo milline muusika" pani ukse kinni "oo milline muusika" nõid hakkas potile istuma, tal jäid püksid laua taha kinni "oo pükste alla tõmbaja" istus potil ja talle kukkus laud pähe "oo sita välja pressija" tuli püsti, püksid olid ikka naela taga kinni "oo pükste kergitaja" tegi ukse lahti "kriiks-krääks", "oo milline muusika" nõid lõi ukse pauguga kinni, wc lagunes kokku ja nõid ütles "oo kokku käidav wc"

Märksõnad: Eestlane  muusika  wc  nõid 

Loe edasi | Loe kommentaare (5)

Jää lihtsalt sõbraks!

postitas: MustRoosike - 24.06.2008, , loetud: 398x

Tuli võib soojendada külma südant.
Puu varju anda tuule eest.
Uni on magusam meest
ja mis võib olla maitsvam allikaveest.

Silm tahab ilu ,kõrv sõnu ilusaid.
Kodu on rahu ja turvalisuse paik.
Ka kõige magusamal präänikul võib olla tõrva maik
Mind huvitaks mu sõprade käekäik.

Aga ,kui sõber näitab Sulle tomatinägu )))
Polnud see ju üldsegi sõbralik tegu.
Ma pole lantinud kellegi jagu )))
Ei roni võõrasse pessa-pole kukulind-kägu

Sõber olla saab ka teisest soost
Pole ju midagi ,kui midagi välja ei tulnud välja armuloost
Aja möödudes muutub kõik vaid mäestuse vaoks
Nii sõbraks jääda võiks ju jääda minu jaoks

Märksõnad: Sõbrale: )))))) 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

OIe julge ja ütle mida tunned.

postitas: MustRoosike - 22.06.2008, , loetud: 783x

Elas kord tüdruk , kes naeris alati . Ainult naeris ja naeris . Keegi polnud teda kunagi nutmas näinud . Kuni ükshetk, kõik tema sees murdus . Ta ei tahtnud olla enam see tüdruk , kellel on alati lõbus, naljakas ja kes pani teised naerma . Temagi tahtis olla tüdruk kellel olid ka tunded . Ning ükspäev tüdruk mõtles .

``Mis juhtuks siis kui, ta ükshetk lihtsalt auto alla jääks . Kas tema sõbrad ikkagi igatseksid teda ? Või oleks neil sellest hoopis savi ? Või neil poleks enam nii palju nalja ?``


Kuna ükski tema sõpradest pole talle mitte kunagi öelnud et, sa oled mu elus asendamtu . Ning see tüdruk otsustas, et ükshetk tuleb sellele kõigele lõpp teha . Sellele, et keegi pole talle kunagi nii öelnud . Sellele tüdrukule on öeldud palju ilusaid asju nt . ...

Märksõnad: Elu  sõbrad  rõõmus  mõte 

Loe edasi | Loe kommentaare (2)

Profiil

MustRoosike

Sissekandeid: 10
Punkte: 301
Kollikood: 318226
Viimati:
 

Viimati luges