Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

kunagine kasutaja

postitas: jaanike9 - 29.01.2009, , loetud: 455x

kunagi oli mu kasutaja küll Muistsete sisalike Sünteesitud VirtuaalMaag aga lame siis raiskasin peaaegu kõik oma punktid välimusele  nüüd ma proovin kõik oma punktid taastada.

Märksõnad: kasutaja 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Vrakkist saab auto 3:uksed ja luugid

postitas: jaanike9 - 27.01.2009, , loetud: 216x

Nii viimane etapp on väga lihtne. Sul läheb vaja puutükke(väiksemad) ja kleeplinti. Kõige pealt tee autole puutükid nii et täpselt auku sobivad(uksed kapott vms)ja kinnita puutükk kohale ja kleebi üks ots kinni nii et seda saab lahti teha.

Loe edasi | Loe kommentaare (1)

Vrakkist saab auto 2:rattad

postitas: jaanike9 - 26.01.2009, , loetud: 647x

Rattad on lihtne asi mida külge panna.Aga hoopis raskem on neid selleks ette valmistada.esmalt pead neli ühesugust ratast leidma.Siis pead nendest igaühest naelad TÄPSELT keskel läbilööma.Edasi on lihtne.lihtsalt löö naelad ratastega põhja sisse, aga mitte nii et rattas on tihedalt vastu puud sest siis see ratas ei liiguks.

Märksõnad: auto  põhi  rattad 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Vrakkist saab auto 1:Põhi

postitas: jaanike9 - 26.01.2009, , loetud: 660x

Ma sain sõbralt ühe auto kere.mis te ütlete?ahjaa auto mark on land rover. Ja kuidas ma sellest uue auto ehitan?Lihtne.Lihtsalt on vaja naelu, haamrit, kleeplinti ja puutükke.kõigepealt põhi lihtsalt üks puu tükk on vaja parajaks teha ning mingid tooli kujulised asjad sinna külge panna.Nüüd ma panen põhja hopsti sisse ja taon naelad tooliasjandustele kõrvalt niimodi sisse et raam hoiab põhja.Aga sa pead põhja nii palju alt välja jätma et rattad panna.

Märksõnad: põhi  auto 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Profiil

gangstaboy

Sissekandeid: 22
Punkte: 85575
Kollikood: 317299
Viimati:
 

Viimati luges