Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

MInu järju The sims kahest

postitas: lumekiisu - 10.04.2009, , loetud: 614x

Tegelased: Katre Lavcrty, Joonas Remmel.1. osa. Katre oli just saanud täiskasvanuks. Tema isa oli talle päranduseks jätnud suure varanduse. Ta kolis Riverblossom Hills´i nimelisse linna ja pani maja püsti.

Tema kõrvalmajas hakkas elama võluv mees nimega Joonas Remmel, ja nad hakkasid koos aega veetma. Selgus, et neil oli palju ühist. Aeg läks kiiresti ja Katre kutsus Joonase oma majja elama, kuna Joonas ei tulnud oma rahaasjadega välja. Nad veetsid aina rohkem aega koos, ja lõpuks tundis Katre, et ta on Joonasesse armunud.

Ta proovis siis Joonasele kuidagi lähemale minna, aga aega oli neil koos olemiseks väga vähe, sest hommikul kui nad magasid, pidi Joonas tööle minema. Kui Joonas lõpuks koju jõudis oli Katre talle natuke süüa jätnud, ta ise oli mõne aja eest tööle ...

Märksõnad: Palun  Kommige!! 

Loe edasi | Loe kommentaare (2)

Aiaaaa..

postitas: lumekiisu - 08.06.2008, , loetud: 429x

see nädalavahetus oli päris lahe! ainult et... noh reedel läksime koos ema sõbranna mehe sünnale. lahe oli! siis olime telgis, ja hommikul jäin ma kahe madratsi vahele kinni ja ei saanud hommikusööki tegema minna. igatahes kell üheksa aidati mind välja ja siis läksime sööma. päeval hakkasime põlenud majade tükke traktori kärusse panema. mina ja venna saime ka juhtida! siis kui mu vend läks teisele traktorile mängima, hakkasin ema kursakaga võrkpalli mängima. kui juhtus et ta palli kaugele viskas. olin ma paljajalu, ning astusin teravale saele peale. suurest varbast tuli tükk ära! Aiiiii... ma kukkusin pikkali, ja hakkasin karjuma. mu ema pani plaastri peale. siis ma läksin telki, ja hakkasin Harry Potterit lugema. lõpuks mu ema helistas mulle. ja ma ütlesin et see plaaster on verest läbi ...

Märksõnad: oli 

Loe edasi | Loe kommentaare (1)

kuidas sa võisid!!!

postitas: lumekiisu - 10.05.2008, , loetud: 891x

Kuidas sa võisid??? Kui olin kutsikas, siis esinesin ma sulle oma veidrustega, panin sind naerma. Sa kutsusid mind enda lapseks ja hoolimata näritud kingadest ja paarist mõrvatud padjast sain ma sinu parimaks sõbraks.
Kui ma olin pahandust teinud, viibutasid sa minu poole oma sõrmega ja laususid: ”kuidas sa võisid?” kuid siis sa leebusid ja keerasid mu ümber et mu kaela sügada.
Sul oli kogu aeg kiire, aga ikkagi leidsid sa aega minuga tegelemiseks. Mäletan neid õhtuid kui nuuskisin sinu voodis ja kuulasin pealt sinu saladusi ja saladuslike unistusi.
Uskusin et elu ei saagi olla parem!!!
Me käisime pikkadel jalutuskäikudel ja jooksudel pargis, auosõitudel, ja jäätist söömas. (mina sain ainult vahvli, sest sa ütlesid et jäätis on koera tervisele kahjulik.) ja ma tegin pikki uinakuid ...

Märksõnad: see  ei  ole  minu  kirjutatud. 

Loe edasi | Loe kommentaare (2)

õudukas

postitas: lumekiisu - 28.02.2008, , loetud: 399x

mis te arvate kas mangukoopas võiks olla õudusjutte??? kas see on hea mõte? kui on siis kommige!!!

Märksõnad: õudusjutt 

Loe edasi | Loe kommentaare (10)

Profiil

lumekiisu

Sissekandeid: 4
Punkte: 19054
Kollikood: 312623
Viimati:
 

Arhiiv

Tema märksõnad

Viimati luges