Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

when dargnes....

postitas: sass117 - 30.01.2008, , loetud: 411x

Veidi aja pärast jõudis tüdruk kohale . Ta silmad olid märjad ja nägu oli krimpsus . Mark istus juba kiigul ja vaatas teda . Cameron läks poisi juurde ja küsis : Miks sa mind siia kutsusid ? M i d a sa veel tahad ? Ma tahan sulle kõik otsast lõpuni ära rääkida . kõlas vastus . Ma juba tean ju kõike ! karjus Cameron . Ei , sa ei tea . Sa ei tea paljutki . ütles Mark ning langetas pea .

Cameron vaatas Marki uuriva pilguga . Räägi siis palun . ütles Cameron . Heaküll . ütles Mark . Ma ei hakka viivitama , ütlen kõik otse välja . Robert oli sinuga koos kohlveo pärast , et kas ta suudab su voodisse saada . Mina , ma ei ole jah gei . Ma valetasin sulle , et enda armastust varjata . Ma armastan sind Cameron . Ma saan aru , kui sa ei taha minuga nende valede ja minu nõrga isiksuse pärast olla ...

Märksõnad: ise tehtud 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

youtube

postitas: sass117 - 28.01.2008, , loetud: 624x

Vaadake seda naljakat, lahedat ja stiilipuhast videot.Ma loodan, et Rolf võidab - üle pika aja üks hea lugu Eurovisioonil!vaadake

Märksõnad: lahe 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

"When darness turns to light , it ends tonight"

postitas: sass117 - 23.01.2008, , loetud: 478x

Cameron naeratas ja mõlemad kõndisid koolini . Koolipäev oli rahulik , kuid Cameron oli närvis – ta pidi ju täna vähiuuringu tulemused teada saama .

Kui kool lõppes , siis ei läinud Cameron mitte koju , vaid kõndis arsti juurde . Tüdruk oli närvis ja tall oli „liblikad kõhus” tunne .

Tüdruk astus noore doktori kabinetist sisse ja vaatas härrale otsa . Mees lausus : „Tere Cameron . Mul on sulle head uudised .” ütles mees ja palus Cameronil ka istuda . „Ja need on ?” küsis Cameron naeratades . „Kasvaja on healoomuline .” ütles mees ja istus ise ka . „Jess ! Kurat , ma teadsin seda !” karjus ta üle kabineti . „Kuss , tasem .” ütles arst ning vaatas Cameroni pahandava pilguga .

Cameron vahetas arstiga veel paar sõna ja kõndis siis rõõmsalt koju . Ta istus voodile ja haaras telefoni . ...

Märksõnad: lugu ise mõtlesin 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

"When darness turns to light , it ends tonight"

postitas: sass117 - 23.01.2008, , loetud: 448x

„Cameron . Kuuled mind ?” karjus Mark . Cameron oli siiski liikumatult maas . Mark tõstis tüdruku püsti ja jäi mõttesse . Kuigi poisil oli jõust puudu , tassis ta siiski Cameroni tema majani ning lasi uksekella .

Uksele ilmus suure naeratusega Iris . Kuid kui naine nägi Cameroni ,siis kadus naeratus ta näolt kohe . „Mis juhtus ?” „Ta minestas .” ütles Mark vastuseks . „Hea küll . Ole hea vii ta elutoa diivanile .” ütles Iris .

Mark tassis Cameroni diivanile ja jäi ootama . Naine tuli elutuppa ja lausus : „ Sa poiss , võid koju minna . Mul ei ole siia praegu tema peigmehi vaja . Hiljem , kui ta on teadvusel, siis ma usun , et ta helistab .” ütles naine . „Ma .. hea küll .” ütles Mark ja läks nördinud näoga eemale .

„Tüdruk , ärka nüüd .” pobises Iris . Cameron oli ikka liikumatu ...

Märksõnad: lugu ise mõtlesin 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

"When darness turns to light , it ends tonight"

postitas: sass117 - 23.01.2008, , loetud: 460x

„When darkness turns to light , it ends tonight , it ends tonight” laulis Mark laulusõnu kaasa . Ta kõndis mööda New Yorgi kõrvaltänavat ja kuulas mp3-e. Poiss pööras ühele peatänavale . Seal ootas teda üpris pikk , blond , seljani ulatuvate juuste , roheliste silmadega ilus tüdruk . Cameron ja Mark kallistasid soojalt ja naeratasid .

Nad kõndisid koos edasi mööda pikka peatänavat .

Mark vaatas Cameronile uuriva pilguga otsa . „Ära muretse , mul läks arsti juures hästi . Ta ütles , et arvatavasti pole mul vähki ,” ütles Cameron rahustava häälega . „Tõesti ? Suurepärane !” ütles Mark rõõmustades . Ta kallistas Cameroni ja lisas :”Ma ei suudaks sinuta elada .” . „Ah , kuule väike gei selline . Sa elaksid ilma minuta paremini ,” ütles Cameron kerge irooniaga. Marko jäi vait ja ...

Märksõnad: lugu ise mõtlesin 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

"When darness turns to light , it ends tonight"

postitas: sass117 - 23.01.2008, , loetud: 410x

Nad istusid veel veidi mänguväljakul ja siis tahtis Cameron koju minna ( „Mind ootavad kohustused”) . Kui nad olid jõudnud Cameroni majani , siis ütles Mark talle veel midagi tähtsat . „Cameron ,” hüüdis ta , kui Cameron oli peaaegu oma maja uksest sisse läinud „Palun ära kellelegi räägi .”

Cameron noogutas hellalt ja avas koduukse , et „kohustusi” täitma minna . Tegelikult oli tüdrukul vaja ainult kodutööd l õ p e t a d a ja veidi muid pisiasju . Cameron ütles et tal on kohustusi sellepärast , et ta ei suutnud kunagi eriti kaua väljas olla . Tüdruk armastas olla koolis , kodus või hip-hop trennis . Ka nendes kohtades oli võimalik suhelda . Cameron võttis välisriided ära , tervitas oma sõbralikku kasuema ning jooksis oma tuppa, et veidi puhata .

Möödus lühike laupäev ja pikk öö , ...

Märksõnad: lugu ise mõtlesin 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

"When darness turns to light , it ends tonight"

postitas: sass117 - 23.01.2008, , loetud: 419x

Paar ummikut , sõit ja Cameron oligi kohal . Tüdruk vaatas kella . „Kurat . Tund aega on aega .” pobises ta ning istus kaubanduskeskuse ees asuvale pingile . Möödus tunnike ning siis ilmus kaubanduskeskuse ette Robert . Poiss vaatas Cameronile otsa ja lausus : „Tsau,” . „Tsau ,” vastas Cameron vastumeelselt ning jäi ootama põhjust , miks Robert ta sinna kutsunud oli .

Robert istus pingile ja andis Cameronile märku , et tema sama teeks . Cameron istus otsekohe Roberti kõrvale ja vaatas talle kulm kortsus otsa . „Miks sa mu kutsusid ?” küsis ta . „Ma tahtsin lihtsalt sinuga olla .” ütles Robert ja naeratas . Cameron aga vaatas maha ja muud ta ei tundnud , kui ebamugavust . T e m a ei tahtnud Robertiga olla . Jah , Robert oli tore poiss , või vähemalt tundus tüdrukule nii .

Robert ...

Märksõnad: lugu ise mõtlesin 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

väike katken koomiksit piltitega ise tehtud

postitas: sass117 - 01.01.2008, , loetud: 303x

tere kollid ma tegin ise koomiksi albose kadumisest algus on piltidega edasi ilma aga kirjutan ise mis edasi tuleb väike katkend edasi....tulin tagasi sest igatsesin teid väga 8koopakollid olid nii rõõmsad et neil polnud sõnu ainult ütlesid kõik yee ning edasi) albus läks oma urgu oma vanasse urgu kollid aitasid teda asjad lahti pakkida kuid halb asi oli see et nad pidid oma vanale kooparobotile oih ei tutvustanud kooparobotit veel albusele nad tahtsid tema juurde minna aga teda polnud laua peal oli kiri selline...
Kallid kollid!

mu kollikesed ma nägin et albos tuli tagasi ja teatsin et mind ajatakse siit ...

Märksõnad: albos 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Profiil

sass117

Sissekandeid: 16
Punkte: 3277
Kollikood: 293527
Viimati:
 

Viimati luges