Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Uskumatu uni

postitas: miss1 - 13.03.2009, , loetud: 557x

Kord väiksena nägin unes,et Johnny Depp tuli Tallinna ``Kariibimere Piraatide``-ga esinema.Mina olin muidugi kohe kohal.Seisin esimeses reas.Pärast kontserti ootasin,sest tahtsin autogrammi.Ta tuligi lavale ja endalegi märkamatult me suudlesime.Lubasime,et ei räägi sellest kellelegi,sest ajakirjandus läheks hulluks.Kuid varsti saigi ajakirjanus teada,kuid nad ei teadnud,et see olin mina,nad teatsid vaid,et Johnny suudles mingit eesti tüdrukut.Kuid värvisin ära oma juuksed,et mind üles ei leitaks.Kuid Johnny tahtis mind näha ja niisiis ta kutsus Kristiine juurde kokku kõik algklassid (siis käisin ma veel 4 klassis).Algul ma kartsin õudsalt kuid ta kõndis minust lihtsalt mööda,veidi aja pärast tuli aga otse minu ette tagasi.ma olin hirmul ja jooksin siis tema eest auto alla.

Märksõnad: Tallin  Kristiine  Johnny Depp  Unenägu 

Loe edasi | Loe kommentaare (2)

Kõik h2o fännid VAADAKE!!!!

postitas: miss1 - 11.12.2008, , loetud: 531x

Minu urgu on laekunud igati uusi ja vingeid h20 just add wateri pilte.Seal on liikuvaid ja sulatadud ka.Minge miss1 urgu ja girl worldi ja sealt leiategi h2o pildid ja taustad.


Ja nüüd natsa koolijuttu ka

meil on sellel kuul kõigil arenguvestlused.Teisipäeval pidi olema minu kord,seda ütles mulle emme.Aga siis talle meenus et see pidi hoopis kolmapäeval olema.Ma mõtlesin,et jumal tänatud muidu oleksime valel ajal läinud.Läksin kolmapäeva hommikul kooli ja sain õpetaja käest riielda,selle eest et me oleks pidanud siiski teisipäeval minema.Ta oli meid väga kaua oodanud.Nüüd ma arvan ,et see arenguvestlus toimub järgmine aasta.Igatahes häid jõule kõigile!!!


Teie:miss1

Märksõnad: kool  h2o 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Täna

postitas: miss1 - 25.01.2008, , loetud: 463x

Täna on nii tore päev minu sünna.
Ma pidasin selle iluspaas pärlivannis ja tegin iluprotseture.
Ma sain kingituseks girls koduspa , kehaläiked , kosmeetikat , erinevaidjuukseõlisid väikse isikluku vannitoa üks osa sellest on nagu soolakamber ja teine osa tavaline selle sain ise kujundada selle üksosa on 3m laest seinani ja 4m seinast seinani . Soolakambri osa on nats suurem.

Märksõnad: mõnu  sünna  spa 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Miss1 jutt

postitas: miss1 - 14.12.2007, , loetud: 480x

Tere kõigile mina olen Miss1! Kas teile meeldivad missi ja misteri valimised?Mulle need meeldivad. Palun külastage minu urgu! Kaunist jõuluaega !!!!! Ning kauneid kinke!!!!! Soovib:teie miss1

Märksõnad: Päike  talv  Miss1 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Profiil

miss1

Sissekandeid: 4
Punkte: 1011
Kollikood: 259095
Viimati:
 

Arhiiv

Tema märksõnad

Viimati luges