Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Danielle kurb elu.

postitas: Fueber. - 28.10.2008, , loetud: 822x

Tere! Olen selle loo peategelane Danielle. Elan Londonis, olen 15 aastane ja mu ekspoiss-sõber on Michael, ka 15 aastane ja me käime samas koolis. Jutustan teile ühest nädalast, millele ei tahaks enam kunagi mõelda.Siis me veel ei olnud lahus Michaeliga. Niisiis. Tunnid algasid juba. Michael tuli minu juurde ja nuttis. Ta rääkis, et tahab surra. Kell helises siis. Algasid tunnid. Klassijuhataja rääkis mingist laevareisist ja blablabla. Igastahes, igaüks pidi võtma loosisedeli ja siis selgitati välja need 2 kes lähvad meie klassist. Mina sain minna ja Michael ka. Niisiis. Me saime koju pakkima minna. Me läksime koos. Ta saatis mind mu koduni ja läks ise enda koju edasi. Ma võtsin kaasa ujukad, raamatu ja paar sooja riietuseset veel. Muidugi veel paar asja, mida ema mul käskis kaasa võtta. ...

Märksõnad: jutt  Danielle  kurb elu  armastus 

Loe edasi | Loe kommentaare (2)

Bravo Jana, Braavo!

postitas: Fueber. - 28.10.2008, , loetud: 693x

Braavo, Jana, BRAAVO!

Ei, sa ei ole üksi. Ei, sa ei ole koos minuga. Hahahahaha! See painab, eksole? Võta teadmiseks, et ma ei ole koos sinuga. ENAM KUNAGI!!!
„Ei, ei, ei!!!“ Karjatas unest ärkvele tõusnud Jana.
„JANA! “ vihastas Kerli, Jana õde.
„Vabandust, õde. Ma...“
„Ära vabanda! Sa niikuinii ju oled mingi kobakäpp. Ei oska midagi“
Noh, õigemini oli Kerli Jana poolõde. Jana oli kaotanud enda vanemad juba 6 aastaselt. Praegu on Jana 13 aastane. Ta õpib 7B klassis, koos enda õega. Poolõega. Jana pärisvanemad hukkusid autoõnnetuses. Pärast seda võeti Jana elama enda tädi, onu juurde. Jana vihkas neid kogu oma hingest. Ta teadis küll, et ta peaks hoopis tänulik olema, aga ta igatses lihtsalt enda vanemaid.
NO MIDA SA TEED?! KOBAKÄPP! Oli hüüdnud Jana ...

Märksõnad: jutt  Jana  Braavo  näidend 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Profiil

Fueber.

Sissekandeid: 12
Punkte: 6375
Kollikood: 193032
Viimati:
 

Viimati luges