Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Õnnetu maailm

postitas: Hathor - 30.04.2009, , loetud: 432x

Maailm on sassi läinud. Kui eelimine aasta olid peamised õnnetud sündmused looduskatastroofid, mis enamasti jäid laamade vahealadele ja Eestist kaugemale, siis praegused sündmused puudutavad meid, eestlasi, ju palju lähemalt.

Üks asi on see seagripp: on ta potensiaalse ülemaailmse epiteemia põhjustaja, võta kinni, ei tea. Ei, potensiaali kindlasti on, aga kas sellest ka pandeemia kujuneb? Ega ma seda väga tõsiselt ei võta, ju on jälle mõne ravimifirma hirmujutt, et enda ettevõtet majanduskriisi mõjutest päästa. Oli ju nii linnugripiga, aga see ei levinud inimeselt inimesele, nagu teeb seda seagripp.

Siis on meil ju veel majanduskriis ja valitsus on juba pikemat aega oma eelarve auke parandada püüdnud. Mõnel targal on mõte, et peaks astmelisele tulumaksule minema, mis minu arust on ...

Märksõnad: majanduskriis  seagripp  raske  ravimid  katastroof 

Loe edasi | Loe kommentaare (0)

Ümbritsev mood

postitas: Hathor - 07.03.2009, , loetud: 435x

Ma ei ole tähendanud, et mood minu elus suur rolli mängiks, kuid siiski jääb tunne, et see teeb seda ilma, et inimene ise sellest aru saaks. Muutub ju ka minu ilumeel aja jooksul ja enamasti koos moega.

Kui kunagi, kui ma veel väike olin, olid moes väga laiad teksad, siis ma ainult neid kandsingi. Nüüdseks olen ma üle läinud kitsamatele pükstele, mida ma kunagi jubedateks pidasin. Muidugi ma kasvan ja arenen, kuid ümbritseva ühiskonna eelistused ei jäta ka mind puudutamata.

Nüüd, kui ma vaatan disainerite rõivaid, mõtlen, et kui kunagi rahaline seis võimaldab ostaks selle ja selle looja riideid. Disainerite all mõtlen ma aga kõrgmoeloojaid. Minu lemmik on vaieldamatult Oscar de la Renta, kes toob välja naiselikult jooned. Aga tegelikuses ei saaks ma hetkel ju seda sorti riideid ...

Märksõnad: mood  kujundaja  mõjutaja  ühiskond  maitse 

Loe edasi | Loe kommentaare (1)

Sugulased ja horoskoop

postitas: Hathor - 27.07.2008, , loetud: 792x

Reede juhtusin lugema horoskoopi, mis ütles, et homme puutute kokku rohkem, kui tavaliselt oma sugulaste ja perega. Mõtlesin siis aaa-ha mul ju homme suguvõsa kokkutulek. Seekord pani ennustus täppi, vedas.

Mina horoskoopi aga ei usu, arvan, et see on kellegi aretis, et lihtsameelsetelt raha saada. Nii kui nii kirjutavad nad seda nii üldiselt, et kõigil see paika peab.

Saabus siis uus päev ja toimus kokkutulek. Kõik oli super. Ega ma uute inimestega tutavaks ei saanud, sest oli ju vaja tegeleda vanade sõpradega. Pealegi olid kõik võõrad teistest suguharudest.

Jõudes tagasi siis horoskoobi juurde, helistasin täna oma sõpradele ja mis ma teada sain: Kõik olid eelneva päeva sugulastega veetnud. Ei teagi kuidas võtta. Äkki peaks ikkagi horoskoopi uskuma?

Märksõnad: sugulased  horoskoop  kokkutulek  sõbrad  eesti  pärnu  saartsid  pere 

Loe edasi | Loe kommentaare (3)

Profiil

Hathor

Sissekandeid: 3
Punkte: 3770
Kollikood: 175010
Viimati:
 

Arhiiv

Viimati luges