Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Tema kommenteeris

Tema kommenteeris

Pealkiri Märksõnad Postitas Kommentaare Millal
No tere

Ma arvan, et kõik gümnaasiumid pole rasked. Kõik oleneb kooli suurusest ja Sinust endast, ehk kuidas sa suudad õppida. Muidugi, kui tahad kuldmedaliga lõpetada, siis tuleb tõesti väga palju vaeva näha.
Ütleme ausald - kes tahab suureks kasvada? Usun, et mitte keegi! :)
Ma mäletan ka aega, mil oli nuppudega telefonid väga moes. Tehnika areng on "cheesas" kui kiire! Kaasaja probleem ongi nutisõltuvus. Ma ei ole kindel, aga paljudes koolides kindlasti on selline reegel, et kui kell läheb tundi, siis korjatakse telefonid ära. See on päris mõistilk, kuna nii suudedakse paremini ainetunnile keskenduda. Ja nii saab ka häid tulemusi "korjata". Muidugi, kõik tähelepanu koondub telefonile ja nii ongi õppimine nurja läinud. (It's common).
Tahaks väga loota, et see lehekülg siin, ikka säiliks ja oleks väga aktiivne nagu ca 3-5 aastat tagasi. Väga kurb on kuulda ja vaadata, et päevas külastab seda lehte u 12-30 inimest. Vanasti oli neid palju rohkem.

Kokkuvõteks võiks öelda, et kui suureks kasvate, siis elu läheb raskemaks, samuti õppimine. Aga tuleb sellest üle olla, muidu ongi tõesti nii, et kõik sinu õppimisega seotud unistused purunevad. Igal ajal saab edasi õppida, kaasajal on ju kõik käe-jala ulatuses. So what's the problem? :)
Siiski olen Teiega nõus, et elu läheb VÄGA K I I R E S T I! :) Pole parata, kahjuks.
Kool järjejutt nutisõltuvus lovekata 3
Lihtsalt tekst

Olen Kikzu ja SandaRuthiga samal meelel.
Olen nõus sellega, et keegi ei taha suureks kasvada. Ka mina kasvan suureks. Nüüd tulebki valik ära teha - see kõige raskem osa, kuhu edasi minna. Jah, see on tõesti väga raske otsus. Kuigi mul on suhteliselt kindel plaan paika pandud, mis teeb minujaoks asja lihtsamaks. :)
Õppida tasub seda, mis sulle endale V Ä G A meeldib, siiski ei tasuks ka teiste sõnu kuulata, kuna nemad ei tea ju täpselt, mis sinu "sisetunne" ütleb.
Ka seda ei tea keegi, mis elu tuua võib. Eks kõikidel ole keeruline koole ja õppimist valida ja oma elu elada.

Edu, jõudu ja jaksu sulle! :)
Kool suureks kasvamine elu lovekata 2
Juhtusin korraks siia

Lisaks veel ka seda, et uuem generatsioon on tõesti koguaeg netis. Ütleme ausald, internet on kõik ära rikkunud, kuna päevast-päeva netis olemine ja nutiseadmete vaatamine seab ohtu kõik. Nagu igapäeva elus teame, et tänu netis istumiseks, on tekkinud palju avariisid: süüdi on muidugi internet. Noored kaotavad reaalsustaju, ja nii satutakse ohtu — lõppeb isegi noore surmaga. Minu arust tänapäeval ei vaadata või ei mõelda iseendale. Võiks seda siiski teha.

Mina olen ka nutiseadmetes, aga vähe, sest elus on palju rohkem teha, kui facebooki'is istuda. Elu vajab elamist — nagu ma koguaeg olen öelnud.
Samas siin Mk'is käin ka tihti, vb varsti enam kahjuks mitte nii tihti. Kuna juunis on mul 3 eksamit, ja need vajavad ära tegemist. Siiski ma püüan siin olla, tahan, et ka vanad olijad sedasi teevad.

(Ohh, natuke ametlikku kirja ka ~c:)
Mk väljasurnud tänapäeva generatsioon kahju lovekata 3
Juhtusin korraks siia

Tänapäeval pannakse rohkem nn "uutele tulijatele" rõhku — ehk siis uued veebileheküljed. Muidugi, uued interneti leheküljed lausa kutsuvad uudistama, uskuge või ei, aga paljud langevad selle ohvriks. Päris õudne on vaadata, kui vanad ja põnevad lehed "hääbuvad". Kuigi samas olen Sinuga nõus, et Xboxid ja PS'id vallutavad kõik ära — isegi tõesõna veebileheküljed. Olen ise olnud siin 'since 2013', ja õudsalt tahan siin edasi olla; teate miks? Sest siin on mu head sõbrad, mis siis, et pole veel kohtunud. Minu meelest see ongi selle lehekülje juures väga oluline, et saab sõpru leida.

Minu soe soovitus on teile:
Külastage seda lehekülge kindlasti!!!
Mk väljasurnud tänapäeva generatsioon kahju lovekata 3
Best fails :D

:D
lovekata 2
Pane fraasid kokku ! ;)

Ma mängisin kaarte oma õega, sest mulle pakuti raha!
Wow, i didin't know that, so far :O Päris hea!
fraas lovekata 240
Mänguka Limps?

Aaa ss aitäh!
lovekata 10
Mänguka Limps?

kiskja12:oky aitäh!
Kas limpsid olid päriselt siis olemas? Ma arvasin et ei olnud!
Aga mis tähendab see siis:edatabelite all (kõige all) on kirjas nii:
Parimad farmerid mis see tähendab?! Sry ei saa aru mitte midagi! :)
lovekata 10
Mänguka Limps?

MIs asja äkki selaetaksite mulle mis asi on MK- Limonaad? Või mis asja täühendab Arbuus? :( Urr ei saa aru ma mitte midagi :s seletaksite? :P
lovekata 10
Limonaadide sildid on siin näha

What?Kas see on nagu reaalselt olmas w? :)
Ma küll arvasin ,et pole päris v ma ka ei tea mhm..!
Mängukoopa limonaad limonaad lovekata 34
Pildid loomadest.

appi kui nummid.
loomad lovekata 8