Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Tema kommenteeris

Tema kommenteeris

Pealkiri Märksõnad Postitas Kommentaare Millal
Loomad ei ole mänguasjad!

Copyda on ka võimalik, ma luban seda, aga ainult siis kui mainite ka seda , et mina selle kirjutasin. Palun levitage seda! Ma tõesti palun.
loomas pole mänguasjad loomad pole mänguasjad loom ei ole mänguasi OkeiOlen 2
Mida mingi suudlus tähendab!!!!

Viimane on erihea ikka xd
OkeiOlen 5
Hetsid

aoryy ma ei tee enam neid
Hetsid OkeiOlen 5
Kas see on suvi või??

Jah aga mõni päev on ilus kah ja ega suvipole veel õieti alanudki. Suvi algab kalendri järgi ikka 21 juuni.
Viha.Suvi OkeiOlen 2
see va silmaklapivärk, mille kohta aina küssad

Joosu läks läbi paksu metsa ja üle sügava mere. Kui ta oli peaaegu Valgetatras kuulis ta karjatust. See kostus mõni meeter eemalt Valgetatra kuningalossist. Lossi oli tunginud sealne kuulus pätt Karromoo. Karromoo tahtis pprintsessi varastada ja siis tema eest palju maisi saada. Karromoo lemmiktoit oli nimelt mais ja seda kasvas vaid kaugel kuninga salakambris. Karromoo oli printsessi kinni võtnud ja tahtis teda nüüd vangi viia. Joosu läks ruttu lossi ja võitles kurja päti Karromooga. Karromoo andis lõpuks alla, sest vapper Joosu oli ka võitluskunsti meister. Nii päästiski Joosu printsessi ja andis Karromoo polit.seisse üles. Kuna Valgetatras on kõigil kuulsatel kaitsjatel silmaklapp sai ka vapper Joosu silmaklapi. Nüüd on Joosul silmaklapp ja mälestuste meenutamiseks ongi Joosu silmaklappi säilitanud.
Joosu silmaklapp piraadid OkeiOlen 555
see va silmaklapivärk, mille kohta aina küssad

Jossius Joosu XIII on sinisilmne kaunitar kes elab kaugel Ida-Mängukoopas. Ida-Mängukoobas on aga teatavasti kõle paik kus on ellujäänud vaid mõned teravad taimeliigid mis kannatavad külma. Jossius Joosu XIII hüüdnimeks oli vapper Joosu, sest vapper Joosu oli päästnud Valgetatra kuningriigi printsessi. Valgetatra kuningriik on nüüd juba amuu aega tagasi kadunud, kuid printsessi oli Joosu pästnud täpselt 100 aastat ja 3 kuud tagasi. Kaugel, väga kaugel Mängukoopast väljas on Välistatra ja Välismängukoopa vahe. Välistatra kõrval ongi Valgetatra, sinna läkski Joosu.Põhjuseks oli see ,et Joosu pidi minema uue kanga järele et teha endale uus kleit. See kangas kasvas Valgetatras suure puus otsas ja seda leidus ainult seal......
Joosu silmaklapp piraadid OkeiOlen 555
Muusikakool

Ei tea mul jälle kirjavead.
muusikakool OkeiOlen 7
see va silmaklapivärk, mille kohta aina küssad

Jossius Joosu XIII on disainiImperaator ja peab proovima erinevaid stiile,kuid ühel päeval kui ta pidi proovima emo stiili ja pidi end needistama läks üks neet mis pidi hästi silma lähedale minema talle silma.Oii kui valus see oli!Joosu silm läks paiste ja hakkas kipitama ja on nüüd väga verine ja kole.Mis siis Joosu tegi?Ta läks lähedamaisse poodi ja ostis silmaklapi ning pani selle pähe.Nüüd on ta silm küll terve aga talle hakkas see niivõrd meeldima et ei raatsinud seda enam ära võtta.

tean et apsurd aga mis teha
Joosu silmaklapp piraadid OkeiOlen 555
Muusikakool

Nüüd jälle on :o Boorning
muusikakool OkeiOlen 7
Muusikakool

aaaaa mul õnneks kolmapäev ei ole XD
muusikakool OkeiOlen 7
Järjekas vol 1.

Ehh....ma ei tea eriti ei tegele
järjekas OkeiOlen 2
niisama

nooh ma tean seda mul on see kodus ma vaatasin kas keegi taipab ära ja parandab
OkeiOlen 2
Tere!

suvat
Tere OkeiOlen 3