Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Noorte jalka

postitas: -FootBall- - 28.12.2007, , loetud: 1073x

Kalevi Spordihallis peetaval Eesti Jalgpalli Liidu Aastalõputurniiril võidutses C2 vanuseklassi turniiril Balbiino karikatele FC Levadia, kes alistas finaalis Pärnu JK tulemusega 1:0.

C2–klassi turniir Balbiino karikale
(1994. aastal sündinud – 1996. aastal sündinud)
Mänguaeg 1 x 12 minutit

A: SK Legion M, FC Levadia III, Valga FC Warrior, Võhma Gümnaasium
B: Pärnu JK , SK 10 Premium, SK Legion VV, Tallinna FC Levadia II
C: Tallinna FC Levadia I, Operi JK, FC TVMK , Tallinna FC Flora
Viljandi JK Tulevik, JK Kotkad, Paide FC Flora, Põlva FC Lootos

08:00 A SK Legion M - FC Levadia III 3:0
08:15 B Tallinna FC Levadia II - SK Legion VV 0:0
08:30 C Tallinna FC Flora - FC TVMK 1:0
08:45 D JK Kotkad - Paide FC Flora 4:0
09:00 A SK Legion M - Võhma Gümnaasium 3:0
09:15 B Pärnu JK - Tallinna FC Levadia II 3:1
09:30 C Tallinna FC Levadia I - Tallinna FC Flora 1:0
09:45 A FC Levadia III - Võhma Gümnaasium 0:2
10:00 B SK Legion VV - Pärnu JK 1:2
10:15 C FC TVMK - Tallinna FC Levadia I 1:0
10:30 D Viljandi JK Tulevik - JK Kotkad 0:1
10:45 D FC Lootos - Paide FC Flora 0:3
11:00 A FC Levadia III - Valga FC Warrior 1:1
11:15 B SK 10 Premium - SK Legion VV 1:0
11:30 C Operi JK - FC TVMK 0:0
11:45 D Paide FC Flora - Viljandi JK Tulevik 2:6
12:00 D JK Kotkad - FC Lootos 3:0
12:15 A Valga FC Warrior - SK Legion M 2:1
12:30 B SK 10 Premium - Tallinna FC Levadia II 1:1
12:45 C Operi JK - Tallinna FC Flora 0:3
13:00 A Võhma Gümnaasium - Valga FC Warrior 1:3
13:15 B Pärnu JK - SK 10 Premium 5:1
13:30 C Tallinna FC Levadia I - Operi JK 3:1
13:45 D Viljandi JK Tulevik - FC Lootos 3:1

Paremusjärjestus alagruppides:

A: 1. Valga FC Warrior 7p, 2. Legion M 6p, 3. Võhma Gümn. 3p, 4. FC Levadia III 1p

B: 1. Pärnu JK 9p, 2. SK 10 Premium 4p, 3. FC Levadia II 2p, 4. Legion W 1p

C: 1. FC Levadia I 6p, 2. Tallinna FC Flora 6p, 3. FC TVMK 4p, 4. Operi JK 1p

1. JK Kotkad 9p, 2. Viljandi JK Tulevik 6p, 3. Paide FC Flora 3p, 4. Põlva FC Lootos 0p

Kohamängud:

14:00 A1 Valga FC Warrior - C1 Tallinna FC Levadia I 0:2
14:15 B1 Pärnu JK - D1 JK Kotkad 2:0
14:30 III - IV koha mäng JK Kotkad - Valga FC Warrior 4:0
14:45 FINAAL Tallinna FC Levadia I - Pärnu JK 1:0

1. koht Tallinna FC Levadia I: Henri Valma, Lauri Valma, Oliver Heliste, Nikita Koger, Oscar Carl Reimann, Rasmus Pappo, Mikk Jürisson, Kenet Vuks

2. koht Parnu JK: Hans Naano, Robert Kirss, Gerth Kaas, Tauno Tekko, Endrik Eberg, Silver Metsanurm, Joosep Sarapuu, Anton Issakov, Albert Anissimov, Ralf- Sander Rebane, Karl -Martin Vasiljev

3. koht JK Kotkad: Silver Saluste, Rasmus Varvik, Mart Jõesaar, Andreas Bachmann, Kristjan Tuul, Stefan Kuld, Rasmus Värk, Kaarel Treubladt, Jörgen Roosaar, Ayrton Iknojan, Andre Arus, Mihkel Karlson, Toomas Oosalu

Parim väravalööja: Anton Issakov (Pärnu JK)
Parim väravavaht: Henri Valma (Tallinna FC Levadia I)
Parim mängija: Oliver Heliste (Tallinna FC Levadia I)

Kõik väravalööjad:
5 Anton Issakov, PJK
4 Gleb Šalavin, SK Legion M
4 Stefan Kuld, JK Kotkad
4 Andre Arus, JK Kotkad
4 Nikita Koger, Tallinna FC Levadia I
3 Karel Seire, Paide FC Flora
3 Karel Kübar, Viljandi JK Tulevik
3 Mark Ivanov, Valga FC Warrior
3 Robert Taar, Viljandi JK Tulevik
3 Robert Kirss, PJK
3 Andreas Bachmann, JK Kotkad
2 Karla Oder, Võhma Gümnaasium
2 Elar Luht, Paide FC Flora
2 Dmitri Koltšov, SK Legion M
2 Maksim Sevtšenko, Valga FC Warrior
2 Erkki Kubber, Tallinna FC Flora
2 Henri Tamvere, SK 10 Premium
2 Mikk Jürisson, Tallinna FC Levadia I
1 Maksim Gussev, SK Legion M
1 Dan Tõnus, Tallinna FC Flora
1 Ralf Sander Rebane, PJK
1 Uku Haasma, Tallinna FC Levadia II
1 Endrik Eberg, PJK
1 Igor Aleksandrev, SK Legion VV
1 Bogdan Vaštšuk ,Tallina FC TVMK
1 Heiki Rein Kiisler ,Tallinna FC Levadia III
1 Chris Lepp Viljandi, JK Tulevik
1 Raul Potter Viljandi, JK Tulevik
1 Rasmus Värk, JK Kotkad
1 Karl Koppel, SK 10 Premium
1 Allan Juhani, Tallinna FC Levadia II
1 Tauri Juhanson, Tallinna FC Flora
1 Sten Maasalu, Võhma Gümnaasium
1 Evgeni Botarov, Valga FC Warrior
1 Joosep Sarapuu, PJK
1 Oiver Heliste, Tallinna FC Levadia I
1 Kenet Vuks, Tallinna FC Levadia I
1 Oscar Carl Reimann, Tallinna FC Levadia I
1 Andre Kukk, Põlva FC Lootos
1 Gerdo Juhkam, Viljandi JK Tulevik

Märksõnad: jalka  noored 

Kommentaarid (2)

Profiil

Flint

Sissekandeid: 3
Punkte: 10304
Kollikood: 277881
Viimati:
 

Tema märksõnad

Viimati luges