Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

tere jälle

postitas: Maxella - 12.04.2020, , loetud: 484x

Heihoo, mina jälle siin koopas ringi luusimas.
Ega mul täna midagi eriti tarka polegi öelda ning ei tunne ka erilist vajadust selle jaoks. Lasen lihtsalt kirjasulel veereda ja vaatan, mis välja kukub.
Leian, et just praegusel ajal on nii lihtne ära pöörata. Arvestades seda, et kusagil majast väljas käia ei tohi, ma ja ilmselt ka teie veedame jube palju aega arvuti taga ning minu puhul annab olukorrale veel hea nüansi juurde fakt, et ma ei ole kuskil 3 nädalat saanud trumme harjutada, kuna kõik minu harjutuskohad on, kas suletud või lihtsalt ei riskiks sinna minna. Trummid on minu jaoks alati olnud kujundlikult öeldes kui päästerõngas. Alati, kui elu hakkab mingit vingerpussi mängima - tuleb harjutada. On igav? Harjutada! Muidugi see alati ei toimi, kuid enamus juhtudel toimib. Muusika pidi üldse väga teraapiline olema paljude inimeste jaoks.
Tegelikult on mul kõik täitsa okei. Töö hoiab mu pea selgena. Praeguses olukorras siiski koolitöö... oeh.
Jubedalt tahaks praegu mingisugust töökohta kuskil kohvikus. See on väga veider, kuid tegelikult on see alati mul väiksest viisi unistus olnud kohvikus töödata. Master'tada kohvikunst ja üldse sellises mõnusas keskkonnas viibida terve päeva. Muidugi ma tean, et kõik see kõlab liiga roosilisena. Reaalsus on tihti kui valus hoop näkku, kuid ausalt, miks ma nii agar töötama olen oleks: 1.) Inimesed - oh, kuidas tahaks uute inimestega kohtuda, appi! Ja 2.) Raha - duh.
Mainiks ka tegelikult ära, kuna kõik ei ole sellega kursis: Ma olen 16 ning ei ela Tallinnas, kuid üpris selle külje all ning selle pärast ongi ka raskusi töö leidmisega.
Kuid, kui kellelgil on mulle soovitusi või niisama arvamusi selle teema kohta, võib ka jätta komentaaridesse. Olen väga huvitatud.
Ma küll ei oodanud, et see sissekanne nüüd kujuneks tööotsimise kuulutuseks. See ei olegi tegelt. Lihtsalt minu hetkelised mõtted üles kirjutatud.

A ja btw ma pole koopast veel täiesti offline - käin korra või paar korda kuus ikka seega, kes tahab, võib ikka ühendust hoida, kuid päris pikkasid romaane küll ei viitsi vahetama hakata kirjakastis.

Armastusega..

Märksõnad: töö  hullumeelsus 

Kommentaarid (2)

Deadpool (19.04.2020 11:20)
Praegusel ajal ongi eriti raske tööd leida. Eriolukorra tõttu on paljud koondatud, niisama ajutiselt tööta või otsivad lisatööd. Ma olen ise juba oktoobrist töötu ja tööotsinguil... Oleks peaagu saanud tööle, aga siis öeldi, et hetkel maailmas toimuva pärast siiski otsustati praegu uusi inimesi mitte juurde võtta.
Maxella (19.04.2020 15:00)
ha, ma juba eelmisest suvest töötu

Profiil

Maxella

Sissekandeid: 3
Punkte: 18404
Kollikood: 501852
Viimati:
 

Tema märksõnad

Viimati luges