Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

busy bee

postitas: Maxella - 28.11.2019, , loetud: 471x

Ma olen teinud ühe tähelepaneku nende paari aasta jooksul, mis ma olen siin planeedil veetnud.
Mulle paistab, et mida kiirema elutempoga inimene on, seda õnnelikum ta 'paistab' olevat. Mida ma selle all püüan öelda on see, et ma olen märganud nii enda kui ka mitme oma tuttava juures, et tavaliselt nendel perioodidel aastas, mis neil on kõige töörohkemad, kõige tormakamad - nad on (ka mina) ka kõige elurõõmsamad.
Tegelikult selle kohta on ka tehtud paar uuringut, kuid millegi pärast pole need eriti populaarsust kogunud. Uuringus oli kirjas praktiliselt sarnane jutt, mis ees poolgi. Pean küll sellepärast vabandama, et ma ei leidnud siia vajalikke linke juurde.
Tead mis veel võib su kehas endorfiinide tootmistaset tõsta?
Treening ja muusika - muusika tegemine, kuulamine, sellest mõtlemine jne.

Tahtsin lihtsalt siia jätta sellise väikse killukese informatsiooni nendele, kes võibolla kannatavad sügismasenduse/depresiooni all, ning otsivad võimalusi olukorra parandamiseks.
Seega, mine tööle, hakka jooksmas käima, kuula muusikat, tee mis iganes tahad.

Märksõnad: töö  muusika  trenn 

Kommentaarid (2)

alliteratsioon (03.12.2019 17:26)
kindlasti mõõdukas aktiivsus peletab depressiooni, aga väide, et mida kiirem elustiil, seda õnnelikum ta on, ei päde üldse. pane orav rattasse jooksma ja mõni aeg talle võib-olla isegi meeldib, aga väsib kindlasti ära mingi aja pärast ja tahab puhkust. nii et jah, suund on jutul õige muidugi, aga tuleks parandada, et mida enam on inimese elu täidetud talle rahuldust pakkuvate tegevustega, seda õnnelikum ta on. mingil nüril tööl käimine nüüd küll paljusid õnnelikuks ei tee ja spordiga ei tasu ka üle pingutada. nii et jah, mõõdukus on see kuldvõtmeke hea elu mõtestamisel.
Maxella (03.12.2019 17:57)
Ja muidugi ikka, ega ma mõelnudki et k o g u a e g peab tegema sporti või et koguaeg peab töötama ja muusikat kuulama
Aeg iseendale on tohutult oluline, olla lihtsalt vahepeal üksi enda mõtetega ja lasta oma ajul puhata, kuid ka seda mõõdukalt. Kõike mõõdukalt. Muidugi. Lihtsalt selles sissekandes ma tahan seda väga tugevalt rõhutada, kui tähtis on lihtsalt mitte istuma jääda. Aju vajab koormust et normaalselt funktsioneerida.

Profiil

Maxella

Sissekandeid: 3
Punkte: 18414
Kollikood: 501852
Viimati:
 

Tema märksõnad

Viimati luges