Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

kooli mõtted

postitas: Maxella - 07.09.2019, , loetud: 707x

Esimene nädal... huh.
Appi esimene nädal on olnud nii raske. Selle ühe nädala jooksul ma sain esimest korda oma elus tunda ikkagi tõelist väsimust, sellist väsimust et sa tõused hommikul ülesse ja sa oled juba väsinud. Selle nädala jooksul ma kogesin palavikku ( mitte et ma seda poleks varem kogenud ) ja kogesin ka tõelist üksindust, üksindust kus sa tunned et su ümber pole enam kedagi, kes üldse hooliks sinu seal olekust.
Aga ma elan veel.
Mis mu jutu point on, ongi see et ükskõik kui raskeks, väsitavaks ja stressi rohkeks ka ajad ei läheks -- sa elad selle üle. Tuleb uus päev, uued võimalused. Kool või isegi see nõme töökoht, kus sa töötad, ei kesta igavesti.. miski ei kesta.
Seega anna endale veel võimalusi, võimalusi elust ja sellest päevast rõõmu tunda. Lihtsalt selle pärast, et tänane päev sakkis ei tähendaks, et homne peaks sakkima.

Märksõnad: kool  motivatsioon 

Kommentaarid (2)

TupsuNunnu (21.09.2019 17:53)
Hey, see on jumalast õige suhtumine. Tegelikult kui aus olla, ss peale selle postituse lugemist olin esimene kord täna kui ma naeratasin. Ei, see oli esimene kord kui ma täna südamest naeratasin. Aitäh . Eks see kool ole raske jh. Eriti põhikool aga ega see kutsekas ka mingi meelakkumine ple. Hehe, aga mis mu jutu point on, on see, et täiega äge, et keegi siin veel tegutseb ja et tänapäeval veel mõni positiivselt mõtlev noor ka eksisteerib.
Maxella (21.09.2019 23:32)
ai kuule, nüüd tegid minu päeva ka kohe nii ilusaks, tänud heade sõnade eest

Profiil

Maxella

Sissekandeid: 3
Punkte: 17230
Kollikood: 501852
Viimati:
 

Tema märksõnad

Viimati luges