Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

No tere

postitas: n66p - 15.05.2018, , loetud: 1222x

Teate. Ma ei pea end küll mingiks vanaks ja targaks inimeseks veel, kuid ärge tahke kunagi suureks kasvada. See on täiesti masendav. Gümnaasium on raske. Eriti kui kulla peale välja lähed, aga eks see on mu enda probleem. Aega napib kuidagi, eeldan et asi on kerges nutisõltuvuses. Ma mäletan veel kui palju aega oli mul siis kui mul oli nuppudega telefon. Aegajalt siiski satun ka siia ja kirjutan edasi ka oma järjejutte. Mulle endale meeldib I don't know what this is järjejutte kirjutada. Aga jah läheb vaatab veel kontrolltööks nüüd asjad üle.

Märksõnad: Kool  järjejutt  nutisõltuvus 

Kommentaarid (3)

Kikzu (23.05.2018 17:37)
True. Aga eks see gümnaasiumi aeg möödub ruttu.
n66p (29.05.2018 01:30)
Tõsi tõsi. Elu lähebki kuidagi liiga kähku
lovekata (14.06.2018 14:44)
Ma arvan, et kõik gümnaasiumid pole rasked. Kõik oleneb kooli suurusest ja Sinust endast, ehk kuidas sa suudad õppida. Muidugi, kui tahad kuldmedaliga lõpetada, siis tuleb tõesti väga palju vaeva näha.
Ütleme ausald - kes tahab suureks kasvada? Usun, et mitte keegi!
Ma mäletan ka aega, mil oli nuppudega telefonid väga moes. Tehnika areng on "cheesas" kui kiire! Kaasaja probleem ongi nutisõltuvus. Ma ei ole kindel, aga paljudes koolides kindlasti on selline reegel, et kui kell läheb tundi, siis korjatakse telefonid ära. See on päris mõistilk, kuna nii suudedakse paremini ainetunnile keskenduda. Ja nii saab ka häid tulemusi "korjata". Muidugi, kõik tähelepanu koondub telefonile ja nii ongi õppimine nurja läinud. (It's common).
Tahaks väga loota, et see lehekülg siin, ikka säiliks ja oleks väga aktiivne nagu ca 3-5 aastat tagasi. Väga kurb on kuulda ja vaadata, et päevas külastab seda lehte u 12-30 inimest. Vanasti oli neid palju rohkem.

Kokkuvõteks võiks öelda, et kui suureks kasvate, siis elu läheb raskemaks, samuti õppimine. Aga tuleb sellest üle olla, muidu ongi tõesti nii, et kõik sinu õppimisega seotud unistused purunevad. Igal ajal saab edasi õppida, kaasajal on ju kõik käe-jala ulatuses. So what's the problem?
Siiski olen Teiega nõus, et elu läheb VÄGA K I I R E S T I! Pole parata, kahjuks.

Profiil

n66p

Sissekandeid: 3
Punkte: 1702
Kollikood: 480425
Viimati:
 

Tema märksõnad

Viimati luges