Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Juhtusin korraks siia

postitas: kiisu123 - 31.03.2018, , loetud: 1097x

Ha!
Vot see on huvitav. Mõtlesin siin siis, et pole ammu Mängukasse sattunud, noh, nii umbes aasta aega äkki? Ma lihtsalt ei usu oma silmi- mis siin juhtunud on? Kõik on lihtsalt nii välja surnud. Täitsa kahju kohe. Ma ei tea, mis värk on, selles mõttes, et ega ma ju tegelt pole Mängukaga koos olnud sellest ajast, kui see loodi, aga ikkagi siia tulles on selline mõnus nostalgiline tunne. Kõik on nii lihtne, kodune, sõbrlik. Miks kõik ikkagi siit ära lähevad. Nojah, ega ma ju ise ka kuulun nende hulka, poolenisti. Mitte selle pärast, et olen suureks kasvanud, pigem on asi koolis. Samuti on tänapäeva uuem generatsioon rikutud- vahivad ainult netis. Võiks siis keegi neist ka Mängukasse sattuda. Kujutge siis ette, kui äge see oleks -kõik lapsed on õhinas arvutisse mineku pärast- nüüd ruttu ruttu mängukasse! Kahjuks on aga kõik need Playstationid ja Xboxid või mis iganes asjad MKlt selle võimaluse ära võtnud.
Kuid sellegipoolest - KEEP GOING MÄNGUKOOBAS! ❤❤❤

Märksõnad: Mk  väljasurnud  tänapäeva generatsioon  kahju 

Kommentaarid (3)

lovekata (03.04.2018 13:59)
Tänapäeval pannakse rohkem nn "uutele tulijatele" rõhku — ehk siis uued veebileheküljed. Muidugi, uued interneti leheküljed lausa kutsuvad uudistama, uskuge või ei, aga paljud langevad selle ohvriks. Päris õudne on vaadata, kui vanad ja põnevad lehed "hääbuvad". Kuigi samas olen Sinuga nõus, et Xboxid ja PS'id vallutavad kõik ära — isegi tõesõna veebileheküljed. Olen ise olnud siin 'since 2013', ja õudsalt tahan siin edasi olla; teate miks? Sest siin on mu head sõbrad, mis siis, et pole veel kohtunud. Minu meelest see ongi selle lehekülje juures väga oluline, et saab sõpru leida.

Minu soe soovitus on teile:
Külastage seda lehekülge kindlasti!!!
kiisu123 (03.04.2018 21:25)
Jap, see on täpselt see, mida ma mõtlesin. Said õigesti aru ja olen sinuga täiesti nõus.
lovekata (04.04.2018 07:14)
Lisaks veel ka seda, et uuem generatsioon on tõesti koguaeg netis. Ütleme ausald, internet on kõik ära rikkunud, kuna päevast-päeva netis olemine ja nutiseadmete vaatamine seab ohtu kõik. Nagu igapäeva elus teame, et tänu netis istumiseks, on tekkinud palju avariisid: süüdi on muidugi internet. Noored kaotavad reaalsustaju, ja nii satutakse ohtu — lõppeb isegi noore surmaga. Minu arust tänapäeval ei vaadata või ei mõelda iseendale. Võiks seda siiski teha.

Mina olen ka nutiseadmetes, aga vähe, sest elus on palju rohkem teha, kui facebooki'is istuda. Elu vajab elamist — nagu ma koguaeg olen öelnud.
Samas siin Mk'is käin ka tihti, vb varsti enam kahjuks mitte nii tihti. Kuna juunis on mul 3 eksamit, ja need vajavad ära tegemist. Siiski ma püüan siin olla, tahan, et ka vanad olijad sedasi teevad.

(Ohh, natuke ametlikku kirja ka ~c

Profiil

kiisu123

Sissekandeid: 1
Punkte: 1544
Kollikood: 498686
Viimati:
 

Arhiiv

Tema märksõnad

Viimati luges