Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Uus ALGUS

postitas: Chatless - 16.01.2017, , loetud: 981x

On aasta möödas lõplikust otsusest, mis muutis mu elu.

Ma otsustasin järgida Jeesust.

Oli Oleviste talvelaager... Ja ma olin omadega nii metsas kusagil. Ma arvasin et ma olen lõksus, ma pole mittekeegi, Jumal mind ei armasta, keegi mind ei armasta. Olin igavesti rahulolematu, maailm oli jama jne. Siis aga kutsuti talvelaagrisse. Jumala PÜHA VAIM lihtsalt tegutses seal täiega.

Okei natuke ma siis selgitan veel.

Ühe sõbra kaudu sattusin tiimi, nii ma teenisin kaasas tiimis - aitasin kohvikus snäkke müüa, köögis toite valmistada, siis spontaanselt ka ülistusbändis klaviatuuril ning lisaks ka helitiimis, kus ma avastasin endas tehnikalembelise külje, mida ma eales ei arvanud et mul on. Kui mul oli mure südamel, siis minuga koos palvetati. Kui olin raskes olukorras, siis mind lohutati. Ma polnud üksi. Ma tundsin, kuidas Jumala PÜHA VAIM lihtsalt tegutses seal täiega. Ma võtsin aega isiklikult, et palvetada ja olla Jumalaga ja ta lihtsalt täitis mind. Rõõmuga. Armastusega. Ei olnud kedagi muud - olin mina, Jumal ja Jeesuse ohver, mis päästis mu igavesest surmast. Vau.

Ja inimesed!!!!! Appii!!!. Amazing inimesed lihtsalt... Ma unustasin oma hambaharja koju nh, ja noortejuht KOHE ütles et Ära muretse, me homme ostame sulle! Ma nagu Whaaaat? NII väike ja mõttetu asi, nad isegi ei tea mind. Ja ma lähen neile korda?? Kas inimesed võivad tõesti niii head olla? Ja ma ausalt ei tundnud nimepidi pea kedagi sealt. Ja NÜÜD . . . Nad on mu perekond. Mu PEREKOND. Ma a r m a s t a n neid iinimesi niiii väga lihtsalt, ma ei tea toredamaid sõpru kui nemad.

Ja mu elu?

See pole enam mõttetu.
Mu elu on armastust täis. Mu elu on toredaid inimesi täis. Ma pole enam segaduses. Ma olen ise armastaja. Ma tahan teenida inimesi, tahan ise olla parem inimene iga päev. Ja iga päev olen tänulik selle laagri eest, kus mu elu muutus igaveseks. Oh man, how good it feels to be good!

Laulan oma südames iga päev selle armu pärast, mida Jumal mulle on andnud. Oh küll on mu elu üks lillepidu ja pillerkaar! Oh, tule sina ka ja võtke Jeesus oma ellu. See on parim otsus, mida teha võid.

<3 all of you

Märksõnad: laager  Jumal  Jeesus  tõde  tee  ja  elu 

Kommentaarid (1)

Stonesparrow (17.01.2017 14:37)
Ma ütlen ausalt, et mul on hea meel selle üle, et sa leidsid ennast läbi religiooni. Teretulemast jumalausklike sekka

Profiil

Chatless

Sissekandeid: 22
Punkte: 41108
Kollikood: 224071
Viimati:
 

Arhiiv

Viimati luges