Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

varjatud 4.osa

postitas: poffy - 18.04.2016, , loetud: 809x

järgmisel päeval nägin Chrisi ja oleksin, ütlen ausõna talle otse sülle joosta tahtnud, kuid sel hetkel nägin seal oma ema, kes andis mingi koti sees midag. Läksin Chrisi ja ema juurde, et arupärida mis siin täpsemalt toimub. Ema vaid muigas ja astus reipal sammul auto poole. Vaatasin imestunult ema poole ning kui tagasi vaatasin ei olnud Chrisi kusagil näha. Ma rääkisin juhtunust Miale ja tema suutis mõelda vaid, et mu ema maksab Chrisile, et ta minuga koos oleks. See on ju täielik totrus, eks!? Terve päev olid mu peas erinevad mõtted, miks küll ema kooli ees käis. Kui koju läksin hakkasid mulle asjad vaikselt kohale jõudma. Miks peaks olema tema sugune populaarne poiss minuga koos. Minu keha täitis vaid viha ja kurjus nii Chrisi, kui ka oma enda ema vastu. Ma isegi ei tea kust poolt me emaga sarnased oleme?

Teadsin, et vähemalt Mia on minuga ja tema toetab ja aitab mind. Päeval õppisin ja käisin väljas, oleksin tahtnud ema peale karjuda ja samal ajal arupärida tema inetute tegude kohta. Miks ta oleks pidanud midagi sellist tegema? Õhtul kui ema koju tuli ta vaid vaikis ja küsis kuidas mul koolis läks, et kas Chris siis ka minuga rääkis. Vaatasin ema poole tõreda pilguga ja vastasin, et Chrisist pole ma midagi kuulnud ja, et ma tean rahateemast ja pettusest mida nad minu ümber korraldanud on. Ema paistis närvi minevat ja ütles, et teeb töökõne,mis on väga tähtis. Ma ei tea ühtegi töökõnet, mis oleks niiiii tähtis, et peab õue minema. Kas teie teate? Aga igal juhul oli ema käitumine kahtlane. Kui ta tagasi tuli siis ta rääkis, et ta olevat kogunud klassi raha, mis ta unustas mulle hommikul üle anda ja sellepärast andis ta selle Chrisile, et Chris annaks selle mulle. Ma ei uskunud teda ja ma küsisin miks Chris siis seda raha mulle päeva jooksul ei andnud. Loodsin, et ema jääb vahele ning olin täiesti kindel, et enam ta sellest välja ei vingerda. Kuid ka selleks olid tal omad vabandused. Ta rääkis, et Chrisil hakkas koolis paha ning ta läks juba esimesel tunnil koju, ning nüüd käis ta raha võtmas ja töökõnet tegemas. Selgitus tundus igati klappivat ja isegi loogiline. Minu mured olid nüüd murtud ja teadsin, vähemalt arvasin, et rahaprobleemid on nüüd läinud. Kuid kauaks mu probleemid kadunud ei olnud.

Järgmisel päeval sain teada, et ka Mia on....

Loodan, et teile meeldis vaadake ka kindlasti eelmisi osi ja ka tulevasi osi.
Ütlen kohe ära, et minu elu tegelikult selline ei ole minul on ikka päris sõbrad ja ilus kodu ma teen seda vaid selleks, et teil põnevam oleks.
Kommenteeri alla kas sulle meeldis see ja kas tahaksid, et tuleks ka järgmisi osi!!!
TSAUU!!


Kommentaarid (1)

poffy (18.04.2016 21:26)
Loodan, et meeldis

Profiil

poffy

Sissekandeid: 4
Punkte: 413
Kollikood: 309723
Viimati:
 

Arhiiv

Tema märksõnad

Viimati luges