Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Varjatud 2.osa

postitas: poffy - 15.04.2016, , loetud: 654x

Aahh...Ma pidin peaaegu end hauda matma. See oli kooli kõige imelisem ja ilusaim poiss! Nägin klassipiltide pealt. Kurb tõde on aga see, et mul ei ole mingit võimalust. Koolipäev oli üsna pikk ja väsitav. Päras kooli nägin üht 7.c klassi tüdrukut, kes oli pikali kukkunud ja arvake ära, kes oli selle taga..muidugi poiss kellega hommikul kokku põrkasin. See oli üllatav, kui ka hirmutav. Aitasin tüdruku püsti ja asusime vestlusse. Ta rääkis, et ka tema on äsja siia kooli tulnud ja esimestel päevadel on ka temal raskusi olnud. Koduteel andsime teineteisele oma telefoninumbrid ja seejärel jättsime hüvasti.

Kui koju jõudsin oli tuba külm ja süüa polnud. Üsna kõle oli istuda toas, kus ei olnud ei telekat, kodulooma ega midagi muud, mis on olemas tavalistel peredel. Aga kuna olen elanud nii aastaid siis pole ime, et mul stressi ei ole. Ema jõuab tavaliselt alles kell 9 või 10, sest tal on tööd palju. Mina aga...ah vahet pole ma õpin ja käin jalutamas.

KELL 11....
Ema jõudis koju ja kuulda oli õrnu samme, mis kostsid läbi krigiseva põranda.

HOMMIKUL....
Hommikud nagu nad ikka on ärkad, pesed, sööd, riidesse, koolikott selga ja kooli.

KOOLIS....
Hommikul nägin tüdrukut keda aitasin ma ei jõudnud mainida aga tema nimi on Mia. Ta on tore ja jutukas tüdruk... Ja siis nägi populaarseid, kes kõndisid otse minu suunas. Peagi oli neist üks minu ees...


Kommentaarid (0)

Profiil

poffy

Sissekandeid: 4
Punkte: 413
Kollikood: 309723
Viimati:
 

Arhiiv

Tema märksõnad

Viimati luges