Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Marilyni päevik 1# (Ma olen poppide tüdrukute kambas?!)

postitas: CuteyTwilighty - 02.09.2014, , loetud: 617x

Läksin siis aktusel (ehk 1.septembril) kooli. Istusin korraks Angeelika kõrvale. Teda ei olnud oma kohal, ning ma ei teadnud, et ta istub seal. Istusin just ukse kõrval ning siis tuli sisse Maria.
Tema istus Hanna kõrvale ning ei teinud minust isegi välja. Mina siis istusin oma telos. Varsti tuli ka Mary sisse ning istus Kaisa kõrvale (üks teine tüdruk minu klassist) ja ei öelnud mulle teregi.
Ohkasin ning olin oma telos. Siis tuli Maria minu lauajuurde. "Tsau Marilyn!" ütles ta, kui oli minu lauaees. Pöörasin pilgu talle ning vaatasin teda. "Tere jamnh" sai ta vastuseks. "Kuule..ma mõtlesin, et sina võiksid Inglisekeele tunnis minukõrvale istuda." Olin lihtsalt..O.O näoga. Mõtlesin, et see on mõni nõme Maria trikk ning ütlesin: "Mingi sinu loll nali onju?". Siis tuli Angeelika ja istus mu kõrvale.
Õnneks (minu õnneks) hakkas ta Angeelikaga plärama. Ma ei teinud nendest kahest üldse välja. Siis pööras Maria jälle oma pilgu minupoole ning ütles : "Kuidas siis jääb? Tuled?". Noogutasin.
Maria naeratas mulle ning läks Hanna kõrvale tagasi. Panin oma telo kotti ning märkasin, et Angeelika põrnitseb mind. "Ee..mis sul viga on?" küsisin temapoole vaadates. Ta ütles....


Nii, kommenteerige kas jätkan onya

Märksõnad: Kool 

Kommentaarid (0)

Profiil

CuteyTwilighty

Sissekandeid: 4
Punkte: 336
Kollikood: 499294
Viimati:
 

Tema märksõnad

9  asjad  Igav  Kiusamine  Kool 

Viimati luges