Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Only With You #3

postitas: OneWay - 27.10.2012, , loetud: 452x

Eelmises osas:

Me jalutasime Triinuga vanalinna, kus meid (õigemini teda) ootasid Triinu sõbrannad. Triinu kutsuti kohe kõrvale, ta sõbrannad uurisid miks mina seal olen ning Triinu selgitas neile, et ma olen ta uus sõbranna. Me jalutasime ringi ning läksime ühte vanalinna kohvikusse istuma. Kõik tellisid midagi, kas siis süüa või juua. Mina ei tahtnud midagi tellida, kuna ma olin ennist Joonasega väljas ning me sõime kõhud täis. Triinu arvas, et mul pole raha kaasas, ning tellis siis ise mulle midagi, ilma, et oleks minult midagi küsinud. Me istusime ning nautisime oma sööke,jooke ning veetsime lihtsalt lõbusalt aega. Triinu ja ta sõbrad on tegelikult väga normaalsed isikud, koolis on nad hoopis teistsugused. Kohvik pandi kinni ning igaüks läks oma koju.

Selles osas /b]

Ma jõudsin koju ning läksin magama, kuna homme oli pidu ning ma pidin puhanud olema.
Kätte jõudis hommik. Ma ärkasin, panin riidesse, sõin hommikust, pesin hambad ja korrastasin soengu. Kui olin kõik hommikused toimetused ära teinud läksin ma kassiga jalutama. Kui olin jalutamast tagasi jõudnud oli kell juba nii palju, et ma võisin sättima hakata. Niisiis ma alustasin sättimist, Valisin kõige ilusama kleidi mis mul kapis leidus, panin selle selga. See sobis mulle endiselt suurepäraselt. Igaksjuhuks panin ma veel hommikumatli, et kleiti mitte ära määrida. Tegin meigi, soengu ning oligi valmis. Ma lasin endale peale oma lemmiklõhna. Kõik oli ideaalne ja nii ilus. Keegi kirjutas mulle Facebooki. See oli Joosep.

Joosep: Tsauu!
Mina: Tsau.
Joosep: Oled juba valmis?
Mina: Kle jah, just sain valmis.
Joosep: Ütle oma aadress, me tuleme sulle järgi.
Mina: Mmm.. Okei... Mu aadress on... ( Igaleühele ma muidugi seda ei ütle niiet siia see ka ei jõua )

15 minutit hiljem nad jõudsid mu maja ette. Ma panin jalga oma lemmikkingad ning tormasin trepist alla, kui järsku tuli meelde, et mul oli hommikumantel seljas. Ma võtsin ruttu hommikumantli seljast ning panin selga päris mantli millega väljas käiakse. Kell oli 16:15 Me hakkasime sõitma. Joosep istus algul kõrvalistuja istmel, kuid kui mina istusin tagaistmele tuli ka tema sinna. Terve tee me rääkisime ja naersime ning meil lihtsalt ei saanud jutt otsa. Kui me pärale jõudsime oli kell 16:30 meil oli veel pool tundi aega, me ei läinud kusagile mujale vaid sisenesime hoonesse, kus toimus pidu.

Kell sai 17:00 ning algas kontsert, tund aega möödus ning oli disko aeg. Algul läks ta oma sõprade juurde, mina jäin eraldi. Ma tantsisin ning ei pannud tähelegi kui ta ilmus minu ette ning juba me tantsisimegi koos. Enne disko lõppu oli ta jälle kadunud. Ma ei läinud teda otsima, kuid ma lootsin, et ta tuleb tagasi, kuna ma pidin ikkagi kuidagi koju ka saama. Disko lõppes, ma otsustasin käia väljas ning natuke jalutada. ma olin saanud jalutada vaid paarkümmend meetrit ning ta jalutas mulle oma sõpradega vastu. Alguses jalutas ta teiselpool teed, ma jalutasin silmad maas, kuid ühel hetkel oli ta mu ees ning küsis:
,,Kalli ka saab või?"
Ma vaatasin talle imestunud näoga otsa, kuid siiski kallistasin teda. ta hoidis minust kõvasti kinni ning sosistas mulle kõrva, : Ma ei lase sinust kunagi lahti.
Mul tuli pisar silma. Ta sõbrad sikutasid teda jopest, et ta hakkaks kõndima. Me läksime autosse ning terve tee me ei rääkinud midagi. Me jõudsime mu maja ette ning ma lahkusin. Läksin tuppa pesin meigi maha, panin tuduriided selga ning läksin magama.

[b] Järgmises osas olen ma laagris.

Märksõnad: Armastus  kohtumine  kool 

Kommentaarid (1)

Profiil

OneWay

Sissekandeid: 3
Punkte: 2044
Kollikood: 277076
Viimati:
 

Arhiiv

Tema märksõnad

Viimati luges