Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

palun

postitas: Nipzu - 24.03.2011, , loetud: 462x

palun sind, tule tagasi. sa ei kuule ega näe mind, ma saan aru. aga paluda võin ikkagi. sinuga koos veedetud paar aastat olid minu elu õnnelikuimad. ma annaks oma elust 5 aastat et olla sinuga 5 minutit koos ja näha kas sinuga on kõik korras. see oli armastus esimesest silmapilgust kui ma sind nägin kallis Nipsu. algul ma natuke kartsin sind aga pärast said meist südamesõbrad. sa olid ja oled mu kõige kallim sõber. sa ei oska rääkida, vaid kuulata. su silmad olid alati natuke vesised. sa oled maailma kõige armsam ja sõbralikuim. ma mõtlen sinust päeval ja ööl. oled alati mu südames. ma igatsen sind nii väga mu kallis sõber. sa olid nii ustav, tore ja seiklushimuline. kuni päevani kui sa jäid haigeks. sa jäid kõhnaks ja sul oli nii halb ja raske. ma lootsin nii väga et sa tervened. ma lootsin imedele. ma soovisin olla sinu asemel. ma oleksin teinud KÕIK, et sa saaksid elada. mu hinded hakkasid koolis langema aga ma ei hoolinud sellest. ja ühel päeval see juhtus. et sa enam ei piinleks, pandi sind magama. ma olin suures šokis ja olen siiani. ma igatsen sind nii väga. oleksin ma vaid sinu asemel...
ma teeks kõik et sa saaks taas elada. kõik . kõike teeksin.. aga see ei aita. ma vaatan inimesi kes loomi piinavad ja ma ei suuda.. kuidas nad saavad teha endast väiksemale ja nõrgemale haiget? kuidas nad saavad ... ?
mu kallis Nipsu. ma loodan südamest, et sinuga on kõik korras.
http://www.upload.ee/image/1219696/Untitled.png


Kommentaarid (8)

Nipzu (25.03.2011 09:39)
Aitäh kuldnekasutaja2 : ) Chase - paistab et ei ole
Nipzu (25.03.2011 14:42)
aitäh : )
miisi (25.03.2011 16:02)
Appi kui armsalt kirjutatud tekst! Ma vist ise küll üle ei elaks, kui mu kass ära sureks .

Aga ma väga loodan, et Nipsul läheb hästi seal, kus - ta - iganes - praegu - on. Proovi siis tugev olla ja ära teda mitte kunagi unusta - see on halvim mida sa talle teha saad!
Nipzu (25.03.2011 16:28)
aitäh, ega ma ka eriti seda üle ei elanud
ma loodan ka ja ma ei unusta teda kunagi

Profiil

Nipzu

Sissekandeid: 15
Punkte: 60252
Kollikood: 309943
Viimati:
 

Arhiiv

Viimati luges