Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Langenud Inglid: Hirmuäratav tõde

postitas: RedVampireGirl - 30.12.2010, , loetud: 432x

Eedeni aia loomise ajal saadeti maale inglid, kelle ülesandeks oli Aadamal ja Eeval silm peal hoida. Peagi pöörasid aga osad inglid pilgu väljaspool aiamüüre jäävale maailmale. Nad nägid end Maa tulevaste elanike valitsejatena, kes janunevad võimu ja raha järele.

Nad meelitasid ja veensid Eevat sööma keeltatud vilja, mis avab Eedeni väravad. Jumalad rebisid inglitelt nende suure patu ja kohustuste hülgamise pärast tiivad ning saatsid nad igaveseks Maale.

Langenud inglid on kurjad hinged (või deemonid), keda kirjeldatakse Piiblis inimkehade üle võimuse võtjatena. Langenud inglid rändavad ringi ja otsivad inimkehi, et neid vaevata ja kontrollida. Nad edastavad mõttejõu abil neile mõtteid ja kujutluspilte ning meelitavad inimesi sedasi halba tegema. Kui langenud inglil õnnestub inimene halba pöörata, on nad võimelised inimkehasse sisenema ning selle iseloomu ja tegusid mõjutada.

Ent langenud ingli sisenemine inimkehasse saab toimuda vaid juudi cheshvan'i kuul. Cheshvan, mida teatakse ka "sünge kuuna", on ainus kuu,kus ei toimu juudi pühasid või paaste, ning sellepärast ei peeta seda pühaks kuuks. Uue ja vana kuu vahel tungivad langenud inglid karjakaupa inimkehadesse.

Langenud inglid, kellel on inimolenditega seksuaalsuhe, saavad järeltulija, keda kutsutakse nefilimiks. Nefilimite rass on kuri ja ebaloomulik ning nad pole loodud Maale elama. Kuigi paljud usuvad, et Noa suure üleujutuse eesmärgiks oli puhastada Maa nefilimitest, ei saa me kindlad olla, kas see hübriidrass on tõesti välja surnud, ja kas langenud inglid on või ei ole sellest ajast peale jätkanud inimestega paljunemist. Tundub loogiline, et on, ja see tähendab, et nefilimite rass eksisteerib Maal tõenäoliselt ka tänapäeval.

Märksõnad: langenud inglid  nefilim 

Kommentaarid (0)

Profiil

RedVampireGirl

Sissekandeid: 8
Punkte: 318
Kollikood: 315915
Viimati:
 

Viimati luges