Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Oeh...

postitas: Cuwie - 26.10.2010, , loetud: 575x

Olen juba pikemat aega väsinud olnud. Mängukoopa rahvas on moonutatud ümber märatsevate, kirjaoskamatute ning ülbete noorukitega. Austust väärivad veel need inimesed, kes julgevad erineda ning kes ei ole maha jätnud oma positiivsust. Sügav kummardus Cliodna, must_inglel'i, Hashi, koopajumala, Joosu, SaintMadleleine, kisscatu, apotropaici ning kõigi korralike kollide ees. Tõesti olete püsinud korralikena ning ei ole sulandunud vastikusse kleepuvasse halli massi, kus on igapäevane tegevus slängi kasutamine ning ropendamine.
Foorum on kaotanud oma sära. Hästi palju MÕTETUID teemasi on seal. Jah täpselt, mõtetuid. Kõik põnevad teemad on kuidagi ära vajunud. Samuti ka kõik põnevad Foorumi elukad.
Disainitunnel - MIKS?! ... Ma näen alatasa piltide kirjeldusena ''Nii nõmeeee'', ''mulle ei meeldi see'' või ''eksju kole''. Kui teile see pilt ei meeldi, ärge lisage seda disainitunelisse!! Ütlete ise, et on kole, ja siis pärast halate, et Joosu ei valinud teie töid kollitehasesse. Ma ei taha õel olla, aga tahaks kohe väga rangelt küsida, mis teil viga on?! Tehke korralik töö kõigepealt. Plirts-plärts 10-minutiline töö pääseb VÄGA HARVA kollitehasesse, kui sedagi. Ja kihid, mis PNG!! Joosu on ise öelnud, et õppige PSD ära!! Ja paljude kollide urus on ka õpetus.
Paint programmiga peate veel eriti vaeva nägema. Ma soovitan teil kohe SELLEL MINUTIL muretseda Gimp. Minul isiklikult võttis Gimpi äraõppimiseks aega 10 minutit. Lapates läbi mitmed Maru. ja teiste õpetused, olen loonud täiesti isetüüpi stiili. Miks Te ei võiks nii teha?!
Pastakas. Öhh... Te võiksite foorumist vaadata, kuidas head juttu teha. Ja kui võistlusel on olemas sõnad, mida pead kasutama, siis kasuta neid! Ära ütle autori kommentaaris, et ups sorry ununesid. Jutt kuulub kustutamisele siis!

Ei no ma ei jõua enam... Kunagi kirjutan edasi.

Märksõnad: foorum  pastakas  disainitunnel  noored  släng  roppused 

Kommentaarid (1)

Profiil

Khattentyver

Sissekandeid: 7
Punkte: 14285
Kollikood: 410308
Viimati:
 

Viimati luges