Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Lauljad

postitas: eleriin7 - 06.10.2010, , loetud: 707x

minu lemmik lauljate infod

Emily Osment
Emily Jordan Osment (sündinud 10. märtsil 1992 Los Angeleses) on USA näitleja ning laulja.

Tema tuntumad rollid on Gerti Giggles filmis "Laps spioonide täheladuris" ja Lilly Truscott filmis "Hannah Montana".

Aastal 2010 ilmub tema kui laulja debüütalbum.
-----------------------------
Taylor Swift
Taylor Alison Swift (sündinud 13. detsembril 1989) on Ameerika Ühendriikide popkantri laulja ja filminäitleja.

Tema debüütsingel "Tim McGraw" ilmus 2006. aastal.
Albumid
"Taylor Swift" (2006)
"Fearless" (2008)
"Speak Now" (2010)
[redigeeri] EP'd
"Sounds of the Season: The Taylor Swift Holiday Collection" (2007)
"Beautiful Eyes" (2008)
[redigeeri] Videoalbumid
"CMT Crossroads: Taylor Swift & Def Leppard" (2008)
[redigeeri] Filmograafia
"Jonas Brothers: The 3D Concert Experience" (2009; cameo)
"CSI: Crime Scene Investigation" (2009; Haley Jones episoodis "Turn, Turn, Turn")
"Hannah Montana: The Movie" (2009; tüdruk küünis laulmas, cameo)
"Saturday Night Live" (2009; külalisesineja)
"Valentine's Day" (2010; Felicia)
Välja otsitud andmebaasist "http://et.wikipedia.org/wiki/Taylor_Swift"
-----------------------------------------
Rihanna
Rihanna (sündinud 20. veebruaril 1988) on Barbadoselt pärit rhythm and blues'i ja popartist. Rihanna on välja andnud sellised tuntud hitid nagu "Pon de Replay", "Umbrella" ja "Unfaithful", "SOS", "Disturbia", "Take a bow", "Don't stop the music" ja koos T.I-ga laulu "Live your life". Ta on andnud välja kolm stuudioalbumit.
Lapsepõlv
Robyn Rihanna Fenty sündis Saint Michaelis Barbadosel oma pere vanima lapsena. Tema vanemate nimed on Ronald Fenty, kes on iirlase ja barbadoslase segu, ja Monica Fenty, kes on Guinealanna. Rihannal on kaks nooremat venda Rorrey ja Rajad.

Rihanna käis Charles F. Broome Memorial koolis, põhikoolis Barbadosel ja siis ühes Barbadose tehnilises keskkoolis, Combermere, kus tal oli trio koos oma kahe klassikaaslasega. 2004. aastal krooniti ta Miss Combermere Beauty Pageant´iks ja ta esines Colours of Combermere School Show'l, lauldes Mariah Carey lugu "Hero". 15-aastaselt saavutas Rihanna suure läbimurde, kui üks tema sõpradest tutvustas talle muusikaprodutsent Evan Rogersiy, kes oli puhkusel oma naisega Barbadosel. Rogers, koos oma partneri Carl Sturkeniga, aitasid Rihannal lindistada materjali USAs, mis saadeti erinevatele plaadifirmadele. Üks Rihanna lindistatud materjali koopia saadeti Jay-Zle, kes lõpuks allkirjastas ta oma plaadifirma Def Jam Recordsi alla. Rihanna on öelnud intervjuus, et tema sõber ja endine Island Def Jam plaadifirma artist Fefe Dobson oli keegi kellele ta vaatas alt üles ja keda ta imetles.

[redigeeri] Muusika
[redigeeri] Music of the Sun
Rihanna debüütalbum, Music of the Sun, ilmus 30. august 2005. Esimeseks singliks albumilt oli "Pon de Replay", mis ilmus 11. oktoober 2005 ja jõudis USA-s Billboard Hot 100-s teisele kohale ning Inglismaa Singles Chartis tänu märkimisväärsele edule raadiotes ja saavutas 1. kohti erinevates niche chart-ides. 2007 avaldati, et Rihanna on saavutanud esimese koha "Hot Digital Songs" ja "Dance Radio Airplay" edetabelites, "Pon de Replay (Norty Cotto Remix)" remiksiga saades edetabeli kohaks #1 "Hot Dance Music/Club Play" edetabelis. Loo kirjutas Carl Sturken ja Evan Rogers koos Rihannaga. Olenemata "Pon de Replay" edetabelite edust, hinnati albumit ise 2½ , 5 tähest Rolling Stone ajakirja poolt. Selle väljaandmisest saati, jõudis album top 10 USA-s ja Kanada edetabelites, saavutas album kuldstaatusesse RIAAs, müües 500 000 ühikut ja sellele järgnes plaatinastaatus, müües 2 miljonit ühikut erinevates riikides. Et albumit edasi promoda, astus Rihanna Ameerika pop laulja Gwen Stefani tuuril üles avaesinejana.

Teine singel "If It's Lovin' That You Want" oli märgatavalt vähem edukas kui selle eelkäija, jõudes 36. kohale USA Billboard Hot 100 ja 11. kohale Inglismaal. Kolmas singel "Let Me", ilmus ainult Jaapanis, kus see oli suur hitt, jõudes 8. kohale sealsetes edetabelites.

[redigeeri] A Girl Like Me
2006. aastal osales Rihanna mitmetes toetavates tehingutes, kaasaarvatud Nike ja J.C. Penney. Ta andis oma teise albumi "A Girl like Me" välja aprillis 2006, vähem kui kaheksa kuud hiljem, kui ilmus tema esimene album. Album debüteeris viiendale kohale USA-s ja neljandale Inglismaal. Esimene singel "SOS" kasutati Nike'i toetavas tehingus. Loost sai Rihanna esimene number-üks hitt Billboard Hot 100 edetabelis. Lugu debüteeris esimesele kohale Hot Digital Songs edetabelis. "SOS" jõudis esimesele kohale Austraalias ja teisele kohale Inglismaal. Teine singel "Unfaithful" oli kirjutatud R&B laulja Ne-Yo poolt. Loost sai tema kolmas top kümne hitt USA-s ja Inglismaal. Kolmas singel "We Ride" ei olnud nii edukas, kui eelnevad singlid, ebaõnnestudes jõuda USA. Billboard Hot 100, sellest hoolimata sai loost tema viies singel, mis jõudnud Inglismaa top 20 singli hulka, kus see jõudis 17 kohale aedetabelis ja jõudis esimesele kohale uSA Hot Dance Club Play chartis. Rihanna neljas singel "Break It Off" koos Sean Pauliga, oli juba jõudnud 45 kohale Billboard Hot 100s, põhinedes ainult raadios mängimistele. See anti välja digitaalse allalaadimisena 19. veebruaril 2007, mis parandas loo edetabeli kohta 52 kohalt kümnendale kohale, jõudes lõpuks ikkagi üheksandale kohale.


Rihanna tegi oma näitleja debüüdi filmis "Bring It On: All or Nothing", mis ilmus on 8. august 2006. Ta esines ka Ameerika seebiooperis "All My Children" ühes episoodis ja draamasarjas "Las Vegas".

[redigeeri] Good Girl Gone Bad
Rihanna läks stuudiosse 2007 aasta algul koos Ne-Yo, Stargate, ja Timbaland ühes nendega, et lindistada kolmandat albumit. Album anti välja 5. juuni 2007. Albumil teevad kaasa Jay.Z ja Ne-Yo. Esimene singel "Umbrella" koos Jay-Ziga, anti välja 29. märtsil 2007, jõudis esimesele kohale erinevates riikides, kaasaarvatud USAs. "Umbrella" oli #1 singel Inglismaal oli 10 nädalat järjest. Kõige pikemalt vastu pidanud #1 singel ajast 1994,kui "Wet Wet Wet'i" singel "Love Is All Around" oli edetabelis nii kaua ja kõige kauem vastu pidanud #1 singel naisartistilt, ajst mil Whitney Houston'i "I Will Always Love You", mis oli ka edetabelitipus 10 nädalat aastal 1992. Lugu oli produtseeritud Christopher "Tricky" Stewarti Terius "The-Dream" Nashi poolt. Teine singel "Shut Up and Drive", saadeti raadiojaamadesse 5. juunil. Lugu on siiani jõudnud 15 kohale Billboard Hot 100s. Kolmas singel "Don't Stop The Music" esitleti BET'i 106 & Park'is 20. juuli 2007 ja anti välja ainult Kanadas. Lugu antakse ka välja Inglismaal. Neljas singel "Hate That I Love You" koos Ne-Yoga anti välja 21. august ja on jõudnud praeguseks 9 kohale Billboard Hot 100s, andes Rihannale kuuenda top kümne hitti.

Rihanna töötas koos Timbalandiga kolmel lool albumil. Justin Timberlake oli kaas-kirjutaja ja hoolitses taustahäälte eest laulus "Rehab". Intervjuudes on küsitud, mis tähendab albumi tiitel. Albumi tiitel peegeldab erinevusi vana ja uue Rihanna vahel. "Paha tähendab lahedat, paha tähendab kartust, paha tähendab suhtumist, paha tähendab närvilisust. See album on kindlasti suurt kujutust, kes ma olen praegu ja kus ma olen oma karjääris", ütleb Rihanna. Seitse nädalat peale seda, kui album välja anti, on album saanud kuldstaatuse USAs ja plaatinastaatuse United World Albums Chartis.

12. septembrist 2007 alates on Rihanna alustanud tuuritamist Kanadas, et toetada oma albumit erinevatel sõudel osalemisega, ning edasi tuuritab ta Inglismaal. Seda nimetatakse Good Girl Gone Bad Touriks. Vastavalt MediaTakeOut.com-ile, laseb Rihanna välja "Good Girl Gone Bad"i deluxe editioni koos nelja uue looga. Varsti annab Rihanna välja oma uue singli "Good Girl Gone Bad" uusväljaandelt.

[redigeeri] Rated R
[redigeeri] Isiklik elu
Arvati, et Rihanna käis "Transformeri" näitleja Shia LaBeoufiga septembris vähem kui kuu. 11. oktoobril 2007 märgati teda suudlemas Josh Hartnettiga New Yorgi klubis Pink Elephant, pärast neljapäevaõhtust kontserti Times Square'il. Nad ei saabunud klubisse ühel ajal, kuid lahkusid koos. Kui Joshilt selle kohta küsiti ütles ta, et see on isiklik asi. Novembri alguses kinnitas Rihanna, et tema ja Harnett käivad. 2007. aasta Maailma muusikaauhindade galal antud TV-intervjuus ütles Rihanna, et ta ei käi kellegagi. Rihanna oli suhtes laulja Chris Browniga, kuid 2009. aasta Grammyde jagamise eelõhtul peksis väidetavalt Chris Brown Rihannat ja lubas teda isegi tappa. Internetti on lekkinud ülesse pildid pekstud Rihanna näost. Rihanna jättis peale sündmust ära oma sünnipäeva. Aastal 2010 on Rihannat nähtud sportlase Matt Kempiga. Rihanna on suhet kinnitanud.

[redigeeri] Diskograafia
Rihanna diskograafia Välja antud
↙Stuudioalbumid 4
↙Singlid 14
[redigeeri] Albumid
2005: "Music of the Sun"
2006: "A Girl like Me"
2007: "Good Girl Gone Bad"
2009: "Rated R"
2010: "LOUD"
[redigeeri] Singlid
2005: "Pon de Replay"
2005: "If It's Lovin' That You Want"
2006: "SOS"
2006: "Unfaithful"
2006: "We Ride"
2006: "Break It Off" (koos Sean Pauliga)
2007: "Umbrella" (koos Jay-Zga)
2007: "Shut Up and Drive"
2007: "Don't Stop the Music"
2007: "Hate That I Love You" (koos Ne-Yoga)
2008: "Take A Bow"
2008: "If I Never See Your Face Again" (koos Maroon 5-ga)
2008: "Disturbia"
2008: "Live your life" (koos T.I- ga)
2008: "Rehab"
2009: "Run this town" (koos Jay-Z ja Kanye Westiga)
2009: "Russian Roulette"
2009: "Hard" (koos Young Jeezyga)
2009: "Wait your turn (The wait is Ova)"
2009: "Rude boy"
2010: "Te Amo"
2010: "Rockstar 101"
2010: "Only Girl"
[redigeeri] Tuurid
2006: The Pussycat Dolls with Rihanna UK Tour
2006: Rock tha Block Tour
2007: Good Girl Gone Bad Tour
2008: Glow in the Dark Tour(with Kanye West, N.E.R.D, and Lupe Fiasco)
2008: Tour with Chris Brown in Australia
2010: European Tour 2010
2010: Last Girl On Earth Tour
[redigeeri] Viited
↑ Birchmeier, Jason. "((( Rihanna > Overview )))". Allmusic. Macrovision Corporation. Välja otsitud 2009-10-24.
↑ Paoletta, Michael (2006-09-30). "Expanding Your Brand". Billboard (Sep 30, 2006). Nielsen Business Media, Inc.. Retrieved on 2009-10-24.
↑ Vernekar, Asmii (2009-05-23). "RIHANNA BIOGRAPHY". Lokopromo. Välja otsitud 2009-10-24.
----------------------------------------
Lady Gaga
Lady Gaga (pärisnimega Stefani Joanne Angelina Germanotta, sündinud 28. märtsil 1986) on ameerika laulja ja helilooja.

Lady Gaga alustas oma karjääri esinedes New Yorgi kesklinna klubides. Esialgu töötas Gaga eelkõige heliloojana. Oma häälega pälvis Gaga Akoni tähelepanu, kelle plaadifirmaga, Kon Live Distribution, Gaga hiljem ka koostööd tegema hakkas.

Lady Gagalt on ilmunud kaks albumit. Debüütalbum "The Fame" ilmus augustis 2008. Album kogus positiivset vastukaja ning jõudis mitmetes riikides edetabelite tippu. Albumi esimesed kaks singlit "Just Dance" ja "Poker Face" on rahvusvahelised number-üks hitid. Teine stuudioalbum "The Fame Monster" anti välja novembris 2009. Sealt on edetabelite tippe vallutanud singel "Bad Romance". Lady Gaga on kontraalt.
1986-2004: Lapsepõlv ja haridus
Stefani sündis 28. märtsil 1986 aastal New Yorgis, Ameerika Ühendriikides. Ta on itaalia päritolu Josephi ja Cynthia (neiupõlvenimi Bissett) Germanotta vanim laps. [1] Gaga mängis klaverit kuulmise järgi juba nelja-aastaselt ning kirjutas oma esimese klaveriballaadi 13-aastaselt.[2] 17-aastaselt sai ta varajase pääsu New Yorki ülikooli Tischi kunstide kooli. Seal õppis ta muusikat ja täiustas oma laulukirjutamise oskusi koostades esseesid ja analüütilisi dokumente, pöörates tähelepanu sellistele asjadele nagu kunst, religioon ja sotsiaalpoliitilised korraldused.[3] Hiljem ta jättis kooli pooleli, et keskenduda muusikakarjäärile.

[redigeeri] 2005-2007: Karjääri algusaastad

Lady Gaga esinemas baaris oma karjääri algusaegadel.Kui Gaga oli 19-aastane, kuulis Island Def Ham Music Groupi esimees ja tegevdirektor L. A. Reid oma kontorist koridori lõpus laulnud Gagat ning allkirjastas seejärel Gaga'ga plaadilepingu. Kolm kuud pärast allkirjastamist koostöö lõpetati. [4] Samal ajal tutvustasid Gaga eelmised mänedžerid teda heliloojale ja produtsendile RedOne, kellega Gaga koostööd tegema hakkas.[5] Gaga kolis välja vanemate majast ning hakkas esinema New Yorki kesklinna klubides koos bändide Mackin Pulsifer ja SGBand.[6] Muusikaprodutsent Rob Fusari, kes aitas Gaga'l kirjutada mõningaid varasemaid lugusid, võrdles Gaga häälestiili Freddie Mercuryga. Fusari pani talle Queeni laulu "Radio Ga Ga" järgi hüüdnimeks Gaga. Stefani hakkas seda kasutama oma lavanimega ja sealt alates on ta tuntud kui Lady Gaga.[7]

Kogu 2007. aasta tegi Gaga koostööd Lady Starlight'iga, kes aitas Gagal luua oma lavamoodi. [8] Paar hakkas esinema kesklinna klubides nagu Mercury Lounge, The Bitter End ja Rockwood Music Hall. [9] Nende esinemised olid tuntud kui "Lady Gaga and the Starlight Revue". Augustis 2007 kutsuti Gaga ja Starlight esinema Ameerika muusikafestivalile "Lollapalooza".[10] Nende esituse kohta avalikustati palju positiivset vastukaja. Olles esialgu pööranud tähelepanu avant-garde'ile ja elektroonilisele tantsumuusikale, leidis Gaga oma muusikalise nišši, kui hakkas kokku sulatama popmeloodiaid ja David Bowie'le ja Queenile omast glam rocki.[11]

Rob Fusari saatis koos Gaga'ga produtseeritud lood oma sõbrale, produtsendile ja plaadifirma juhatajale Vincent Herbertile.Herbert ja tema plaadifirma Streamline Records allkirjastasid Gaga'ga kiirelt plaadilepingu.[12] Olles varem olnud praktikal kogenud helilooja käe all Famous Music Publishing kaudu, mis hiljem kuulus Sony/ATV'le, jätkas Gaga tegevust Sony/ATV all. Selle tulemusena palgati Gaga kirjutama lugusid Britney Spearsile ning teistele oma plaadifirma artistidele nagu New Kids on the Block, Fergie ja Pussycat Dolls. [13] Sel ajal kui Gaga kirjutas lugusid Interscope'is, avastas Gaga vokaalsed oskused laulja ja helilooja Akon. Akon veenis Interscope-Geffen-A&M esimehe ja peadirektori Jimmy Iovine'i koostama ühisleppe, millega Gaga allkirjastaks plaadilepingu ka Akoni plaadifirmaga Kon Live Distribution. Gaga jätkas koostööd RedOne'iga, kellega ta töötas nädal aega stuudios, et valmis saada lugusid oma debüütalbumile. Sellest koostööst tekkisid ka rahvusvahelised hitt-singlid "Just Dance" ja "Poker Face". Gaga tegi koostööd ka produtsendi ja helilooja Martin Kierszenbaumiga, kellega koos valmis neli lugu, sealhulgas singel "Eh, Eh (Nothing Else I Can Say)".
[redigeeri] 2008-2009: The Fame ja The Fame Monster

Lady Gaga esinemas New Kids on the Block tuuril.2008. aastaks oli Gaga kolinud Los Angeles'esse, kus ta tegi tihedat koostööd oma plaadifirmaga, et lõpetada oma debüütalbum "The Fame". Ta alustas koostööd kollektiiviga Haus of Gaga, mis tegeles Gaga riietuse, lavakujunduse ja heliga.[14] Album The Fame oli tõusis esimeseks Austrias, Suurbritannias, Kanadas, Iirimaal ja neljandaks Austraalias ja Ameerika Ühendriikides.Juuli 2009 seisuga oli albumit üle maailma müüdud üle kolme miljoni koopia.[15] Albumi esiksingel "Just Dance" anti välja 8. aprillil 2008 ja jõudis edetabelite tippu kuues riigis: Austraalias, Kanadas, Hollandis, Iirimaal, Suurbritannias ja Ameerika Ühendriikides.[16] Singlile oli üks Grammy auhindade jagamisel üks nominentidest parima tantsumuusika salvestise kategoorias, kuid ei võitnud seda. Teine singel "Poker Face" väljastati 23. sepetmbril 2008 ja jõudis edetabelite tippu ligi kahekümnes riigis üle maailma, sealhulgas kõikidel suurimatel muusikaturgudel. "Poker Face" oli Gaga teine järjestikune number-üks singel Billboard Hoy 100 edetabelis, Aprillis 2009.


Lady Gaga oma tuuril The Fame Ball Tour.Gaga esimene kontserttuur peaesinejana oli märtsis 2009 alanud "The Fame Ball Tour". Varem oli Gaga osalenud tuuril koos teise Interscope'i poppgrupiga New Kids on the Block. Gaga avas ka Pussycat Dollsi tuuri "The World Domination Tour" Suurbritannias ja Austraalias. Tema osalemine tuuril võeti hästi vastu ning on öeldud ka, et Gaga ületas peaesineja Pussycat Dollsi. Samal ajal ilmus ka Gaga kolmanda rahvusvahelise singi "LoveGame" muusikavideo. Muusikavideot keeldus laskma eetrisse Austraalia telekanal Network Ten, põhjendades otsust, et videos on kujutatud otsest seksuaalset materjali.[17]


Lady Gaga MTV Muusikavideote auhinnagaalal.2009. aasta MTV Muusikavideote auhinnagaalal nomineeriti Gaga üheksale auhinnale, sealhulgas aasta video, parima uue artisti, parima naisvideo ja parima popmuusika video kategoorias Poker Face'i muusikavideo eest ning parima režii, parima monteeringu, parimate eriefektide, parima kinematograafia ja parima kunstirežii kategoorias muusikavideo "Paparazzi" eest. Gaga võitis parima uue artisti auhinna ning ta singel "Paparazzi" võitis auhinna parima kunstirežii ja parimate eriefektide eest. [18] Hiljem esines ta Saturday Night Live'il. Koos Madonnaga tuli esitusele osa tema järgnevast singlist "Bad Romance".

Novembris 2009 teatas Gaga albumi "The Fame Monster" välja andmisest. Album koosnes kaheksast laulust, mis räägivad kuulsuse pimedamast poolest, mida Gaga läbi koges 2008-2009 aastate vältel reisid üle maailma. "Bad Romance" oli esimene singel, mis anti välja sellelt albumilt. singel jõudis Suurbritannias, Kanadas, Rootsis edetabelite tippu ning esikümnesse Ameerika Ühendriikides, Austraalias ja Iirimaal. Gaga teatas ka, et läheb oma teise albumiga tuurile, mille nimeks on "The Monster Ball Tour".
Tuurid
The Fame Ball Tour (2009)
The Monster Ball Tour (2009-2010)[redigeeri] Välislingid
Ametlik koduleht
Ametlik Myspace
Ametlik Austraalia koduleht
Ametlik Brasiilia koduleht
[redigeeri] Viited
↑ Ruby Warrington. Lady Gaga: ready for her close-up. Times Online, 22. veebruar 2009. (inglise keeles)
↑ Lady Gaga biograafia. ladygaga.com, (inglise keeles)
↑ Rick Florino. Interview with Lady Gaga. ARTIST direct, 30. jaanuar 2009. (inglise keeles)
↑ Birchmeier, Jason. Lady Gaga: Biography. Allmusic.com, (inglise keeles)
↑ Interview with RedOne. HitQuarters.com, (inglise keeles)
↑ Webjockey Spiceboyedgar. Lady Gaga. Riffin, (inglise keeles)
↑ Lady GaGa Biography. Contactmusic.com, (inglise keeles)
↑ Christine Cassis. 2009: Keep your ears open to this music. Blastmagazine.com, (inglise keeles)
↑ Erika Hobart. Lady GaGa: Some Like It Pop. Seattle Weekly, (inglise keeles)
↑ Nandini D’Souza. Going GaGa for Lady Gaga. WMagazine.com, (inglise keeles)
↑ Adrian Thrills. Why the world is going gaga for electro-pop diva Stefani. Daily Mail Online, (inglise keeles)
↑ Mitchell, Gail. Interscope's New Imprint. Billboard magazine, (inglise keeles)
↑ Cortney Harding. Lady Gaga: The Billboard Cover Story. (inglise keeles)
↑ Hattie Collins. Lady GaGa: the future of pop?. Sunday Times Online, (inglise keeles)
↑ Lady Gaga - The Fame. aCharts.com, (inglise keeles)
↑ Lady Gaga and Colby O'Donis - Just Dance. aCharts.us, (inglise keeles)
↑ Radio Gaga. Melbourne Herald Sun, (inglise keeles)
↑ MTV VMA 2009 winners. mtv.com, (inglise keeles)
↑ R2 Eesti müügiedetabel 1/2010.
↑ "The Cherrytree Sessions". Interscope Records. www.ladygaga.com. Välja otsitud 2009-04-21.
Välja otsitud andmebaasist "http://et.wikipedia.org/wiki/Lady_Gaga"
-------------------------------------
Eminem
Eminem (pärisnimi Marshall Bruce Mathers III; sündinud 17. oktoobril 1972) on Ameerika räppar, muusikaprodutsent, näitleja ja laulja. Ta on edukaim valge räppar.

Tema viimased kolm plaati on kõik mitmekordsed plaatinaplaadid. Ka Curtis Hansoni film "8 Mile" (2002) temaga peaosas osutus edukaks.

Eminem on kaks korda abielus olnud Kim Scottiga ja kaks korda lahutanud. Neil on tütar Hailie.

Eminemi on palju kordi kohtusse kaevatud. Sealhulgas on seda teinud tema naine ja ema. Eminem on laulutekstides korduvalt süüdistanud oma ema narkootikumide tarvitamises. Eminemi on süüdistatud narkootikumide omamises ja inimese (laadimata) relvaga ähvardamises. 2004 mõisteti ta 30 päevaks vangi, kui narkotestis vahele jäi. Eminemi kaebas oma maine kahjustamise eest kohtusse ka prügivedajana töötav mees, kes kooliajal oli Eminemi kiusanud, kui Eminem seda oma laulus mainis
Stuudioalbumid
"Infinite" (1996)
"The Slim Shady LP" (1999)
"The Marshall Mathers LP" (2000)
"The Eminem Show" (2002)
"Encore" (2004)
"Relapse" (2009)
"Recovery" (2010)
[redigeeri] Kompilatsioonid
"Music from and Inspired by the Motion Picture 8 Mile" (2002)
"Curtain Call: The Hits" (2005)
"Eminem Presents: The Re-Up" (2006)
[redigeeri] Muud
"The Slim Shady EP" (1997)
"Straight from the Lab" (2003)
"The Singles" (2003)
"Relapse: Refill" (2009)
"Recovery" (2010)

Märksõnad: lemmikud  lauljad  nende kohta 

Kommentaarid (2)

marleen (06.10.2010 15:40)
woow kui palju sa kirjutanud oled
eleriin7 (07.10.2010 12:20)
ma kopeerisin vikipeediast keegi ei kirjuta nii palju

Profiil

eleriin7

Sissekandeid: 13
Punkte: 11601
Kollikood: 291936
Viimati:
 

Viimati luges