Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

väike jutt

postitas: Dephane - 31.08.2010, , loetud: 345x

Üks tüdruk nuttis kord samba juures,Andri läks ligi ja küsis et mis sul juhtus.
Ta vastas et see on väga pikk jutt! MIna vastasin selle peale räägi rahulikult mul aega küllalt! Aga kõigepealt mis su nimi on?
Tüdruk: Olen Liilian!
Andri: MInu nimi on Andri
Tüdruk see juhtus kuu aega tagasi kui üks poiss hakkas mind narrima ja kiusama ja nädala pärast ta tunnistas et ma meeldin talle! Pärast tuli välja et ta on minu naaber ning me hakkasime iga päev koos koolist koju tulema,selle poisi nimi oli Tom! Tom saatis mind iga päev koduni kui koolist tulime. Ühel päeval sain ma temalt esimese suudluse. Kui me lõpetasime ütlesime Head aega ja läksime mõlemad oma koju. Järgmine päev kui ma koolis olin teda ei olnud ja ma hakkasin muretsema,peale kooli läksin kohe tema maja ette ja koputasin uksele:ta ema tuli nuttes uksele ja ütles astu sisse mul on vaja sinuga rääkida!
ma astusin sisse ja nägin et Tom lama voodis pikali ja vaevu hingas. Ta ema viis mu kööki ja hakkas rääkima: Mul on sulle kurb uudis,Tom jäi auto alla ja arstid tegid kõike mida suutsid ja ta jäi ellu,aga nad ütlesid et ta ei jää kauaks elama ja ma ei soovita lootma jääda et ta elama jääb! Tomi ema ütles et Tom tahab sind veel viimast korda näha! Ma läksin kohe siis Tomi tuppa ja Tom andis mulle kirja ta ütles: ära seda ava kui peale minu matuseid see on käsk! Ning lisas siis veel et kallista mind veel viimast korda! Ma tegin seda kohe ning peale seda ta suri. Järgmine päev ei tahtnud ma kooli minna sest leinasin teda ja leinan praegugi ma käin iga nädal surnuaias ja viin talle lilli! Kui Liilian oma jutu lõpetas ütles ta Andrile nuttes HÜVASTI! Ning jooksis auto teele ja tema valgest suvekleidist sai tema matusekleit!P.s. Jutt on väljamõeldis,seda pole päriselt juhtunud!


Kommentaarid (0)

Profiil

OmghHelluIsHere

Sissekandeid: 27
Punkte: 538
Kollikood: 335290
Viimati:
 

Viimati luges