Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

unenägu vampiiridest

postitas: lelyonl - 04.07.2010, , loetud: 526x

Ma sõidsin oma roosa autoga pimedal ööl märjal maanteel. Nägin, et seal on üks suur veelomp. Keerasin tee kõrvale paremal pool ja tulin autost välja. Seal oli veel palju autosid. Ma muutusin vampiiriks(ei tea kas meelega) ning läksin vasakule poole teed ja nägin seal palju vampiire. Ma rääkisin nendega ja olin nagu üks nendest.
Üks buss tuli, kust astus maha üks tüdruk, kes polnud vampiir. Ta tuli meie juurde ja küsis, et kes tahab tulla temaga aardejahile. Ette astusin mina ja veel keegi teine(vist Cylente). Ta juhatas meid metsa, kus me läksime ühest mäest alla. Seal oli üks maja. Me läksime sisse. Sealt me ''varandust'' ei leidnud(tegelt tahtsime tema verd natuke imeda ja siis vampiiriks teha).
Kui me välja tulime, nägime me vampiiride *juhtijat* ja ta küsis: ''Mida te mu maja ees tegite,'' aga siis, kui ta tüdrukut, kes ''aaret'' otsis nägi, siis ta kohe sõnas: ''Noh, tegelt Vahet pole, käige kus tahate,'' ja ta läks minema.
Me läksime tagasi, tüdruk oli kurb, et ta varandust ei leidnud, aga meie olime rõõmsad, sest me lähme tagasi ja siis saame verd imeda ja ta vampiiriks teha.
Ja ongi kõik, varsti joonistan endast seal unenäos ja sellest imelikust maanteest pildi.

Märksõnad: vampiirid  unenägu  cylentele meeldib  kõige paren unenägu 

Kommentaarid (1)

kicky (04.07.2010 19:38)
ok

Profiil

Diamondsky

Sissekandeid: 4
Punkte: 3812
Kollikood: 284432
Viimati:
 

Arhiiv

Viimati luges